Α' ΕΠΣΕ Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α’ ΕΠΣΕ: Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2020-21

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣΕ για την περίοδο 2020-21.

1η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Όλυμπος Γυμνού

Σκεπαστή-Ταμυναϊκός

Ευβοϊκός Γουβών-Καλοχώρι/Παντείχι

Λήλας Βασιλικού-Ελλήσποντος

Δροσιά-Μακρυκάπα

Απόλλων Ερέτριας-Αρτεμησιακός

Κάρυστος-Αυλωνάρι

Αμαρυνθιακός-Αιδηψός

 

2η αγωνιστική

Σκεπαστή-ΑΟ Χαλκίς

Όλυμπος Γυμνού-Ευβοϊκός Γουβών

Ταμυναϊκός-Λήλας Βασιλικού

Καλοχώρι/Παντείχι-Δροσιά

Ελλήσποντος-Απόλλων Ερέτριας

Μακρυκάπα-Κάρυστος

Αρτεμησιακός-Αιδηψός

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός

 

3η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Ευβοϊκός Γουβών

Λήλας Βασιλικού-Σκεπαστή

Δροσιά-Όλυμπος Γυμνού

Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός

Κάρυστος-Καλοχώρι/Παντείχι

Αιδηψός-Ελλήσποντος

Αμαρυνθιακός-Μακρυκάπα

Αρτεμησιακός-Αυλωνάρι

 

4η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-ΑΟ Χαλκίς

Ευβοϊκός Γουβών-Δροσιά

Σκεπαστή-Απόλλων Ερέτριας

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος

Ταμυναϊκός-Αιδηψός

Καλοχώρι/Παντείχι-Αμαρυνθιακός

Ελλήσποντος-Αυλωνάρι

Μακρυκάπα-Αρτεμησιακός

 

5η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Δροσιά

Απόλλων Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού

Κάρυστος-Ευβοϊκός Γουβών

Αιδηψός-Σκεπαστή

Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού

Αυλωνάρι-Ταμυναϊκός

Αρτεμησιακός-Καλοχώρι/Παντείχι

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα

 

6η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Χαλκίς

Δροσιά-Κάρυστος

Λήλας Βασιλικού-Αιδηψός

Ευβοϊκός Γουβών-Αμαρυνθιακός

Σκεπαστή-Αυλωνάρι

Όλυμπος Γυμνού-Αρτεμησιακός

Ταμυναϊκός-Μακρυκάπα

Καλοχώρι/Παντείχι-Ελλήσποντος

 

7η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Κάρυστος

Αιδηψός-Απόλλων Ερέτριας

Αμαρυνθιακός-Δροσιά

Αυλωνάρι-Λήλας Βασιλικού

Αρτεμησιακός-Ευβοϊκός Γουβών

Μακρυκάπα-Σκεπαστή

Ελλήσποντος-Όλυμπος Γυμνού

Ταμυναϊκός-Καλοχώρι/Παντείχι

 

8η αγωνιστική

Αιδηψός-ΑΟ Χαλκίς

Κάρυστος-Αμαρυνθιακός

Απόλλων Ερέτριας-Αυλωνάρι

Δροσιά-Αρτεμησιακός

Λήλας Βασιλικού-Μακρυκάπα

Ευβοϊκός Γουβών-Ελλήσποντος

Σκεπαστή-Καλοχώρι/Παντείχι

Όλυμπος Γυμνού-Ταμυναϊκός

 

9η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Αμαρυνθιακός

Αυλωνάρι-Αιδηψός

Αρτεμησιακός-Κάρυστος

Μακρυκάπα-Απόλλων Ερέτριας

Ελλήσποντος-Δροσιά

Καλοχώρι/Παντείχι-Λήλας Βασιλικού

Ταμυναϊκός-Ευβοϊκός Γουβών

Όλυμπος Γυμνού-Σκεπαστή

 

10η αγωνιστική

Αυλωνάρι-ΑΟ Χαλκίς

Αμαρυνθιακός-Αρτεμησιακός

Αιδηψός-Μακρυκάπα

Κάρυστος-Ελλήσποντος

Απόλλων Ερέτριας-Καλοχώρι/Παντείχι

Δροσιά-Ταμυναϊκός

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού

Ευβοϊκός Γουβών-Σκεπαστή

 

