Αγαπημένα ΡΟΗ Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κριεζά-Νηλέας Νεοχωρίου 0-1

Ο Νηλέας Νεοχωρίου κέρδισε με 1-0 στα Κριεζά την τοπική ομάδα, σε φιλική αναμέτρηση προετοιμασίας για τη νέα αγωνιστική περίοδο.

Έγινε ένα ενδιαφέρον παιχνίδι με καλό ρυθμό, με τους προπονητές των δύο ομάδων να βγάζουν χρήσιμα συμπεράσματα, έχοντας μπει πια στην τελική ευθεία για την έναρξη των επίσημων υποχρεώσεων για τη νέα σεζόν. Οι φιλοξενούμενοι έφτασαν στη νίκη χάρις στο εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Καρλή, στο 35ο λεπτό.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Περούλιας.

ΓΚΟΛ: 35′ Καρλής.

Κριεζά (Γρηγόρης Γκογκορώσης): Καρκαλέτσης, Πάσχος, Φωτι΄ς, Νικολάου, Μπάνος, Καράπας, Λύκος, Ανδρέου, Περιβολάρης, Μούρτικας, Μ. Αθανασίου. (Σ. Αθανασίου, Νόνας, Σ. Λαθουράς, Λυκούρης).

Νηλέας Νεοχωρίου (Μίλτος Καρατζάς): Χροναίος, Κότσαρης, Γιαγκίνης, Πόγκας, Α. Ζωντός, Τούντας, Σέγκος, Καρλής, Αποστόλου, Πάλλης, Ρουμελιώτης. (Μακρής, Μ. Μαστροκώστας, Καλογιάννης).

ΝΟ Χαλκίδας: 26 μετάλλια στο ‘Ιωνία Cup’

Αβαντίδες: Κοπή πίτας στις 19/2

ΑΟ Χαλκίς: Παρουσίαση φανέλας στις 17/11