Αγαπημένα ΡΟΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ): Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2020-21

Όλο το πρόγραμμα της αγωνιστικής περιόδου 2020-21 της Α’ Εθνικής γυναικών, στον δεύτερο όμιλο της οποίας συμμετέχουν οι Αβαντίδες.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η (01/11) Αγωνιστική 12η (14/02)
ΑΕ Λάρισας-Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας
Άρης Θεσσαλονίκης-Γιάννενα
Δόξα 2016-Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας
ΓΠΟ Καστοριά-Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
Τρίκαλα 2011-Βασίλισσα Θράκης
Ρεπό: ΠΑΟΚ

2η (08/11) Αγωνιστική 13η (21/02)
ΠΑΟΚ- ΑΕ Λάρισας
Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας- Άρης Θεσσαλονίκης
Γιάννενα- ΓΠΟ Καστοριά
Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας-Τρίκαλα 2011
Βασίλισσα Θράκης- Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
Ρεπό: Δόξα 2016

3η (15/11) Αγωνιστική 14η (28/02)
ΑΕ Λάρισας- Άρης Θεσσαλονίκης
Δόξα 2016-ΠΑΟΚ
ΓΠΟ Καστοριά- Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας
Βασίλισσα Θράκης- Γιάννενα
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου- Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας
Ρεπό: Τρίκαλα 2011

4η (22/11) Αγωνιστική 15η (07/03)
Δόξα 2016-ΑΕ Λάρισας
Άρης Θεσσαλονίκης- ΓΠΟ Καστοριά
ΠΑΟΚ- Τρίκαλα 2011
Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας- Βασίλισσα Θράκης
Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας- Γιάννενα
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου

5η (06/12) Αγωνιστική 16η (21/03)
ΑΕ Λάρισας- ΓΠΟ Καστοριά
Τρίκαλα 2011-Δόξα 2016
Βασίλισσα Θράκης-Άρης Θεσσαλονίκης
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου-ΠΑΟΚ
Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας-Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας
Ρεπό: Γιάννινα

6η (13/12) Αγωνιστική 17η (28/03)
Τρίκαλα 2011-ΑΕ Λάρισας
ΓΠΟ Καστοριά-Βασίλισσα Θράκης
Δόξα 2016-Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
Άρης Θεσσαλονίκης-Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας
ΠΑΟΚ-Γιάννινα
Ρεπό: Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας

7η (20/12) Αγωνιστική 18η (04/04)
ΑΕ Λάρισας-Βασίλισσα Θράκης
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου-Τρίκαλα 2011
Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας-ΓΠΟ Καστοριά
Γιάννινα-Δόξα 2016
Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας-ΠΑΟΚ
Ρεπό: Άρης Θεσσαλονίκης

8η (10/01) Αγωνιστική 19η (11/04)
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου-ΑΕ Λάρισας
Βασίλισσα Θράκης-Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας
Τρίκαλα 2011-Γιάννινα
Δόξα Δράμας-Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας
Άρης Θεσσαλονίκης-ΠΑΟΚ
Ρεπό: ΓΠΟ Καστοριά

9η (17/01) Αγωνιστική 20η (18/04)
ΑΕ Λάρισας-Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας
Γιάννινα-Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας-Τρίκαλα
ΠΑΟΚ-ΓΠΟ Καστοριά
Άρης-Δράμα 2016
Ρεπό: Βασίλισσα Θράκης

10η (24/01) Αγωνιστική 21η (09/05)
Γιάννινα- ΑΕ Λάρισας
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου- Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας
Βασίλισσα Θράκης-ΠΑΟΚ
Τρίκαλα 2011-Άρης Θεσσαλονίκης
ΓΠΟ Καστοριά-Δόξα 2016
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

11η (07/02) Αγωνιστική 22η (16/05)
Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας-Γιάννινα
ΠΑΟΚ- Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας
Άρης Θεσσαλονίκης- Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
Δόξα 2016-Βασίλισσα Θράκης
ΓΠΟ Καστοριά-Τρίκαλα 2011
Ρεπό: ΑΕ Λάρισας

