Αγαπημένα ΡΟΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ Εθνική: Όλο το πρόγραμμα του 4ου ομίλου της περιόδου 2020-21

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα για την αγωνιστική περίοδο 2020-21 του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής, στον οποίο συμμετέχουν η Αρτάκη και ο Ηρακλής Ψαχνών. Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα γίνει στις 11/10/2020 και θα ολοκληρωθεί στις 18/4/2021.

1η / 12η αγωνιστική
Φωκικός – Δημήτρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ηρακλής Ψαχνών – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς – Οπούντιος Μαρτίνου
ΓΣ Αλμυρού – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντη

2η /13η αγωνιστική
ΑΠΟ Αταλάντη – Φωκικός
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Θησέας Αγριάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΓΣ Αλμυρού
Αμβρυσσέας Διστόμου – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

3η / 14η αγωνιστική
Φωκικός – ΑΟ Υπάτου
Ηρακλής Ψαχνών – ΑΠΟ Αταλάντη
Θησέας Αγριάς – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

4η / 15η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός
ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς
ΑΠΟ Αταλάντη – ΓΣ Αλμυρού
Δημήτρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

5η / 16η αγωνιστική
Φωκικός – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού – Ηρακλής Ψαχνών
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου
Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΠΟ Αταλάντη
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

6η / 17η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού – Φωκικός
Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ηρακλής Ψαχνών – Οπούντιος Μαρτίνου
ΑΟ Υπάτου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΠΟ Αταλάντη – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ρεπό: Δημήτρα Ευξεινούπολης

7η / 18η αγωνιστική
Φωκικός – Αμβρυσσέας Διστόμου
Οπούντιος Μαρτίνου – ΓΣ Αλμυρού
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Ηρακλής Ψαχνών
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΠΟ Αταλάντη
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

8η / 19η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Φωκικός
Αμβρυσσέας Διστόμου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ηρακλής Ψαχνών – Δημήτρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου – ΑΠΟ Αταλάντη
Ρεπό: Θησέας Αγριάς

9η / 20η αγωνιστική
Φωκικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Οπούντιος Μαρτίνου
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΓΣ Αλμυρού
ΑΠΟ Αταλάντη – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Υπάτου – Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

10η / 21η αγωνιστική
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Φωκικός
Οπούντιος Μαρτίνου – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΠΟ Αταλάντη
ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Υπάτου
Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

11η / 22η αγωνιστική
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Αρτάκης
ΑΠΟ Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΟ Υπάτου – Οπούντιος Μαρτίνου
Ηρακλής Ψαχνών – Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς – ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό: Φωκικός

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Photo album απ’ το Ερμήλιος-Απόλλων Παραλίας

Κώστας Λαγός

Στη Θεσσαλονίκη με τον ΠΑΟΚ οι ακαδημίες του Αλέξανδρου Αρτάκης!

Κώστας Λαγός

ΔΟΑΠΠΕΧ: Σταδιακή επαναλειτουργία αθλητικών εγκαταστάσεων

Κώστας Λαγός
-->