Αγαπημένα ΡΟΗ Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Γ’ Όμιλος): Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2020-21

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Νοτίου Ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ για την περίοδο 2020-21.

1η αγωνιστική

Σκύρος-Μαρμάρι

Δύστος-Άγιος Λουκάς

Στύρα-Ερμήλιος

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ζάρακες

Νηλέας Νεοχωρίου-Κριεζά\

 

2η αγωνιστική

Μαρμάρι-Στύρα

Δύστος-Σκύρος

Ζάρακες-Κριεζά

Ερμήλιος-Νηλέας Νεοχωρίου

Άγιος Λουκάς-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

 

3η αγωνιστική

Σκύρος-Στύρα

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Δύστος

Νηλέας Νεοχωρίου-Μαρμάρι

Κριεζά-Άγιος Λουκάς

Ζάρακες-Ερμήλιος

 

4η αγωνιστική

Μαρμάρι-Ζάρακες

Δύστος-Κριεζά

Στύρα-Νηλέας Νεοχωρίου

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Σκύρος

Άγιος Λουκάς-Ερμήλιος

 

5η αγωνιστική

Σκύρος-Νηλέας Νεοχωρίου

Μαρμάρι-Άγιος Λουκάς

Κριεζά-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Ζάρακες-Στύρα

Ερμήλιος-Δύστος

 

6η αγωνιστική

Δύστος-Μαρμάρι

Στύρα-Άγιος Λουκάς

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ερμήλιος

Νηλέας Νεοχωρίου-Ζάρακες

Κριεζά-Σκύρος

 

7η αγωνιστική

Μαρμάρι-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Στύρα-Δύστος

Ζάρακες-Σκύρος

Ερμήλιος-Κριεζά

Άγιος Λουκάς-Νηλέας Νεοχωρίου

 

8η αγωνιστική

Σκύρος-Ερμήλιος

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Στύρα

Νηλέας Νεοχωρίου-Δύστος

Κριεζά-Μαρμάρι

Άγιος Λουκάς-Ζάρακες

 

9η αγωνιστική

Σκύρος-Άγιος Λουκάς

Δύστος-Ζάρακες

Στύρα-Κριεζά

Νηλέας Νεοχωρίου-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Ερμήλιος-Μαρμάρι

 

10η αγωνιστική

Μαρμάρι-Σκύρος

Άγιος Λουκάς-Δύστος

Ερμήλιος-Στύρα

Ζάρακες-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Κριεζά-Νηλέας Νεοχωρίου

 

11η αγωνιστική

Στύρα-Μαρμάρι

Σκύρος-Δύστος

Κριεζά-Ζάρακες

Νηλέας Νεοχωρίου-Ερμήλιος

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Άγιος Λουκάς

 

12η αγωνιστική

Στύρα-Σκύρος

Δύστος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Μαρμάρι-Νηλέας Νεοχωρίου

Άγιος Λουκάς-Κριεζά

Ερμήλιος-Ζάρακες

 

13η αγωνιστική

Ζάρακες-Μαρμάρι

Κριεζά-Δύστος

Νηλέας Νεοχωρίου-Στύρα

Σκύρος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Ερμήλιος-Άγιος Λουκάς

 

14η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Σκύρος

Άγιος Λουκάς-Μαρμάρι

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Κριεζά

Στύρα-Ζάρακες

Δύστος-Ερμήλιος

 

15η αγωνιστική

Μαρμάρι-Δύστος

Άγιος Λουκάς-Στύρα

Ερμήλιος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Ζάρακες-Νηλέας Νεοχωρίου

Σκύρος-Κριεζά

 

16η αγωνιστική

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μαρμάρι

Δύστος-Στύρα

Σκύρος-Ζάρακες

Κριεζά-Ερμήλιος

Νηλέας Νεοχωρίου-Άγιος Λουκάς

 

17η αγωνιστική

Ερμήλιος-Σκύρος

Στύρα-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Δύστος-Νηλέας Νεοχωρίου

Μαρμάρι-Κριεζά

Ζάρακες-Άγιος Λουκάς

 

18η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς-Σκύρος

Ζάρακες-Δύστος

Κριεζά-Στύρα

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Νηλέας Νεοχωρίου

Μαρμάρι-Ερμήλιος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β. Ντέμης: ‘Θα μπορούσαμε να είμαστε πιο ψηλά’

Κώστας Λαγός

Πέρσι… σαν σήμερα (7/4/2019)

eviasports

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αναβολή της 1ης αγωνιστικής

Κώστας Λαγός
-->