Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 24/10 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 25/10.

Α’ ΕΠΣΕ

ΑΟ Χαλκίς-Δροσιά 2-0

Απόλλων Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 1-1

Αιδηψός-Σκεπαστή 1-2

Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού 3-2

Αυλωνάρι-Ταμυναϊκός 1-0

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα 0-2

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Προκοπίου-Σταυρός 0-1

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Βατώντα-ΑΕ Χαλκίδας 3-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ζάρακες-Στύρα 4-2

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κανήθου-Αθλόπολις 6-2

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κάρυστος/Στύρα-Άγιος Λουκάς/Σκύρος/Ταμυναϊκός 5-0

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ταξιάρχης-Ιστιαία/Άγιος 0-5

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Λήλας Βασιλικού-Νεάπολη 3-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις-Δροσιά 12-0

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 3-1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/10
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Ηρακλής Ψαχνών-Αταλάντη (γήπεδο δημοτικό Ψαχνών, Ευθυμίου (Αθηνών)/Καραγεώργος (Αθηνών)-Ίσσα (Αθηνών), παρατηρητής: Κατσαδήμας (Ανατολικής Αττικής))

Αμβρυσσέας Διστόμου-Αρτάκη (γήπεδο δημοτικό Διστόμου, Νικολάου Σ. (Αθηνών)/Νικολάου Χ. (Αθηνών)-Καφρίτσας (Αθήνων), παρατηρητής: Τζωρτζάκος (Δυτικής Αττικής))

 

Α’ ΕΠΣΕ

1 μ.μ.

Καρυστός-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Καρύστου, Κούκουρα/Κελεπούρης-Παπαθανασίου Δ.)

3.15 μ.μ.

Αρτεμησιακός-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Αρτεμησίου, Πόγκας/Κωνστάντιος-Αλεξίου)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.15 μ.μ.

ΟΠΑ Αιδηψού-Κήρινθος (γήπεδο Αιδηψού, Βελέντζας/Δελχάς-Παυλάτος)

Παντριαδικός-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Τριάδας/Δανιηλίδης-Ιωάννου Α.-Αντωνίου Χ.)

Καστέλλα-Μαντούδι (γήπεδο Καστέλλας, Λάμπρου/Δάλλας-Ρουμπής)

Ιστιαία-Ταξιάρχης (γήπεδο Ιστιαίας, Θεοδώρου/Λιαγκάκης-Καραβά)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.15 μ.μ.

ΠΑΟ Πολιτικών-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Πολιτικών, Παπαδόπουλος/Παππάς-Τσάλλα)

Καθενοί-Αυλίδα (γήπεδο Πάλιουρα, Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Αντωνίου Κ.)

Αλάτσατα-Προποντίδα (γήπεδο Αλεξάνδρου, Κασομούλης/Τουλούμης-Τσιφλάκος)

Ληλάντιο-Λουκίσια (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Φώτης/Πριόνας-Καρράς)

Κεραυνός Χαλκίδας-Μιαούλης Φύλλων 3-0 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.45 μ.μ.

Σκύρος-Νηλέας Νεοχωρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

3.15 μ.μ.

Κριεζά-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Κριεζών, Σιαπλαούρας/Καρβελάς-Μαρίνος)

Ερμήλιος-Δύστος (γήπεδο Δροσιάς, Ρέτσας/Παπακυριάκος-Αντωνίου Γ.)

Μαρμάρι-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Καρύστου, Κηρύκος/Καμπούρης-Γάτος)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ανατολή Αγδινών-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Γουβών, Λιαγκάκης/Θεοδώρου-Καραβά)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Πανηλιακός (γήπεδο Νέου Πύργου, Βελέντζας/Δελχάς-Παυλάτος)

Ωρεοί-Ακράτητος Κεχριών 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Μέσσαπος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σοφίου/Γεωργαράς-Γκάρα)

Κύζικος Αρτάκης-Αφράτι (γήπεδο Ενωσιακό, Ρουμπής/Αντωνίου Κ.-Σιμιτζής Σ.)

Έραπος-Πισσώνας (γήπεδο Βούρκου, Παπακυριάκος/Παπαθανασίου Γ.-Αντωνίου Γ.)

12 μ.μ.

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ανάποδος (γήπεδο Μακρυκάπας, Δούκας/Νικολάου Σ.-Καραδήμος)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κονίστρες (γήπεδο Αυλωναρίου, Κοντογιαννίδης/Μπούρικας-Ντόβολης Ε.)

Αιγέας Πετριών-Κύμη (γήπεδο Κριεζών, Καρβελάς/Σιαπλααούρας-Μαρίνος)

3.15 μ.μ.

Μονόδρυ-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Μονοδρίου, Μπούρικας/Κοντογιαννίδης-Ντόβολης Ε.)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Αποτελέσματα & βαθμολογία (20/3)

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Οι διαιτητές στους αγώνες της Αρτάκης & του Ηρακλή Ψαχνών

Κώστας Λαγός

ΑΟΝ Αρτάκης: Ανακοίνωση για γήπεδο ‘Νίκος Κίλιμπας’

Κώστας Λαγός
-->