Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-18/10)

Δείτε παρακάτω, τον ορισμό κριτών για το Σαββατοκύριακο 17-18 Οκτωβρίου, με αγωνιστική δράση σε Α’ & Β’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και στις κατηγορίες παίδων, νεανίδων.

Το πρόγραμμα του διημέρου και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Ιτέας (Μπάνος-Μασλατζίδης Κ.-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Κονίστρες (Παπαδήμου-Ντόσκουρης-Κούλος)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπάκας-Ρίζος-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Χατζηπαναγιώτου-Κάππας-Κόνδης)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μέτσικα-Νταντή-Γαβριήλ Ειλ.)

18:00 Κλειστό Ελάτειας Άρης Αμφίκλειας-Απόλλων Χαλκίδας (Κουρούλης-Σύρος-Ντουρντουρέκας)

19:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μαλεσίνα (Κάζας-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Κανήθου Δροσιά-Γ.Σ. Αυλίδας (Τριανταφύλλου-Χανής-Τραυλού)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Άτλας (Γιαννόπουλος-Μακρής-Τσιμπρίκα)

19:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μεδεών (Γιαννόπουλος-Μακρής-Τσιμπρίκα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Μάκαρος (Μπάκα-Σαράντης-Γκόλιας)

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Σύλλας (Κάππας-Χατζηπαναγιώτου-Κόνδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Κατρακάζος-Μπάνος-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Στεφ.-Νικολακάκης)

13:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Νικολακάκης-Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:15 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Σύλλας (Κογιώνος-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

17:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Τελεθριακός (Αλεξίου-Χριστόπουλος)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κύνος (Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άτλας (Γιαννόπουλος-Μακρής-Τσιμπρίκα)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Α.Ε. Καρύστου (Σαράντης-Χατζηπαναγιώτου-Ρίζος)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Δόξα Διρφ./Μεσσ. (Γαβριήλ Ελ.-Τραυλού-Τριανταφύλλου)

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβ.-Αίαντας Αυλίδας (Κόνδης-Κάππας-Κουρούλης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μώλος (Αλεξίου-Χριστόπουλος)

18:30 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Προοδευτική Λάρυμνας (Σύρος-Ντουρντουρέκας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Μασλατζίδης Κ.-Χανής-Γαβριήλ Ειλ.)

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Γκόλιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Βελεσιώτη-Μέτσικα-Νταντή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου  (Σαράντης-Χατζηπαναγιώτου-Ρίζος)

14:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Άρης Θήβας (Μέτσικα-Βελεσιώτη-Νταντή)

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Απόλλων Λιβαδειάς (Αντωνίου-Παπαδήμου-Κούλος)

16:30 Κλειστό Ελάτειας Άρης Αμφίκλειας-Γ.Σ. Ιτέας (Σύρος-Ντουρντουρέκας)

13:30 Κλειστό Άμφισσας Ακαδ. Άμφισσας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Δρίβα-Αντωνίου-Παπαδήμου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδ. Ιστιαίας (Κάζας)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Πανευρυτανική (Αναγνώστου-Τσιμπρίκα)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας (Αναγνώστου-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ο Ronnie Drinnon στο Chalkida Summer Hoops! (pics)

Παναγιώτης Νικολάου

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 87-89

Παναγιώτης Νικολάου

Ο Β. Μπρατσιάκος μιλά για τη συμφωνία του με την Αλ Σαντ (video)

Κώστας Λαγός
-->