Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 10/10 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 11/10.

Α’ ΕΠΣΕ

ΑΟ Χαλκίς-Ευβοϊκός Γουβών 3-0

Λήλας Βασιλικού-Σκεπαστή 1-1

Αμαρυνθιακός-Μακρυκάπα 1-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού-Ατρόμητος Βασιλικών 0-1

Παντριαδικός-Καστέλλα 1-2

Δόξα Προκοπίου-Ταξιάρχης 3-1

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Χαλκίδας-Λουκίσια 1-2

Αλάτσατα-ΠΑΟ Πολιτικών 0-0

Ληλάντιο-Κεραυνός Χαλκίδας 1-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κριεζά-Άγιος Λουκάς 1-0

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Έραπος-Ανάποδος 2-3

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/10
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

4 μ.μ.

Ύπατο-Αρτάκη (γήπεδο Θηβών, Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)/Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)-Βιτζεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), παρατηρητής: Καλύβας (Ευρυτανίας))

Ηρακλής Ψαχνών-Διαγόρας Στεφανοβικείου (γήπεδο Ψαχνών, Πουλόπουλος (Πειραιά)/Χρηστάκος (Πειραιά)-Παγουρτζής (Πειραιά), παρατηρητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών))

Α’ ΕΠΣΕ

3.30 μ.μ.

Αιδηψός-Ελλήσποντος (γήπεδο Αιδηψού, Κασομούλης/Γκρινιάρης-Κελεπούρης)

4.30 μ.μ.

Δροσιά-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Δροσιάς, Ντούρας/Δάλλας-Κοντογιαννίδης)

Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός (γήπεδο Ερέτριας, Παπακυριάκος/Ρουμπής-Δελχάς)

Κάρυστος-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Καρύστου, Τουλούμης/Ιωάννου Α.-Γεωργαράς)

Αρτεμησιακός-Αυλωνάρι (γήπεδο Αρτεμησίου, Κούκουρα/Λιαγκάκης-Δούκας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4.30 μ.μ.

Σταυρός-Μαντούδι (γήπεδο Σταυρού, Κηρύκος/Κωνστάντιος-Ρέτσας)

Κήρινθος-Ιστιαία (γήπεδο Κηρίνθου, Πόγκας/Πριόνας-Παπαθανασίου Δ.)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4.30 μ.μ.

Καθενοί-Προποντίδα (γήπεδο Παλιούρα, Φώτης/Τσιφλάκος-Παππάς)

Αυλίδα-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Βαθέος Αυλίδας, Σοφίου/Παπαθανασίου Γ.-Καμπούρης Α.)

Αστέρας Βατώντα-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Βατώντα, Δανιηλίδης/Καραβά-Γάτος)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.45 π.μ.

Σκύρος-Στύρα (γήπεδο Σκύρου, Βελέντζας/Σέρρας-Πασχώνης)

4.30 μ.μ.

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Δύστος (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Παπαδόπουλος/Πασχαλίδης-Καραδήμος)

Νηλέας Νεοχωρίου-Μαρμάρι (γήπεδο Νεοχωρίου, Αντωνίου Χ./Αλεξίου-Τσάλλα)

Ζάρακες-Ερμήλιος (γήπεδο Ζαράκων, Μπούρικας/Νέγρης-Καρβελάς)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Ανατολή Αγδινών-Πανηλιακός (γήπεδο Γουβών, Δούκας/Κούκουρα-Λιαγκάκης)

Ολυμπιακός Λίμνης-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Λίμνης, Πόγκας/Πριόνας-Παπαθανασίου Δ.)

Ωρεοί-ΑΕΚ Νέου Πύργου 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Κύζικος Αρτάκης-Αθλόπολις (γήπεδο Ενωσιακό, Σοφίου/Τσιφλάκος-Παπαθανασίου Γ.)

Αφράτι-Μέσσαπος (γήπεδο Αφρατίου, Κωνστάντιος/Ακριώτης-Νικολάου Σ.)

ΠΑΟ Κανήθου-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Βούρκου, Κοντογιαννίδης/Δάλλας-Ντούρας)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ρέτσας/Καραβά-Καμπούρης Α.)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Αυλωναρίου, Αλεξίου/Αντωνίου Χ.-Τσάλλα)

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κύμη (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Ρουμπής/Παπακυριάκος-Δελχάς)

Μονόδρυ-Κονίστρες (γήπεδο Μονοδρίου, Καρβελάς/Νέγρης-Μπούρικας)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

16 χρόνια αήττητη η Γιούβε στη Ρώμη, ντέρμπι με… ιστορία στο Μάντσεστερ

Νίκος Μποζιονέλος

Α’ ΕΠΣΕ: Ταμυναϊκός-Δροσιά 2-0

Κώστας Λαγός

Α’ ΕΠΣΕ: Ηρακλής Ψαχνών-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4-1

eviasports
-->