Σαν Σήμερα (2/4/2011): Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός 3-1

Ο Απόλλων Ερέτριας επικράτησε του Αμαρυνθιακού με 3-1, σαν σήμερα 2/4, για την 25η αγωνιστική της Α1 ΕΠΣΕ.

Η ομάδα της Ερέτριας άνοιξε το σκορ στο 6ο λεπτό με τέρμα του Ωραιόπουλου και διπλασίασε τα γκολ της, στο δεύτερο λεπτό της επανάληψης με σκόρερ αυτή τη φορά τον Ρήγα. Στο 54′ ο Τόρα έκανε το 3-0 και ο Κόλλιας μείωσε στο 86′, διαμορφώνοντας το τελικό αποτέλεσμα.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: Δροσιά-Ολυμπιακός Χαλκίδας 2-0, Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός 3-1, Ταμυναϊκός-Κύμη 0-2, Προποντίδα-Λήλας Βασιλικού 1-1, ΑΕ Χαλκίδας-Ωρεοί 1-0, Κριεζά-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 2-2, Αυλωνάρι-Αρτάκη 4-0, Δόξα Προκοπίου-Όλυμπος Γυμνού 0-2.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Κύμη 68, Δροσιά 62, Όλυμπος Γυμνού 46, Κριεζά 44, Αρτάκη 41, Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 35, Απόλλων Ερέτριας 34, Λήλας Βασιλικού 33, Ταμυναϊκός 33, Προποντίδα 33, ΑΕ Χαλκίδας 27, Αυλωνάρι 25, Ολυμπιακός Χαλκίδας 25, Δόξα Προκοπίου 18, Αμαρυνθιακός 17, Ωρεοί 15.

Το ελληνικό ‘Chaos’ αποκαλύπτεται (video)

Μιχάλης Πράσινος

Σαν Σήμερα (10/2/2018): Εθνικός Πειραιά-Ηρακλής Χαλκίδας 3-2

Χειμερινή Ημερίδα ορίων & προαγωνιστικών κατηγοριών Περιφέρειας Ανατολ. Στερεάς και Εύβοιας (Αποτελέσματα αγώνων)