Αγαπημένα ΡΟΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Κύζικος Αρτάκης-Αθλόπολις 4-0

Ο Κύζικος Αρτάκης κέρδισε την Αθλόπολις με 4-0, για την 1η αγωνιστική του κεντρικού ομίλου της γ’ τοπικής κατηγορίας.

Ο Σκούρος άνοιξε το σκορ για την ομάδα της Αρτάκης και ο ίδιος στο 40′ διπλασίασε τα τέρματα της. Τρία λεπτά μετά με εύστοχο χτύπημα πέναλτι ο Παπαδημητρίου πέτυχε το τρίτο τέρμα του Κύζικου και στο δεύτερο λεπτό της επανάληψης ο Κοίλιαρης διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σοφίου/Τσιφλάκος-Παπαθανασίου Γ.

ΓΚΟΛ: 12′ & 40′ Σκούρος, 43′ Παπαδημητρίου, 47′ Κοίλιαρης.

Κύζικος Αρτάκης (Μιχάλης Μαύρος): Παπαελευθερίου, Καλογέρης, Ντρέκης, Αδαμόπουλος, Μάνιας, Μπανάσιος, Αποστόλου, Κοίλιαρης, Σκούρος, Σπύρου, Παπαδημητρίου.

Αθλόπολις (Γιάννης Βάρκας): Βάρκας, Ζέρβας, Μιχαλόπουλος, Μαρίτσας, Δ. Μπαλάνος, Μουστάκας, Οικονόμου, Π. Γεωργαντόπουλος, Κ. Γεωργαντόπουλος, Λέων, Ι. Μπαλάνος.

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Κονίστρες-Λουκίσια 0-2

Σαν Σήμερα (20/4/2012): Καλλιθέα-Ηρακλής Ψαχνών 2-1 (video)

Πήρε Γιάννη Καψούλη ο Αστέρας Αλιβερίου!