ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ-2ος όμιλος): Πανόραμα (24/7)

Το πανόραμα του δεύτερου ομίλου του ‘4ου Summer Cup’ μη εν ενεργεία ‘Ραφαήλ Σκεμπές’ του ‘Derneki Sports Park’.

1η αγωνιστική

Χαβαλένθια-Άσπρος Γάτος 4-5

Pot & Pan-Vodka Juniors 7-4

Ανήλικοι-Provatina United 9-3

Ταλαίπωροι-Trade Logistics 2-3

Πιγκουίνοι-Κορωνοϊός FC

Ρεπό: Mikel

2η αγωνιστική

Άσπρος Γάτος-Pot & Pan 4-6

Χαβαλένθια-Mikel

Vodka Juniors-Ανήλικοι 2-3

Provatina United-Πιγκουίνοι 6-8

Trade Logistics-Κορωνοϊός FC

Ρεπό: Ταλαίπωροι

3η αγωνιστική

Mikel-Άσπρος Γάτος 4-7

Ανήλικοι-Pot & Pan 5-4

Ταλαίπωροι-Χαβαλένθια 4-1

Πιγκουίνοι-Vodka Juniors 7-3

Trade Logistics-Provatina United 6-2

Ρεπό: Κορωνοϊός FC

4η αγωνιστική

Άσπρος Γάτος-Ανήλικοι 5-4

Mikel-Ταλαίπωροι 6-11

Pot & Pan-Πιγκουίνοι

Χαβαλένθια-Κορωνοϊός FC

Vodka Juniors-Trade Logistics

Ρεπό: Provatina United

5η αγωνιστική

Ταλαίπωροι-Άσπρος Γάτος 2-5

Πιγκουίνοι-Ανήλικοι

Κορωνοϊός FC-Mikel

Trade Logistics-Pot & Pan

Provatina United-Χαβαλένθια 6-4

Ρεπό: Vodka Juniors

6η αγωνιστική

Άσπρος Γάτος-Πιγκουίνοι

Ταλαίπωροι-Κορωνοϊός FC

Ανήλικοι-Trade Logistics 4-4

Mikel-Provatina United

Χαβαλένθια-Vodka Juniors 3-6

Ρεπό: Pot & Pan

7η αγωνιστική

Κορωνοϊός FC-Άσπρος Γάτος

Trade Logistics-Πιγκουίνοι 4-7

Provatina United-Ταλαίπωροι

Vodka Juniors-Mikel

Χαβαλένθια-Pot & Pan

Ρεπό: Ανήλικοι

8η αγωνιστική

Άσπρος Γάτος-Trade Logistics

Κορωνοϊός FC-Provatina United 6-8

Ταλαίπωροι-Vodka Juniors

Ανήλικοι-Χαβαλένθια

Mikel-Pot & Pan

Ρεπό: Πιγκουίνοι

9η αγωνιστική

Provatina United-Άσπρος Γάτος

Vodka Juniors-Κορωνοϊός FC 2-3

Χαβαλένθια-Πιγκουίνοι

Pot & Pan-Ταλαίπωροι

Mikel-Ανήλικοι

Ρεπό: Trade Logistics

10η αγωνιστική

Provatina United-Vodka Juniors

Trade Logistics-Χαβαλένθια

Κορωνοϊός FC-Pot & Pan 2-8

Πιγκουίνοι-Mikel

Ταλαίπωροι-Ανήλικοι

Ρεπό: Άσπρος Γάτος

11η αγωνιστική

Vodka Juniors-Άσπρος Γάτος

Pot & Pan-Provatina United 11-8

Mikel-Trade Logistics

Ανήλικοι-Κορωνοϊός FC

Ταλαίπωροι-Πιγκουίνοι

Ρεπό: Χαβαλένθια

  1. Pot & Pan 12 36-23
  2. Πιγκουίνοι 12 31-18
  3. Άσπρος Γάτος 12 26-20
  4. Ανήλικοι 10 25-18
  5. Trade Logistics 7 17-15
  6. Ταλαίπωροι 6 19-15
  7. Provatina United 6 33-44
  8. Vodka Juniors 3 17-23
  9. Κορωνοϊός FC 3 16-27
  10. Mikel 0 10-18
  11. Χαβαλένθια 0 12-21

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ: Οι διαιτητές με Φθιώτιδα

Κώστας Λαγός

Πέρσι… σαν σήμερα (14/6/2019)

eviasports

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Ερμήλιος-ΑΕ Χαλκίδας 3-4 (video)

Κώστας Λαγός
-->