Αγαπημένα ΡΟΗ Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Σαν Σήμερα (2/2/2019): Ολυμπιακός Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας 0-4 (photos)

Επιβλητική η ομάδα του Απόλλωνα Παραλίας που έφυγε με το διπλό από την Χαλκίδας κερδίζοντας τον Ολυμπιακό με σκορ 0-4 για το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ, για τη 15η αγωνιστική του κεντρικού ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι ήταν ανώτεροι, φτάνοντας δίκαια στη νίκη. Ο Δημητρίου άνοιξε το σκορ στο 21′ δίνοντας προβάδισμα στην ομάδα του. Στην επανάληψη και συγκεκριμένα στο 67ο λεπτό του αγώνα ο Λιάνας διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του, γράφοντας το 0-2.

Ο Κανάνι στο 78′ έδωσε αέρα τριών τερμάτων στον Απόλλωνα, με τον Νερούτσο να σκοράρει το 80′ για το 0-4, δίνοντας μία σημαντική νίκη στην ομάδα της Παραλίας.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φώτης-Τσιφλάκος-Μούντριχας.

ΓΚΟΛ: 21′ Δημητρίου, 67′ Λιάνας, 78′ Κανάνι, 80′ Νερούτσος.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κώστας Σταματίου-Στέφανος Σαραντόπουλος): Κοροβέσης, Λέων, Κρινής, Ραβανός, Στρατής (46′ Παπακωνσταντίνου), Σταμέλος, Μάλλιαρης (84′ Αργύρης), Ευσταθίου, Φούρλης, Κονόμι (40′ Ηλιάδης), Ράνα.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ (Παντελής Μάλαμας): Βρεττός, Ζία, Κοροβέσης Χρ. (84′ Κοροβέσης Κ.), Δημητρίου, Πατρινός, Κωνσταντόπουλος, Κανάνι, Κηπιώτης, Δάσκος (49′ Λιάνας), Μεταξάς (79′ Νερούτσος), Λουκάς (84′ Καράι).

Δείτε τις φωτογραφίες του Γιώργου Παπανικολάου απ’ το παιχνίδι, πατώντας ΕΔΩ.

Σαν Σήμερα (12/4/2017): Αυλίδα-Ελλήσποντος 2-1

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Ματαίωση αγώνα πρωταθλήματος

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Ολοκληρώνει η ΕΠΟ το πρωτόκολλο και το αποστέλλει στην επιτροπή