Α' ΕΠΣΕ Αγαπημένα ΡΟΗ ΙΣΤΟΡΙΚΑ-ΡΕΤΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Στήλες

Σαν Σήμερα (19/11/2011): Ολυμπιακός Χαλκίδας-Κριεζά 0-3

Τα Κριεζά κέρδισαν τον Ολυμπιακό Χαλκίδας με 3-0, σαν σήμερα 19/11, για τη 10η αγωνιστική της Α1 ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο έβδομο λεπτό με τέρμα του Ασίκογλου και στο 61ο τα διπλασίασαν με σκόρερ τον Β. Αντώνενας. Δέκα λεπτά μετά ο Μπιτσάνης διαμόρφωσε το τελικό 0-3.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: Ταμυναϊκός-Απόλλων Ερέτριας 3-0, Δροσιά-Λήλας Βασιλικού 3-0, Όλυμπος Γυμνού-Αλάτσατα 1-3, Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Καστέλλα 2-0, Ολυμπιακός Χαλκίδας-Κριεζά 0-3, Προποντίδα-Αυλωνάρι 5-1, Ιστιαία-ΑΕ Χαλκίδας 4-1, Αρτάκη-Ωρεοί 4-1.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 27, Αρτάκη 24, Κριεζά 23, Προποντίδα 22, Δροσιά 20, Όλυμπος Γυμνού 19 (-2), Ιστιαία 17, Αλάτσατα 13, Καστέλλα 12, Απόλλων Ερέτριας 11, Λήλας Βασιλικού 10, Ωρεοί 10, ΑΕ Χαλκίδας 9, Ταμυναϊκός 7, Αυλωνάρι 3, Ολυμπιακός Χαλκίδας 1.

ΕΠΣΕ: Διευκρινήσεις σχετικά με τις αλλαγές ποδοσφαιριστών