EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Οι σκόρερς του 1ου ομίλου (17/7)

Οι σκόρερς του πρώτου ομίλου του ‘4ου Summer Cup’ μη εν ενεργεία ‘Ραφαήλ Σκεμπές’ του ‘Derneki Sports Park’.

14 ΓΚΟΛ

Αλεξάνδρου  (Μπάρτσα).

10 ΓΚΟΛ

Ε. Φιόλα (Prince),

9 ΓΚΟΛ

Σιγανός (Μπάρτσα).

8 ΓΚΟΛ

Ότσκα (La Pasa De Goale), Κώτσαρης (Ατιτλέτικο Αρτάκης), Α. Πέζογλου (Μπάρτσα).

7 ΓΚΟΛ

Ραμάι (Prince), Διαμαντής (Εθνική Μυκόνου), Αθανασίου (Πρόσκοποι Χαλκίδας).

6 ΓΚΟΛ

Σαλάπας (Μπάρτσα).

5 ΓΚΟΛ

Βαρτζής (Άχρησταλ Πάλας), Δημητρίου (Εθνική Μυκόνου), Κανάνι (Μπάρτσα), Γιάννης (Παλαίμαχοι).

4 ΓΚΟΛ

Γ.Ι. Πατέρογλου (La Pasa De Goale), Βυργιώτης (Ευβοιώτες), Ζαβός (Χαλβάδες).

3 ΓΚΟΛ

Μπαρσάκης (La Pasa De Goale), Ίμπο (Prince), Παππάς (Prince), Στασινόπουλος (Ατιτλέτικο Αρτάκης), Λυμούρης (Άχρησταλ Πάλας), Τζίτζιρας (Εθνική Μυκόνου), Σταυρόπουλος (Μπάρτσα), Παύλου (Παλαίμαχοι), Παρίσης (Παλαίμαχοι), Τσάλλας (Παλαίμαχοι).

2 ΓΚΟΛ

Μωυσιάδης (La Pasa De Goale), Λάχανης (La Pasa De Goale), Χονδρός (Ατιτλέτικο Αρτάκης), Μπανάσιος (Ατιτλέτικο Αρτάκης), Μιχαλόπουλος (Άχρησταλ Πάλας), Λεοντής (Εθνική Μυκόνου), Σταμέλος (Ευβοιώτες), Παπαγεωργίου (Μπάρτσα), Κεβρεκίδης (Παλαίμαχοι), Μαυρογιάννης (Παλαίμαχοι), Ντεγιάννης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Χαλβατζής (Χαλβάδες), Λιαγκάκης (Χαλβάδες), Λοΐζος (Χαλβάδες).

1 ΓΚΟΛ

Μπισιώτης (La Pasa De Goale), Μ.Φιόλα (Prince), Μοράβα (Prince), Ευθυμίου (Prince), Μπένος (Άχρησταλ Πάλας), Χαρλαβάνης (Εθνική Μυκόνου), Σφονδύλης (Εθνική Μυκόνου), Ζευγολάτης (Εθνική Μυκόνου), Γ. Βογιατζής (Ευβοιώτες), Λ. Πέζογλου (Μπάρτσα), Λαγός (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Σμπρίνης (Πρόσκοποι Χαλκίδας), Παπαδόπουλος (Χαλβάδες), Θάνος Παλαιολόγος (Χαλβάδες).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΓΓΑ: Οριστικό ‘όχι’ στη χρήση γηπέδων ακόμα και Δημοτικών για τις ομάδες εκτός Μητρώου

eviasports

Σχολικοί αγώνες: ΕΠΑΛ Ψαχνών-ΓΕΛ Αμαρύνθου 0-2 (photos)

Βησσαρίωνας Νάνος

Β’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (16-17/2)

Κώστας Λαγός