Αγαπημένα ΡΟΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Έραπος-Ανάποδος 2-3

Ο Ανάποδος κέρδισε τον Έραπο με 3-2, στην πρεμιέρα της φετινής γ’ τοπικής κατηγορίας του ευβοϊκού ποδοσφαίρου.

Ο Σόλιας άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους στο 17′ και ο Ι. Μουτουσίδης διπλασίασε τα τέρματα τους στο 32′. Ο Παύλου μείωσε σε 2-1 για τους φιλοξενούμενους στο τελευταίο λεπτό του πρώτου μέρους και ο Κορίτας ισοφάρισε σε 2-2. Ένα λεπτό μετά την είσοδο του στο παιχνίδι ο Τσίλης βρήκε τον δρόμο προς τα δίχτυα, ολοκληρώνοντας την ανατροπή στο σκορ για τον Ανάποδο.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κοντογιαννίδης/Τσάλλα-Ιωάννου Ι.

ΓΚΟΛ: 17′ Σόλιας, 32′ Ι. Μουτουσίδης-45′ Παύλου, 62′ Κορίτας, 83′ Τσίλης.

Έραπος: Μωυσίδης, Χατζηαντωνίου (46′ Γιαννής), Χάλιος, Δάσκος (66′ Λεοντής), Κουκουβίνος, Καραμουζάς, Σόλιας, Γουβιώτης, Ηλιάδης (66′ Μπούρικας), Ι. Μουτουσίδης, Ζαχαράκης (88′ Γαραντζόγιαννης).

Ανάποδος (Χριστόφορος Τσαμίλης): Μαστρογιάννης, Παύλου (71′ Βέττας), Φωτιάδης (82′ Τσιλής), Μεγαγιάννης, Κορίτας, Μπρόκος (71′ Γκερλές), Κωτσαλάς (46′ Κορδολαίμης), Καρανάσος (40′ Γιαννούτσος λ.τ.), Ελευθεριάδης, Κουτσαυλής, Πανουργιάς.

Α’ ΕΠΣΕ: ΑΟ Χαλκίς-Όλυμπος Γυμνού 8-1 (official video)

Θ. Κούτος: Βίας συνέχεια & η αγγλική συνταγή