Αγαπημένα ΡΟΗ Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ Όμιλος): Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2020-21

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Βορείου Ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ για την περίοδο 2020-21.

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψός-Ιστιαία

Ατρόμητος Βασιλικών-Καστέλλα

Σταυρός-Παντριαδικός

Κήρινθος-Δόξα Προκοπίου

Μαντούδι-Ταξιάρχης

 

2η αγωνιστική

Ιστιαία-Ατρόμητος Βασιλικών

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού

Παντριαδικός-Δόξα Προκοπίου

Καστέλλα-Κήρινθος

Σταυρός-Ταξιάρχης

 

3η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Ατρόμητος Βασιλικών

Σταυρός-Μαντούδι

Κήρινθος-Ιστιαία

Παντριαδικός-Καστέλλα

Δόξα Προκοπίου-Ταξιάρχης

 

4η αγωνιστική

Ιστιαία-Παντριαδικός

Μαντούδι-Δόξα Προκοπίου

Ατρόμητος Βασιλικών-Κήρινθος

Σταυρός-ΟΠΑ Αιδηψού

Καστέλλα-Ταξιάρχης

 

5η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Κήρινθος

Δόξα Προκοπίου-Σταυρός

Παντριαδικός-Ατρόμητος Βασιλικών

Καστέλλα-Μαντούδι

Ιστιαία-Ταξιάρχης

 

6η αγωνιστική

Μαντούδι-Ιστιαία

Σταυρός-Καστέλλα

Κήρινθος-Παντριαδικός

Δόξα Προκοπίου-ΟΠΑ Αιδηψού

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης

 

7η αγωνιστική

Ιστιαία-Σταυρός

Ατρόμητος Βασιλικών-Μαντούδι

Παντριαδικός-ΟΠΑ Αιδηψού

Καστέλλα-Δόξα Προκοπίου

Κήρινθος-Ταξιάρχης

 

8η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Καστέλλα

Σταυρός-Ατρόμητος Βασιλικών

Κήρινθος-Μαντούδι

Δόξα Προκοπίου-Ιστιαία

Παντριαδικός-Ταξιάρχης

 

9η αγωνιστική

Μαντούδι-Παντριαδικός

Ατρόμητος Βασιλικών-Δόξα Προκοπίου

Κήρινθος-Σταυρός

Καστέλλα-Ιστιαία

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης

 

10η αγωνιστική

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού

Καστέλλα-Ατρόμητος Βασιλικών

Παντριαδικός-Σταυρός

Δόξα Προκοπίου-Κήρινθος

Μαντούδι-Ταξιάρχης

 

11η αγωνιστική

Ατρόμητος Βασιλικών-Ιστιαία

ΟΠΑ Αιδηψού-Μαντούδι

Δόξα Προκοπίου-Παντριαδικός

Κήρινθος-Καστέλλα

Σταυρός-Ταξιάρχης

 

12η αγωνιστική

Ατρόμητος Βασιλικών-ΟΠΑ Αιδηψού

Μαντούδι-Σταυρός

Ιστιαία-Κήρινθος

Καστέλλα-Παντριαδικός

Δόξα Προκοπίου-Ταξιάρχης

 

13η αγωνιστική

Παντριαδικός-Ιστιαία

Δόξα Προκοπίου-Μαντούδι

Κήρινθος-Ατρόμητος Βασιλικών

ΟΠΑ Αιδηψού-Σταυρός

Καστέλλα-Ταξιάρχης

 

14η αγωνιστική

Κήρινθος-ΟΠΑ Αιδηψού

Σταυρός-Δόξα Προκοπίου

Ατρόμητος Βασιλικών-Παντριαδικός

Μαντούδι-Καστέλλα

Ιστιαία-Ταξιάρχης

 

15η αγωνιστική

Ιστιαία-Μαντούδι

Καστέλλα-Σταυρός

Παντριαδικός-Κήρινθος

ΟΠΑ Αιδηψού-Δόξα Προκοπίου

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης

 

16η αγωνιστική

Σταυρός-Ιστιαία

Μαντούδι-Ατρόμητος Βασιλικών

ΟΠΑ Αιδηψού-Παντριαδικός

Δόξα Προκοπίου-Καστέλλα

Κήρινθος-Ταξιάρχης

 

17η αγωνιστική

Καστέλλα-ΟΠΑ Αιδηψού

Ατρόμητος Βασιλικών-Σταυρός

Μαντούδι-Κήρινθος

Ιστιαία-Δόξα Προκοπίου

Παντριαδικός-Ταξιάρχης

 

18η αγωνιστική

Παντριαδικός-Μαντούδι

Δόξα Προκοπίου-Ατρόμητος Βασιλικών

Σταυρός-Κήρινθος

Ιστιαία-Καστέλλα

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κύπελλο ΕΠΣΕ: Πανόραμα (2/10)

Κώστας Λαγός

Α’ ΕΠΣΕ: Αφιέρωμα στον Λήλαντα Βασιλικού

Κώστας Λαγός

Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός 1-0

Κώστας Λαγός
-->