Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 17/10 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 18/10.

Α’ ΕΠΣΕ

Λήλας Βασιλικού-ΑΟ Χαλκίς 1-4

Καλοχώρι/Παντείχι-Αμαρυνθιακός 0-3

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μαντούδι-Δόξα Προκοπίου 3-0

Ατρόμητος Βασιλικών-Κήρινθος 3-1

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Χαλκίδας-Καθενοί 3-1

Προποντίδα-Αυλίδα 2-0

Απόλλων Παραλίας-Ληλάντιο 4-1

Κεραυνός Χαλκίδας-ΠΑΟ Πολιτικών 2-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Σκύρος 0-2

Δύστος-Κριεζά 1-1

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάδας-ΑΕΚ Νέου Πύργου 7-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο-Προποντίδα 4-4

Κάνηθος-Ερμήλιος 2-3

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/10
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

4 μ.μ.

Αρτάκη-Θησέας Αγριάς (γήπεδο δημοτικό Αρτάκης, Αλάμπεης (Αθηνών)/Μητροφάνης (Αθηνών)-Μητράκος (Αθηνών), παρατηρητής: Φαντόπουλος (Πειραιά))

 

Α’ ΕΠΣΕ

4 μ.μ.

Ευβοϊκός Γουβών-Δροσιά (γήπεδο Γουβών, Χουλιάρας/Δάλλας-Κοντογιαννίδης)

Σκεπαστή-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Σκεπαστής, Τουλούμης/Νέγρης-Ρέτσας)

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος (γήπεδο Γυμνού, Κασομούλης/Παππάς-Περιβολάρης)

Ταμυναϊκός-Αιδηψός (γήπεδο Αλιβερίου, Κούκουρα/Σέρρας-Αντωνίου Χ.)

Ελλήσποντος-Αυλωνάρι (γήπεδο Λαμψάκου, Πόγκας/Μακρής-Λιαγκάκης)

Μακρυκάπα-Αρτεμησιακός (γήπεδο Μακρυκάπας, Ντούρας/Καρβελάς-Ντόβολης Ι.)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 μ.μ.

Ιστιαία-Παντριαδικός (γήπεδο Ιστιαίας, Μπούρικας/Παυλάτος-Αλεξίου)

Σταυρός-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Σταυρού, Δανιηλίδης/Πασχαλίδης-Μπακατσέλος)

Ταξιάρχης-Καστέλλα (γήπεδο Νέου Πύργου, Φώτης/Ντόβολης Ε.-Γεωργαράς)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 μ.μ.

Λουκίσια-Αστέρας Βατώντα (γήπεδο Λουκισίων, Σιαπλαούρας/Κοτταρά-Αντωνίου Κ.)

Μιαούλης Φύλλων-Αλάτσατα 0-3 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 μ.μ.

Μαρμάρι-Ζάρακες (γήπεδο Καρύστου, Παπακυριάκος/Βελέντζας-Καρράς)

Στύρα-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Ζαράκων, Κηρύκος/Τσιφλάκος-Σοφίου)

Άγιος Λουκάς-Ερμήλιος (γήπεδο Αγίου Λουκά, Θεοδώρου/Νικολάου Σ.-Παπαθανασίου Γ.)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Ακράτητος Κεχριών-Ανατολή Αγδινών (γήπεδο Κεχριών, Ρέτσας/Τουλούμης-Νέγρης)

Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Αιδηψού, Χουλιάρας/Δάλλας-Κοντογιαννίδης)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Νέου Πύργου, Αλεξίου/Μπούρικας-Παυλάτος)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Πισσώνας-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Πισσώνα, Δανιηλίδης/Ρουμπής-Σιαπλαούρας)

Αθλόπολις-Αφράτι (γήπεδο Βούρκου, Λιαγκάκης/Κοτταρά-Καμπούρης Α.)

Μέσσαπος-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Μακρυκάπας, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Καρβελάς)

Ανάποδος-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Παπαδόπουλος/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

4 μ.μ.

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Πάρκο Λαού, Παπαδόπουλος/Αντωνίου Γ.-Γκάρα)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Κύμη-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Μονοδρίου, Σοφίου/Κηρύκος-Τσιφλάκος)

Κονίστρες-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Βρύσης, Αντωνίου Χ./Σέρρς-Κούκουρα)

Αιγέας Πετριών-Μονόδρυ (γήπεδο Κριεζών, Θεοδώρου/Νικολάου Σ.-Παπαθανασίου Γ.)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (30/3)

Κώστας Λαγός

Photo album απ’ το Ληλάντιο-Αυλίδα

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Πισσώνας 0-1

Κώστας Λαγός
-->