11η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Αρτεμησιακός

Μακρυκάπα-Αυλωνάρι

Ελλήσποντος-Αμαρυνθιακός

Καλοχώρι/Παντείχι-Αιδηψός

Ταμυναϊκός-Κάρυστος

Όλυμπος Γυμνού-Απόλλων Ερέτριας

Σκεπαστή-Δροσιά

Ευβοϊκός Γουβών-Λήλας Βασιλικών

 

12η αγωνιστική

Μακρυκάπα-ΑΟ Χαλκίς

Αρτεμησιακός-Ελλήσποντος

Αυλωνάρι-Καλοχώρι/Παντείχι

Αμαρυνθιακός-Ταμυναϊκός

Αιδηψός-Όλυμπος Γυμνού

Κάρυστος-Σκεπαστή

Απόλλων Ερέτριας-Ευβοϊκός Γουβών

Δροσιά-Λήλας Βασιλικού

 

13η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Ελλήσποντος

Καλοχώρι/Παντείχι-Μακρυκάπα

Ταμυναϊκός-Αρτεμησιακός

Όλυμπος Γυμνού-Αυλωνάρι

Σκεπαστή-Αμαρυνθιακός

Ευβοϊκός Γουβών-Αιδηψός

Λήλας Βασιλικού-Κάρυστος

Δροσιά-Απόλλων Ερέτριας

 

14η αγωνιστική

Καλοχώρι/Παντείχι-ΑΟ Χαλκίς

Ελλήσποντος-Ταμυναϊκός

Μακρυκάπα-Όλυμπος Γυμνού

Αρτεμησιακός-Σκεπαστή

Αυλωνάρι-Ευβοϊκός Γουβών

Αμαρυνθιακός-Λήλας Βασιλικού

Αιδηψός-Δροσιά

Κάρυστος-Απόλλων Ερέτριας

 

15η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Ταμυναϊκός

Όλυμπος Γυμνού-Καλοχώρι/Παντείχι

Σκεπαστή-Ελλήσποντος

Ευβοϊκός Γουβών-Μακρυκάπα

Λήλας Βασιλικού-Αρτεμησιακός

Δροσιά-Αυλωνάρι

Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός

Κάρυστος-Αιδηψός

 

16η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-ΑΟ Χαλκίς

Ταμυναϊκός-Σκεπαστή

Καλοχώρι/Παντείχι-Ευβοϊκός Γουβών

Ελλήσποντος-Λήλας Βασιλικού

Μακρυκάπα-Δροσιά

Αρτεμησιακός-Απόλλων Ερέτριας

Αυλωνάρι-Κάρυστος

Αιδηψός-Αμαρυνθιακός

 

17η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Σκεπαστή

Ευβοϊκός Γουβών-Όλυμπος Γυμνού

Λήλας Βασιλικού-Ταμυναϊκός

Δροσιά-Καλοχώρι/Παντείχι

Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος

Κάρυστος-Μακρυκάπα

Αιδηψός-Αρτεμησιακός

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι

 

18η αγωνιστική

Ευβοϊκός Γουβών-ΑΟ Χαλκίς

Σκεπαστή-Λήλας Βασιλικού

Όλυμπος Γυμνού-Δροσιά

Ταμυναϊκός-Απόλλων Ερέτριας

Καλοχώρι/Παντείχι-Κάρυστος

Ελλήσποντος-Αιδηψός

Μακρυκάπα-Αμαρυνθιακός

Αυλωνάρι-Αρτεμησιακός

 

19η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Λήλας Βασιλικού

Δροσιά-Ευβοϊκός Γουβών

Απόλλων Ερέτριας-Σκεπαστή

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού

Αιδηψός-Ταμυναϊκός

Αμαρυνθιακός-Καλοχώρι/Παντείχι

Αυλωνάρι-Ελλήσποντος

Αρτεμησιακός-Μακρυκάπα

 

20η αγωνιστική

Δροσιά-ΑΟ Χαλκίς

Λήλας Βασιλικού-Απόλλων Ερέτριας

Ευβοϊκός Γουβών-Κάρυστος

Σκεπαστή-Αιδηψός

Όλυμπος Γυμνού-Αμαρυνθιακός

Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι

Καλοχώρι/Παντείχι-Αρτεμησιακός

Μακρυκάπα-Ελλήσποντος

 

21η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Απόλλων Ερέτριας

Κάρυστος-Δροσιά

Αιδηψός-Λήλας Βασιλικού

Αμαρυνθιακός-Ευβοϊκός Γουβών

Αυλωνάρι-Σκεπαστή

Αρτεμησιακός-Όλυμπος Γυμνού

Μακρυκάπα-Ταμυναϊκός

Ελλήσποντος-Καλοχώρι/Παντείχι

 

