Α' ΕΠΣΕ ΙΣΤΟΡΙΚΑ-ΡΕΤΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Στήλες

Σαν Σήμερα (26/11/2011): Καστέλλα-Δροσιά 2-1

Με 2-1 επικράτησε της Δροσιάς η Καστέλλα, σαν σήμερα 26/11, για την ενδέκατη αγωνιστική της Α1 ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 25′ με τέρμα του Τσούτη. Εννιά λεπτά μετά ο ΑΠΟΚ ισοφάρισε με τέρμα του Ρουσόδημου και στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων ολοκλήρωσε την ανατροπή στο σκορ, με τον Βογιατζή να χαρίζει το ‘τρίποντο’ στους γηπεδούχους.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: Αλάτσατα-Ταμυναϊκός 2-1, Καστέλλα-Δροσιά 2-1, Κριεζά-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-1, Ολυμπιακός Χαλκίδας-Αρτάκη 0-1, Απόλλων Ερέτριας-Προποντίδα 1-0, Αυλωνάρι-ΑΕ Χαλκίδας 2-1, Λήλας Βασιλικού-Ιστιαία 0-1, Ωρεοί-Όλυμπος Γυμνού 0-1.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 28, Αρτάκη 27, Κριεζά 24, Προποντίδα 22, Όλυμπος Γυμνού 22, Δροσιά 20, Ιστιαία 20, Αλάτσατα 16, Καστέλλα 15, Απόλλων Ερέτριας 14, Λήλας Βασιλικού 10, Ωρεοί 10, ΑΕ Χαλκίδας 9, Ταμυναϊκός 7, Αυλωνάρι 6, Ολυμπιακός Χαλκίδας 1.

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές 3ης αγωνιστικής (25-26/1)

Ατρόμητος Βασιλικών: Ριζική ανανέωση στο ΔΣ-αποχώρηση Χρ. Δήμου