Σαν Σήμερα (23/12/2012): Καστέλλα-Ιστιαία 0-1

Με 1-0 κέρδισε την Καστέλλα η Ιστιαία, σαν σήμερα 23/12, για τη 13η αγωνιστική της Α1 ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι πήραν ένα σημαντικό ‘διπλό’ χάρις στο τέρμα του Θ. Βασιλείου στο 32ο λεπτό, ενώ στην επανάληψη είχαν μεγάλη ευκαιρία για να διπλασιάσουν τα τέρματα τους με σουτ στο δοκάρι του Τούσερτ. Ο ΑΠΟΚ αρκέστηκε σε μια ‘φλύαρη’ υπεροχή στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: Λήλας Βασιλικού-Δύστος 3-2, Απόλλων Ερέτριας-Αρτάκη 1-0, Κύμη-Όλυμπος Γυμνού 3-1, Καστέλλα-Ιστιαία 0-1, Νηλέας Νεοχωρίου-Προποντίδα 2-1, Ωρεοί-Παντριαδικός 0-2, Αυλωνάρι-Δροσιά 2-0, Ολυμπιακός Χαλκίδας-Κριεζά 3-0 α.α.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: Κύμη 32, Ολυμπιακός Χαλκίδας 25, Δροσιά 25, Δύστος 24, Αυλωνάρι 23, Αρτάκη 20, Απόλλων Ερέτριας 20, Λήλας Βασιλικού 19, Καστέλλα 17, Νηλέας Νεοχωρίου 17, Παντριαδικός 17, Ιστιαία 16, Προποντίδα 12, Όλυμπος Γυμνού 11, Ωρεοί 10, Κριεζά -6.

ΑΟ Κριεζών: Απέκτησε τον Στ. Δαφνή

Ηρακλής Ψαχνών: Φιλικό με Ευβοϊκό Αγίου Νικολάου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (27/10)