Αγαπημένα ΡΟΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ: Το νέο πρόγραμμα της Α’ Εθνικής γυναικών (2020-21)

Το νέο πρόγραμμα του δευτέρου ομίλου της Α’ Εθνικής γυναικών, στον οποίο συμμετέχουν οι Αβαντίδες, με δεδομένα ότι θα διεξαχθεί σε έναν γύρο και θα ξεκινήσει την Κυριακή 28/3 (κατά πάσα πιθανότητα οι αγωνιστικές θα είναι συνεχόμενες, με μόνο κενό την Κυριακή 2 Μαΐου, λόγω Πάσχα):

1η αγωνιστική-28/3

Αγία Παρασκευή-Φείδων Άργους

Αβαντίδες-Ολυμπιάδα Υμηττού

Καρυάτιδες Σπάρτης-ΑΕΚ Μεσολογγίου

Οδυσσέας Γλυφάδας-Ατρόμητος

Εργοτέλης-Αστέρας Ρεθύμνου

Ρεπό: ΟΦΗ

 

2η αγωνιστική-4/4

ΟΦΗ-Αγία Παρασκευή

Φείδων Άργους-Αβαντίδες

Ολυμπιάδα Υμηττού-Οδυσσέας Γλυφάδας

ΑΕΚ Μεσολογγίου-Εργοτέλης

Αστέρας Ρεθύμνου-Ατρόμητος

Ρεπό: Καρυάτιδες Σπάρτης

 

3η αγωνιστική-11/4

Αγία Παρασκευή-Αβαντίδες

Καρυάτιδες Σπάρτης-ΟΦΗ

Οδυσσέας Γλυφάδας-Φείδων Άργους

Αστέρας Ρεθύμνου-Ολυμπιάδα Υμηττού

Ατρόμητος-ΑΕΚ Μεσολογγίου

Ρεπό: Εργοτέλης

 

4η αγωνιστική-18/4

Καρυάτιδες Σπάρτης-Αγία Παρασκευή

Αβαντίδες-Οδυσσέας Γλυφάδας

ΟΦΗ-Εργοτέλης

Φείδων Άργους-Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΕΚ Μεσολογγίου-Ολυμπιάδα Υμηττού

Ρεπό: Ατρόμητος

 

5η αγωνιστική-25/4

Αγία Παρασκευή-Οδυσσέας Γλυφάδας

Εργοτέλης-Καρυάτιδες Σπάρτης

Αστέρας Ρεθύμνου-Αβαντίδες

Ατρόμητος-ΟΦΗ

ΑΕΚ Μεσολογγίου-Φείδων Άργους

Ρεπό: Ολυμπιάδα Υμηττού

 

6η αγωνιστική-9/5

Εργοτέλης-Αγία Παρασκευή

Οδυσσέας Γλυφάδας-Αστέρας Ρεθύμνου

Καρυάτιδες Σπάρτης-Ατρόμητος

Αβαντίδες-ΑΕΚ Μεσολογγίου

ΟΦΗ-Ολυμπιάδα Υμηττού

Ρεπό: Φείδων Άργους

 

7η αγωνιστική-16/5

Αγία Παρασκευή-Αστέρας Ρεθύμνου

Ατρόμητος-Εργοτέλης

ΑΕΚ Μεσολογγίου-Οδυσσέας Γλυφάδας

Ολυμπιάδα Υμηττού-Καρυάτιδες Σπάρτης

Φείδων Άργους-ΟΦΗ

Ρεπό: Αβαντίδες

 

8η αγωνιστική-23/5

Ατρόμητος-Αγία Παρασκευή

Αστέρας Ρεθύμνου-ΑΕΚ Μεσολογγίου

Εργοτέλης-Ολυμπιάδα Υμηττού

Καρυάτιδες-Φείδων Άργους

Αβαντίδες-ΟΦΗ

Ρεπό: Οδυσσέας Γλυφάδας

 

9η αγωνιστική-30/5

Αγία Παρασκευή-ΑΕΚ Μεσολογγίου

Ολυμπιάδα Υμηττού-Ατρόμητος

Φείδων Άργους-Εργοτέλης

ΟΦΗ-Οδυσσέας Γλυφάδας

Αβαντίδες-Καρυάτιδες Σπάρτης

Ρεπό: Αστέρας Ρεθύμνου

 

10η αγωνιστική-6/6

Ολυμπιάδα Υμηττού-Αγία Παρασκευή

Ολυμπιάδα Υμηττού-Φείδων Άργους

Αστέρας Ρεθύμνου-ΟΦΗ

Εργοτέλης-Αβαντίδες

Οδυσσέας Γλυφάδας-Καρυάτιδες Σπάρτης

Ρεπό: ΑΕΚ Μεσολογγίου

 

11η αγωνιστική-13/6

Φείδων Άργους-Ολυμπιάδα Υμηττού

ΟΦΗ-ΑΕΚ Μεσολογγίου

Αβαντίδες-Ατρόμητος

Καρυάτιδες-Αστέρας Ρεθύμνου

Οδυσσέας Γλυφάδας-Εργοτέλης

Ρεπό: Αγία Παρασκευή

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΠΟ: Ανακοίνωση για την τηλεδιάσκεψη με Γ. Μαυρωτά

Κώστας Λαγός

Δ. Ελευθεριάδης: Ιησούς Χριστός, ο μεγαλύτερος coach όλων των εποχών

Δημήτρης Ελευθεριάδης

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ: Πρόσκληση 5 ποδοσφαιριστών σε προπόνηση εθνικής παίδων

Κώστας Λαγός
-->