Α’ ΕΠΣΕ: Σκεπαστή-Απόλλων Ερέτριας 2-2

Ισοπαλία στη Σκεπαστή με 2-2 στην αναμέτρηση της τέταρτης αγωνιστικής της Α’ ΕΠΣΕ, ανάμεσα στην τοπική ομάδα και τον Απόλλωνα Ερέτριας.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 9ο λεπτό με τέρμα του Παριανού και στο 29′ ο Ζουζουλής με κεφαλιά ισοφάρισε σε 1-1. Στο 55′ η ομάδα της Ερέτριας πήρε και πάλι το προβάδισμα με αυτογκόλ του Καλλίτση και κρατούσε το εκτός έδρας ‘τρίποντο’ ως το τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, οπότε και ο Ζουζουλής με δεύτερο προσωπικό τέρμα διαμόρφωσε το τελικό 2-2.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τουλούμης/Νέγρης-Ρέτσας.

ΓΚΟΛ: 30′ & 90’+3′ Ζουζουλής-9′ Παριανός, 55′ Καλλίτσης (αυτογκόλ).

Σκεπαστή (Στάθης Κατσικογιάννης): Αλατζάς, Ι.Θ. Θαλασσινός, Σ. Ανδρέου (73′ Λαδογιάννης), Καλλίτσης, Ν.-Δ. Καψάλας, Κωνσταντός (62′ Καρατζούδης), Ζουζουλής, Ι.Β. Θαλασσινός, Γεωργίου, Τηλιόπουλος, Μαυρούτσικος.

Απόλλων Ερέτριας (Δημήτρης Βαλκάνος): Σακκής, Φ. Τρεγκάι (55′ Κατσαρής), Μ. Καρλατήρας, Σμπιλήρης, Λ. Καρλατήρας, Χιούσκα (64′ Αντζέλι), Κανάνι, Παριανός, Κ. Τρεγκάι (80′ Μορφούλης), Τόρα (80′ Τσίγκας), Ρούσσος.

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ Όμιλος): Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2019-20

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Ματαίωση αγώνα πρωταθλήματος

Υποψήφια στις εκλογές της ΟΔΚΕ η Μαρία Κάλφα!