Αγαπημένα ΡΟΗ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο ΕΠΣΕ: Πανόραμα (13/9)

Το πανόραμα του κυπέλλου Εύβοιας ‘Πανταζής Απόστολος’, μετά τη διεξαγωγή αγώνων για την α’ φάση, στις 12-13/9.

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α’ ΦΑΣΗ

Ατρόμητος Βασιλικών-Σκεπαστή 0-2

Κήρινθος-Μαντούδι 0-1

Ανατολή Αγδινών-Ιστιαία 1-7

Δόξα Προκοπίου-Ευβοϊκός Γουβών 3-2

Πρόκριση άνευ αγώνα: Αρτεμησιακός, Αιδηψός, ΟΠΑ Αιδηψού, Ταξιάρχης

Β’ ΦΑΣΗ

Σκεπαστή-Αιδηψός

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού

Ανατολή Αγδινών ή Ιστιαία-Δόξα Προκοπίου

Ταξιάρχης-Αρτεμησιακός

 

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 1

Α’ ΦΑΣΗ

Παντριαδικός-ΑΟ Χαλκίς 1-5

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Καστέλλα 2-5

Σταυρός-Ηρακλής Ψαχνών

ΠΑΟ Πολιτικών-Αστέρας Βατώντα 6-7 (πέν., κ.δ. & παρ.: 2-2)

Πισσώνας-Καθενοί 1-3

Αλάτσατα-Δροσιά 0-1

ΑΕ Χαλκίδας-Καλοχώρι/Παντείχι 3-4 (παρ., κ.δ.: 3-3)

Πρόκριση άνευ αγώνα: Μακρυκάπα

Β’ ΦΑΣΗ

Καθενοί-Θύελλα Κοντοδεσποτίου ή Καστέλλα

Παντριαδικός ή ΑΟ Χαλκίς-Αστέρας Βατώντα

Δροσιά-Μακρυκάπα

Καλοχώρι/Παντείχι-Σταυρός ή Ηρακλής Ψαχνών

 

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 2

Α’ ΦΑΣΗ

Προποντίδα-Αρτάκη 0-4

Ερμήλιος-Ελλήσποντος 1-7

ΠΑΟ Κανήθου-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Λουκίσια-Ληλάντιο 2-1

Αυλίδα-Μιαούλης Φύλλων

Απόλλων Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 4-0

Πρόκριση άνευ αγώνα: Απόλλων Παραλίας, Κεραυνός Χαλκίδας

Β’ ΦΑΣΗ

Προποντίδα ή Αρτάκη-Λουκίσια ή Ληλάντιο

Κεραυνός Χαλκίδας-Ελλήσποντος

Αυλίδα ή Μιαούλης Φύλλων-Απόλλων Ερέτριας

ΠΑΟ Κανήθου ή Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Απόλλων Παραλίας

 

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α’ ΦΑΣΗ

Μαρμάρι-Αυλωνάρι 1-5

Αμαρυνθιακός-Ταμυναϊκός 2-4 (πέν., κ.δ. & παρ.: 1-1)

Άγιος Λουκάς-Κάρυστος 0-4

Δύστος-Στύρα 1-0

Πρόκριση άνευ αγώνα: Όλυμπος Γυμνού, Κριεζά, Ζάρακες, Νηλέας Νεοχωρίου

Β’ ΦΑΣΗ

Άγιος Λουκάς ή Κάρυστος-Δύστος ή Στύρα

Νηλέας Νεοχωρίου-Μαρμάρι ή Αυλωνάρι

Ζάρακες-Όλυμπος Γυμνού

Κριεζά-Ταμυναϊκός

Κύπελλο ΕΠΣΕ: Πανόραμα 2019-20

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Νηλέας Νεοχωρίου-Αυλίδα 1-2

Κώστας Λαγός

Α’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα & βαθμολογία (13/3)

Κώστας Λαγός

‘Η ΜΝΗΜΗ ΔΑΚΡΥΖΕΙ’: Η ‘Αρέθουσα’-Ο ‘Ηρακλής’ και ο ‘Άρης’- Η ‘Νεφέλη’ και η ‘Σφαίρα’

Θανάσης Κούτος
-->