ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Οι σκόρερς του 2ου ομίλου (23/7)

Οι σκόρερς του του δεύτερου ομίλου του ‘4ου Summer Cup’ μη εν ενεργεία ‘Ραφαήλ Σκεμπές’ του ‘Derneki Sports Park’.

13 ΓΚΟΛ

Κούκα (Pot & Pan), Αγριόδημος (Provatina United).

12 ΓΚΟΛ

Μαστραντωνάς (Άσπρος Γάτος).

10 ΓΚΟΛ

Γ. Καραλής (Άσπρος Γάτος).

9 ΓΚΟΛ

Ντούκα (Pot & Pan), Φώτης (Pot & Pan), Σιαπλαούρας (Ανήλικοι), Ντότσι (Πιγκουίνοι).

7 ΓΚΟΛ

Β. Λέων (Vodka Juniors).

6 ΓΚΟΛ

Καρπέτης (Ανήλικοι), Λάμπρου (Κορωνοϊός FC).

5 ΓΚΟΛ

Δ. Νιάνιας (Trade Logistics) Κουτσαυλής (Trade Logistics), Αργύρης (Ανήλικοι), Λαπιδάκης (Πιγκουίνοι), Τ. Συνοδάκης (Ταλαίπωροι).

4 ΓΚΟΛ

Σεχάι (Pot & Pan), Σίδερης (Provatina United), Λίζι (Provatina United), Μαρμαράς (Provatina United), Κουβαράς (Χαβαλένθια).

3 ΓΚΟΛ

Ν. Λεμονής (Mikel), Κ. Λεμονής (Mikel), Θωμάς (Provatina United), Γ. Οικονόμου (Provatina United), Ξεφτεράκης (Trade Logistics), Κουλιάκης (Άσπρος Γάτος), Μακρής (Κορωνοϊός FC), Ντοβίνος (Πιγκουίνοι), Δούκας (Ταλαίπωροι).

2 ΓΚΟΛ

Φρυγανιώτης (Mikel), Καραχάλιος (Mikel), Κακαβάς (Trade Logistics), Φρυγανάς (Vodka Juniors), Γιαλός (Vodka Juniors), Γκάτσος (Ανήλικοι), Β. Κουλοχέρης (Κορωνοϊός FC), Μπαλόζι (Πιγκουίνοι), Δρίβας (Πιγκουίνοι), Α. Συνοδάκης (Ταλαίπωροι), Κικίδης (Ταλαίπωροι).

1 ΓΚΟΛ

Πολυχρόνης (Pot & Pan), Χατζηλιόντα (Provatina United), Δ. Οικονόμου (Provatina United), Τουρχανάι (Trade Logistics), Μιχαλόπουλος (Trade Logistics), Κρινής (Vodka Juniors), Φ. Λέων (Vodka Juniors), Ανδριανόπουλος (Vodka Juniors), Γιαλός (Vodka Juniors), Νάτσος (Vodka Juniors), Κοκκάλας (Ανήλικοι), Καλαμπαλίκης (Ανήλικοι), Λαφτσής (Ανήλικοι), Γιαννάκης (Άσπρος Γάτος), Χαϊντάρι (Πιγκουίνοι), Ρούσσος (Ταλαίπωροι), Τριανταφύλλου (Ταλαίπωροι), Σκεμπές (Χαβαλένθια), Γκλιάτης (Χαβαλένθια), Τσοπανίδης (Χαβαλένθια).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σύνδεσμος Προπονητών: Ενημερωτική επιστολή προς τα μέλη για τη νέα σεζόν

Κώστας Λαγός

ΕΠΣΕ: Ποινολόγιο παραγόντων-σωματείων (17/10)

Κώστας Λαγός

Ηρακλής Ψαχνών-Ύπατο 0-1 (video)

Κώστας Λαγός
-->