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η (01/11) Αγωνιστική 12η (14/02)
Αγία Παρασκευή – Φείδων Άργους
Αβάντες Χαλκίδας – Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Οδυσσέας Γλυφάδας – Ατρόμητος Αθηνών
Εργοτέλης – Αστέρας Ρεθύμνου
Ρεπό: ΟΦΗ

2η (08/11) Αγωνιστική 13η (21/02)
ΟΦΗ – Αγία Παρασκευή
Φείδων Άργους – Αβάντες Χαλκίδας
Ολυμπιάδα Υμηττού – Οδυσσέας Γλυφάδας
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Εργοτέλης
Αστέρας Ρεθύμνου – Ατρόμητος Αθηνών
Ρεπό: Καρυάτιδες Σπάρτης

3η (15/11) Αγωνιστική 14η (28/02)
Αγία Παρασκευή – Αβάντες Χαλκίδας
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΟΦΗ
Οδυσσέας Γλυφάδας – Φείδων Άργους
Αστέρας Ρεθύμνου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ατρόμητος Αθηνών – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Ρεπό: Εργοτέλης

4η (22/11) Αγωνιστική 15η (07/03)
Καρυάτιδες Σπάρτης – Αγία Παρασκευή
Αβάντες Χαλκίδας – Οδυσσέας Γλυφάδας
ΟΦΗ – Εργοτέλης
Φείδων Άργους – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Ατρόμητος Αθηνών

5η (06/12) Αγωνιστική 16η (21/03)
Αγία Παρασκευή – Οδυσσέας Γλυφάδας
Εργοτέλης – Καρυάτιδες Σπάρτης
Αστέρας Ρεθύμνου – Αβάντες Χαλκίδας
Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Φείδων Άργους
Ρεπό: Ολυμπιάδα Υμηττού

6η (13/12) Αγωνιστική 17η (28/03)
Εργοτέλης – Αγία Παρασκευή
Οδυσσέας Γλυφάδας – Αστέρας Ρεθύμνου
Καρυάτιδες Σπάρτης – Ατρόμητος Αθηνών
Αβάντες Χαλκίδας – ΑΕΚ Μεσολογγίου
ΟΦΗ – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Φείδων Άργους

7η (20/12) Αγωνιστική 18η (04/04)
Αγία Παρασκευή – Αστέρας Ρεθύμνου
Ατρόμητος Αθηνών – Εργοτέλης
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Οδυσσέας Γλυφάδας
Ολυμπιάδα Υμηττού – Καρυάτιδες Σπάρτης
Φείδων Άργους – ΟΦΗ
Ρεπό: Αβάντες Χαλκίδας

8η (10/01) Αγωνιστική 19η (11/04)
Ατρόμητος Αθηνών – Αγία Παρασκευή
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Εργοτέλης – Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – Φείδων Άργους
Αβάντες Χαλκίδας – ΟΦΗ
Ρεπό: Οδυσσέας Γλυφάδας

9η (17/01) Αγωνιστική 20η (18/04)
Αγία Παρασκευή – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Ολυμπιάδα Υμηττού – Ατρόμητος Αθηνών
Φείδων Άργους – Εργοτέλης
ΟΦΗ – Οδυσσέας Γλυφάδας
Αβάντες Χαλκίδας – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: Αστέρας Ρεθύμνου

10η (24/01) Αγωνιστική 21η (09/05)
Ολυμπιάδα Υμηττού – Αγία Παρασκευή
Ατρόμητος Αθηνών – Φείδων Άργους
Αστέρας Ρεθύμνου – ΟΦΗ
Εργοτέλης – Αβάντες Χαλκίδας
Οδυσσέας Γλυφάδας – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: ΑΕΚ Μεσολογγίου

11η (07/02) Αγωνιστική 22η (16/05)
Φείδων Άργους – Ολυμπιάδα Υμηττού
ΟΦΗ – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Αβάντες Χαλκίδας – Ατρόμητος Αθηνών
Καρυάτιδες Σπάρτης – Αστέρας Ρεθύμνου
Οδυσσέας Γλυφάδας – Εργοτέλης
Ρεπό: Αγία Παρασκευή

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αναβολή αγώνα πρωταθλήματος

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Αιγέας Πετριών-Κύμη 3-1

Κώστας Λαγός

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα & βαθμολογίες (9-10/2)

Κώστας Λαγός
-->