Α' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Σαν Σήμερα (10/12/2011): Καστέλλα-ΑΕ Χαλκίδας 1-1

Ισοπαλία με σκορ 1-1 για Καστέλλα και ΑΕ Χαλκίδας, σαν σήμερα 10/12, για τη 13η αγωνιστική της Α1 ΕΠΣΕ.

Ο Τσιβίκας άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους, με εύστοχο χτύπημα πέναλτι στο τελευταίο λεπτό του πρώτου μέρους, ενώ στην επανάληψη η ΑΕΧ έψαξε το γκολ της ισοφάρισης, στην οποία τελικά έφτασε στο 70′, με τον Καραχάλιο να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: Αυλωνάρι-Λήλας Βασιλικού 2-4, Αλάτσατα-Απόλλων Ερέτριας 1-5, Καστέλλα-ΑΕ Χαλκίδας 1-1, Ωρεοί-Προποντίδα 2-3, Κριεζά-Ιστιαία 0-1, Ολυμπιακός Χαλκίδας-Ταμυναϊκός 1-0, Αρτάκη-Δροσιά 0-0, Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Όλυμπος Γυμνού 1-0.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 32, Αρτάκη 29, Προποντίδα 26, Ιστιαία 26, Κριεζά 24, Δροσιά 24, Όλυμπος Γυμνού 23, Απόλλων Ερέτριας 17, Αλάτσατα 17, Λήλας Βασιλικού 16, Καστέλλα 16, Ταμυναϊκός 10, Ωρεοί 10, ΑΕ Χαλκίδας 10, Αυλωνάρι 9, Ολυμπιακός Χαλκίδας 5.

Γ’ Εθνική (γυναικών): Όλο το πρόγραμμα του 7ου ομίλου

Σαν Σήμερα (5/1/2013): Δύστος-Ολυμπιακός Χαλκίδας 1-2