Α’ ΕΠΣΕ: Σκεπαστή-Αυλωνάρι 1-1

Ισοπαλία με σκορ 1-1 στη Σκεπαστή, στην αναμέτρηση της 6ης αγωνιστικής της Α’ ΕΠΣΕ, ανάμεσα στην τοπική ομάδα και το Αυλωνάρι.

Ο ΑΟΑ άνοιξε το σκορ στο 29′ με τέρμα του Ντραγκότι, ενώ επτά λεπτά μετά ο Καρατζούδης ισοφάρισε για τους γηπεδούχους. Στη συνέχεια οι δυο ομάδες διεκδίκησαν το ‘τρίποντο’, σε ένα αμφίρροπο ματς ως το φινάλε, χωρίς όμως το 1-1 ν’ αλλάξει ως το τελικό σφύριγμα του Δανιηλίδη.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δανιηλίδης/Κοντογιαννίδης-Κελεπούρης.

ΓΚΟΛ: 36′ Καρατζούδης-29′ Ντραγκότι.

Σκεπαστή (Στάθης Κατσικογιάννης) Αλατζάς, Ι.Θ. Θαλασσινός, Σ. Ανδρέου (80′ Λαδογιάννης), Μαυρούτσικος, Καψάλας, Κωνσταντός (62′ Καλλίτσης), Καρατζούδης, Ι.Β. Θαλασσινός, Γεωργίου, Τηλιόπουλος (85′ Κανελλόπουλος), Ζουζουλής.

Αυλωνάρι (Γιώργος Τζόκας): Μπασινάς, Παππάς, Μπρεγκανάκου, Καρατζάς, Ξυράφης, Καράπας, Γ. Παναγιώτου (78′ Κούκης), Μαστροκώστας, Μπράχα (88′ Μπάρδι), Μακρυνικόλας, Ντραγκότι.

FIFA: Σοβαρές σκέψεις για μεταγραφική περίοδο ‘μαμούθ’ από το καλοκαίρι, έως τα τέλη Γενάρη

Προς νέα αναβολή οι εκλογές της ΕΠΟ μετά το ολικό lockdown που ανακοίνωσε η Κυβέρνηση

Σαν Σήμερα (25/11/2012): Παρνασσός-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-0