22η αγωνιστική

Κάρυστος-ΑΟ Χαλκίς

Απόλλων Ερέτριας-Αιδηψός

Δροσιά-Αμαρυνθιακός

Λήλας Βασιλικού-Αυλωνάρι

Ευβοϊκός Γουβών-Αρτεμησιακός

Σκεπαστή-Μακρυκάπα

Όλυμπος Γυμνού-Ελλήσποντος

Καλοχώρι/Παντείχι-Ταμυναϊκός

 

23η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος

Αυλωνάρι-Απόλλων Ερέτριας

Αρτεμησιακός-Δροσιά

Μακρυκάπα-Λήλας Βασιλικού

Ελλήσποντος-Ευβοϊκός Γουβών

Καλοχώρι/Παντείχι-Σκεπαστή

Ταμυναϊκός-Όλυμπος Γυμνού

 

24η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-ΑΟ Χαλκίς

Αιδηψός-Αυλωνάρι

Κάρυστος-Αρτεμησιακός

Απόλλων Ερέτριας-Μακρυκάπα

Δροσιά-Ελλήσποντος

Λήλας Βασιλικού-Καλοχώρι/Παντείχι

Ευβοϊκός Γουβών-Ταμυναϊκός

Σκεπαστή-Όλυμπος Γυμνού

 

25η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Αυλωνάρι

Αρτεμησιακός-Αμαρυνθιακός

Μακρυκάπα-Αιδηψός

Ελλήσποντος-Κάρυστος

Καλοχώρι/Παντείχι-Απόλλων Ερέτριας

Ταμυναϊκός-Δροσιά

Όλυμπος Γυμνού-Λήλας Βασιλικού

Σκεπαστή-Ευβοϊκός Γουβών

 

26η αγωνιστική

Αρτεμησιακός-ΑΟ Χαλκίς

Αυλωνάρι-Μακρυκάπα

Αμαρυνθιακός-Ελλήσποντος

Αιδηψός-Καλοχώρι/Παντείχι

Κάρυστος-Ταμυναϊκός

Απόλλων Ερέτριας-Όλυμπος Γυμνού

Δροσιά-Σκεπαστή

Λήλας Βασιλικού-Ευβοϊκός Γουβών

 

27η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Μακρυκάπα

Ελλήσποντος-Αρτεμησιακός

Καλοχώρι/Παντείχι-Αυλωνάρι

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός

Όλυμπος Γυμνού-Αιδηψός

Σκεπαστή-Κάρυστος

Ευβοϊκός Γουβών-Απόλλων Ερέτριας

Λήλας Βασιλικού-Δροσιά

 

28η αγωνιστική

Ελλήσποντος-ΑΟ Χαλκίς

Μακρυκάπα-Καλοχώρι/Παντείχι

Αρτεμησιακός-Ταμυναϊκός

Αυλωνάρι-Όλυμπος Γυμνού

Αμαρυνθιακός-Σκεπαστή

Αιδηψός-Ευβοϊκός Γουβών

Κάρυστος-Λήλας Βασιλικού

Απόλλων Ερέτριας-Δροσιά

 

29η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Καλοχώρι/Παντείχι

Ταμυναϊκός-Ελλήσποντος

Όλυμπος Γυμνού-Μακρυκάπα

Σκεπαστή-Αρτεμησιακός

Ευβοϊκός Γουβών-Αυλωνάρι

Λήλας Βασιλικού-Αμαρυνθιακός

Δροσιά-Αιδηψός

Απόλλων Ερέτριας-Κάρυστος

 

30η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-ΑΟ Χαλκίς

Καλοχώρι/Παντείχι-Όλυμπος Γυμνού

Ελλήσποντος-Σκεπαστή

Μακρυκάπα-Ευβοϊκός Γουβών

Αρτεμησιακός-Λήλας Βασιλικού

Αυλωνάρι-Δροσιά

Αμαρυνθιακός-Απόλλων Ερέτριας

Αιδηψός-Κάρυστος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Photo album απ’ το Ταμυναϊκός-Όλυμπος Γυμνού

Κώστας Λαγός

ΑΟ Μακρυκάπας: Ανανέωσε ο Μάκης Σίδερης

Κώστας Λαγός

Retro Basket: Η άνοδος της ΑΓΕΧ στη Β’ Εθνική το 1994!

Παναγιώτης Νικολάου
-->