Αγαπημένα ΡΟΗ Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Σαν Σήμερα (29/12/2018): Ολυμπιακός Χαλκίδας-Κεραυνός Χαλκίδας 0-4 (photos)

Ο Κεραυνός Χαλκίδας επικράτησε 4-0 του Ολυμπιακού Χαλκίδας, σε παιχνίδι για την όγδοη αγωνιστική του κεντρικού ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ.

Οι -τυπικά- φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο πρώτο λεπτό με τέρμα του Γαληγιάννη και στο 12ο λεπτό ο Κουζούλογλου έκανε το 0-2. Δύο λεπτά πριν τη συμπλήρωση μισής ώρας αγώνα ο Ι. Αποστόλου σημείωσε το τρίτο τέρμα του Κεραυνού, ενώ ο ίδιος στο 78′ με δεύτερο προσωπικό γκολ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκάτσος-Μαρίνος-Καρράς.

ΓΚΟΛ: 1′ Γαληγιάννης, 12′ Κουζούλογλου, 28′ & 78′ Αποστόλου Ι.

Ολυμπιακός Χαλκίδας (Κώστας Σταματίου-Στέφανος Σαραντόπουλος): Καρύμπας (89′ Κοροβέσης), Κρινής, Ράνα, Ραβανός, Στρατής, Αργυρής (66′ Ηλιάδης), Μάλλιαρης (83′ Προίσκος), Παπακωνσταντίνου, Φούρλης (80′ Θωμάς), Ευσταθίου, Ρούμπης.

Κεραυνός Χαλκίδας (Στέλιος Μωραΐτης): Εμμανουηλίδης, Καρκαλής, Κεραμιδάς (59′ Αποστόλου Μ.), Γαληγιάννης, Στάμου, Συνοδάκης, Ρούσσος (77′ Κανάκης), Αποστόλου Ι., Βαρτζής (68′ Γιαπλές), Κουζούλογλου, Δουρμούσογλου.

Δείτε τις φωτογραφίες του Γιώργου Παπανικολάου απ’ το παιχνίδι, πατώντας ΕΔΩ.

Β’ ΕΠΣΕ: Αλλαγή σε αγώνα 6ης αγωνιστικής (17/11)