Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 31/10 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 1/11.

Α’ ΕΠΣΕ

Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Χαλκίς 1-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σταυρός-Καστέλλα 2-1

Δόξα Προκοπίου-ΟΠΑ Αιδηψού 4-1

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Βατώντα-Καθενοί 1-3

Αυλίδα-Αλάτσατα 2-5

ΑΕ Χαλκίδας-Ληλάντιο 3-0

Προποντίδα-Κεραυνός Χαλκίδας 3-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κριεζά-Σκύρος 1-2

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ερμήλιος 3-5

Νηλέας Νεοχωρίου-Ζάρακες 3-0

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις-Ολυμπιακός Χαλκίδας 2-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κύμη-Μονόδρυ 2-3

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ταξιάρχης 1-1

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ηρακλής Ψαχνών-Λήλας Βασιλικού 1-2

Ξηρόπολη Βασιλικού-Νεάπολη 2-7

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-ΑΕΚ Χαλκίδας 3-0 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κάνηθος-Ληλάντιο 0-9

Προποντίδα-Αθλόπολις 3-8

Ερμήλιος-Δροσιά 6-0

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αίολος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 3-5

Αμαρυνθιακός/Όλυμπος Γυμνού-Ακαδημία Ερέτριας 0-7

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/11
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Ηρακλής Ψαχνών-Φωκικός (γήπεδο δημοτικό Ψαχνών, Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)/Γούρνιας (Ανατολικής Αττικής)-Κάλλης (Ανατολικής Αττικής), παρατηρητής: Φαντόπουλος (Πειραιά))

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Αρτάκη (γήπεδο δημοτικό Στεφανοβικείου, Μπεκιάρης (Καρδίτσας)/Βογιατζής (Καρδίτσας)-Καλογριανίτης (Καρδίτσας), παρατηρητής: Ζήλος (Λάρισας))

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Δροσιά-Κάρυστος (γήπεδο Δροσιάς, Κηρύκος/Τσιφλάκος-Ρέτσας)

Λήλας Βασιλικού-Αιδηψός (γήπεδο Αφρατίου, Χουλιάρας/Μπούρικας-Αντωνίου Χ.)

Ευβοϊκός Γουβών-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Γουβών, Σιαπλαούρας/Νέγρης-Παυλάτος)

Σκεπαστή-Αυλωνάρι (γήπεδο Σκεπαστής, Δανιηλίδης/Κοντογιαννίδης-Κελεπούρης)

Όλυμπος Γυμνού-Αρτεμησιακός (γήπεδο Γυμνού, Ντούρας/Δάλλας-Ντόβολης Ι.)

Ταμυναϊκός-Μακρυκάπα (γήπεδο Αλιβερίου, Κασομούλης/Σέρρας-Μαρίνος)

Καλοχώρι/Παντείχι-Ελλήσποντος (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Κούκουρα/Λιαγκάκης-Παππάς)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Μαντούδι-Ιστιαία (γήπεδο Μαντουδίου, Παπακυριάκος/Περιβολάρης-Καρβελάς)

Κήρινθος-Παντριαδικός (γήπεδο Κηρίνθου, Παπαδόπουλος/Αντωνίου Γ.-Γάτος)

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης (γήπεδο Βασιλικών, Πόγκας/Γκρινιάρης-Ντόβολης Ε.)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Λουκίσια-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Λουκισίων, Τουλούμης/Καραβά-Παπαθανασίου Γ.)

Μιαούλης Φύλλων-Απόλλων Παραλίας 0-3 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Δύστος-Μαρμάρι (γήπεδο Δύστου, Φώτης/Ιωάννου Α.-Γεωργαράς)

Στύρα-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Ζάρακες, Βελέντζας/Ρουμπής-Δούκας)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ολυμπιακός Λίμνης-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Λίμνης, Καρβελάς/Παπακυριάκος-Περιβολάρης)

Ακράτητος Κεχριών-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Κεχριών, Κοντογιαννίδης/Δανιηλίδης-Κελεπούρης)

Ωρεοί-Ανατολή Αγδινών 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Έραπος-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Βούρκου, Καρράς/Δάλλας-Καμπούρης Α.)

Αφράτι-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Αφρατίου, Μπούρικας/Νικολάου Σ.-Γάτος)

Πισσώνας-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Πισσώνα, Λιαγκάκης/Ακριώτης-Αντωνίου Κ.)

Ανάποδος-Μέσσαπος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σιμιτζής Ε./Τσάλλα-Γκάρα)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Άρης Αγίου Ιωάννη-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Μαρίνος/Σέρρας-Κασομούλης)

Κονίστρες-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Βρύσης, Ρουμπής/Βελέντζας-Δούκας)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ. Καρβέλης: ‘Τα ντέρμπι δεν καθορίζουν από μόνα τους τον πρωταθλητή’

Κώστας Λαγός

ΑΟ Αυλίδας: Ενίσχυση στα γκολπόστ με Αγ. Κυρόπουλο

Κώστας Λαγός

ΕΠΣΕ: Αναστολή τοπικών πρωταθλήματων

Κώστας Λαγός
-->