Α' ΕΠΣΕ Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α’ ΕΠΣΕ: Πανόραμα (1/11)

Το πανόραμα της Α’ ΕΠΣΕ μετά τη διεξαγωγή της 6ης αγωνιστικής στις 31/10-1/11.

1η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Όλυμπος Γυμνού 8-1

Σκεπαστή-Ταμυναϊκός 2-2

Ευβοϊκός Γουβών-Καλοχώρι/Παντείχι 1-4

Λήλας Βασιλικού-Ελλήσποντος 3-3

Δροσιά-Μακρυκάπα 1-2

Απόλλων Ερέτριας-Αρτεμησιακός 3-1

Κάρυστος-Αυλωνάρι 3-1

Αμαρυνθιακός-Αιδηψός 1-2

2η αγωνιστική

Σκεπαστή-ΑΟ Χαλκίς 1-2

Όλυμπος Γυμνού-Ευβοϊκός Γουβών 0-1

Ταμυναϊκός-Λήλας Βασιλικού 3-0

Καλοχώρι/Παντείχι-Δροσιά 2-1

Ελλήσποντος-Απόλλων Ερέτριας 1-1

Μακρυκάπα-Κάρυστος 3-2

Αρτεμησιακός-Αιδηψός 4-1

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός 0-3

3η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Ευβοϊκός Γουβών 3-0

Λήλας Βασιλικού-Σκεπαστή 1-1

Δροσιά-Όλυμπος Γυμνού 3-0

Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός 0-1

Κάρυστος-Καλοχώρι/Παντείχι 0-0

Αιδηψός-Ελλήσποντος 1-2

Αμαρυνθιακός-Μακρυκάπα 1-1

Αρτεμησιακός-Αυλωνάρι 2-4

4η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-ΑΟ Χαλκίς 1-4

Ευβοϊκός Γουβών-Δροσιά 1-1

Σκεπαστή-Απόλλων Ερέτριας 2-2

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος 4-7

Ταμυναϊκός-Αιδηψός 3-0

Καλοχώρι/Παντείχι-Αμαρυνθιακός 0-3

Ελλήσποντος-Αυλωνάρι 0-0

Μακρυκάπα-Αρτεμησιακός 3-0

5η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Δροσιά 2-0

Απόλλων Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 1-1

Κάρυστος-Ευβοϊκός Γουβών 7-0

Αιδηψός-Σκεπαστή 1-2

Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού 3-2

Αυλωνάρι-Ταμυναϊκός 1-0

Αρτεμησιακός-Καλοχώρι/Παντείχι 2-0

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα 0-2

6η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Χαλκίς 1-0

Δροσιά-Κάρυστος 1-0

Λήλας Βασιλικού-Αιδηψός 2-1

Ευβοϊκός Γουβών-Αμαρυνθιακός 1-3

Σκεπαστή-Αυλωνάρι 1-1

Όλυμπος Γυμνού-Αρτεμησιακός 3-2

Ταμυναϊκός-Μακρυκάπα 1-0

Καλοχώρι/Παντείχι-Ελλήσποντος 2-1

  1. ΑΟ Χαλκίς 15
  2. Αμαρυνθιακός 13
  3. Ταμυναϊκός 13
  4. Μακρυκάπα 13
  5. Κάρυστος 10
  6. Καλοχώρι/Παντείχι 10
  7. Απόλλων Ερέτριας 9
  8. Σκεπαστή 7
  9. Αυλωνάρι 7
  10. Δροσιά 7
  11. Ελλήσποντος 6
  12. Αρτεμησιακός 6
  13. Λήλας Βασιλικού 6
  14. Ευβοϊκός Γουβών 4
  15. Αιδηψός 3
  16. Όλυμπος Γυμνού 3

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η)

ΑΟ Χαλκίς-Κάρυστος

Αιδηψός-Απόλλων Ερέτριας

Αμαρυνθιακός-Δροσιά

Αυλωνάρι-Λήλας Βασιλικού

Αρτεμησιακός-Ευβοϊκός Γουβών

Μακρυκάπα-Σκεπαστή

Ελλήσποντος-Όλυμπος Γυμνού

Ταμυναϊκός-Καλοχώρι/Παντείχι

Α’ ΕΠΣΕ: Πανόραμα 2019-20

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΠΣΕ-Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΝΑΠΟΔΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ 1-5

Δημήτρης Νικολάου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ: Αναβολή ημιτελικού ΑΟ Χαλκίς-ΑΟ Νέας Αρτάκης

Κώστας Λαγός

ΕΠΣΕ: Καταδικάζει τη βία στα γήπεδα

Κώστας Λαγός
-->