EVIASPORTS ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2020-21

Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 23/9 η κλήρωση του πρωταθλήματος νέων ‘Αναγνώστου Ιωάννης’.

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλης της σεζόν:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία

Ρεπό: ΑΕΚ Νέου Πύργου

2η αγωνιστική

ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΟΠΑ Αιδηψού

Ρεπό: Ιστιαία

3η αγωνιστική

Ιστιαία-ΑΕΚ Νέου Πύργου

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

4η αγωνιστική

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού

Ρεπό: ΑΕΚ Νέου Πύργου

5η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-ΑΕΚ Νέου Πύργου

Ρεπό: Ιστιαία

6η αγωνιστική

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ιστιαία

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα-Αθλόπολις

Αστέρας Βατώντα/Ακαδημία Αρτάκης-Κύζικος/Αρτάκη

Ρεπό: Αυλίδα/Αριστοτέλειος

2η αγωνιστική

Αυλίδα/Αριστοτέλειος-ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα

Αθλόπολις-Αστέρας Βατώντα/Ακαδημία Αρτάκης

Ρεπό: Κύζικος/Αρτάκη

3η αγωνιστική

Αστέρας Βατώντα/Ακαδημία Αρτάκης-Αυλίδα/Αριστοτέλειος

Κύζικος/Αρτάκη-Αθλόπολις

Ρεπό: ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα

4η αγωνιστική

Αυλίδα/Αριστοτέλειος-Κύζικος/Αρτάκη

ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα-Αστέρας Βατώντα/Ακαδημία Αρτάκης

Ρεπό: Αθλόπολις

5η αγωνιστική

Αθλόπολις-Αυλίδα/Αριστοτέλειος

Κύζικος/Αρτάκη-ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα

Ρεπό: Αστέρας Βατώντα/Ακαδημία Αρτάκης

6η αγωνιστική

Αθλόπολις-ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσ

Κύζικος/Αρτάκη-Αστέρας Βατώντα/Ακαδημία Αρτάκης

Ρεπό: Αυλίδα/Αριστοτέλειος

7η αγωνιστική

ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα-Αυλίδα/Αριστοτέλειος

Αστέρας Βατώντα/Ακαδημία Αρτάκης

Ρεπό: Κύζικος/Αρτάκη

8η αγωνιστική

Αυλίδα/Αριστοτέλειος-Αστέρας Βατώντα/Ακαδημία Αρτάκης

Αθλόπολις-Κύζικος/Αρτάκη

Ρεπό: ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα

9η αγωνιστική

Κύζικος/Αρτάκη-Αυλίδα/Αριστοτέλειος

Αστέρας Βατώντα/Ακαδημία Αρτάκης-ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα

Ρεπό: Αθλόπολις

10η αγωνιστική

Αυλίδα/Αριστοτέλειος-Αθλόπολις

ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα-Κύζικος/Αρτάκη

Ρεπό: Αστέρας Βατώντα/Ακαδημία Αρτάκης

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη-Δροσιά

Προποντίδα-Ερμήλιος

Ρεπό: Ληλάντιο

2η αγωνιστική

Ληλάντιο-Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη

Δροσιά-Προποντίδα

Ρεπό: Ερμήλιος

3η αγωνιστική

Προποντίδα-Ληλάντιο

Ερμήλιος-Δροσιά

Ρεπό: Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη

4η αγωνιστική

Ληλάντιο-Ερμήλιος

Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη-Προποντίδα

Ρεπό: Δροσιά

5η αγωνιστική

Δροσιά-Ληλάντιο

Ερμήλιος-Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη

Ρεπό: Προποντίδα

6η αγωνιστική

Δροσιά-Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη

Ερμήλιος-Προποντίδα

Ρεπό: Ληλάντιο

7η αγωνιστική

Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη-Ληλάντιο

Δροσιά-Ερμήλιος

Ρεπό: Ερμήλιος

8η αγωνιστική

Ληλάντιο-Προποντίδα

Δροσιά-Ερμήλιος

Ρεπό: Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη

9η αγωνιστική

Ερμήλιος-Ληλάντιο

Προποντίδα-Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη

Ρεπό: Δροσιά

10η αγωνιστική

Ληλάντιο-Δροσιά

Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη-Ερμήλιος

Ρεπό: Προποντίδα

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Αίολος/Ζάρακες

Κάρυστος/Στύρα-Άγιος Λουκάς/Σκύρος/Ταμυναϊκός

2η αγωνιστική

Κάρυστος/Στύρα-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας

Άγιος Λουκάς/Σκύρος/Ταμυναϊκός-Αίολος/Ζάρακες

3η αγωνιστική

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Άγιος Λουκάς/Σκύρος/Ταμυναϊκός

Αίολος/Ζάρακες-Κάρυστος/Στύρα

4η αγωνιστική

Αίολος/Ζάρακες-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας

Άγιος Λούκας/Σκύρος/Ταμυναϊκός-Κάρυστος/Στύρα

5η αγωνιστική

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Κάρυστος/Στύρα

Αίολος/Ζάρακες-Άγιος Λουκάς/Σκύρος/Ταμυναϊκός

6η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος/Ταμυναϊκός-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας

Κάρυστος/Στύρα-Αίολος Ζάρακες

  • ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ: 2 πρώτοι 1ου ομίλου, 3 πρώτοι από 2ο και 3ο όμιλο και οι 2 πρώτοι απόν τον τέταρτο.
  • Β’ ΦΑΣΗ (ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ, πρώτο παιχνίδι στις έδρες των ομάδων 2ου και 3ου ομίλου)

1. 2ος 1ου ομίλου-3ος 2ου ομίλου

2. 2ος 4ου ομίλου-3ος 3ου ομίλου

  • Γ’ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

3. 1ος 1ου ομίλου-2ος 2ου ομίλου

4. 1ος 2ου ομίλου-Νικητής 2

5. 1ος 3ου ομίλου-Νικητής 1

6. 1ος 4ου ομίλου-2ος 3ου ομίλου

  • Δ’ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

7. Νικητής 3-Νικητής 5

8. Νικητής 4-Νικητής 6

  • ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 7-Νικητής 8

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Ελληνικά-Ολυμπιακός Λίμνης 0-2

Κώστας Λαγός

Ελλήσποντος: Έκοψε την πίτα! (photos)

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ-ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ: ΜΑΡΜΑΡΙ-ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-3

Κώστας Λαγός
-->