EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ-2ος όμιλος): Πανόραμα (16/7)

Το πανόραμα του δεύτερου ομίλου του ‘4ου Summer Cup’ μη εν ενεργεία ‘Ραφαήλ Σκεμπές’ του ‘Derneki Sports Park’.

1η αγωνιστική

Χαβαλένθια-Άσπρος Γάτος 4-5

Pot & Pan-Vodka Juniors

Ανήλικοι-Provatina United 9-3

Ταλαίπωροι-Trade Logistics 2-3

Πιγκουίνοι-Κορωνοϊός FC

Ρεπό: Mikel

2η αγωνιστική

Άσπρος Γάτος-Pot & Pan 4-6

Χαβαλένθια-Mikel

Vodka Juniors-Ανήλικοι 2-3

Provatina United-Πιγκουίνοι 6-8

Trade Logistics-Κορωνοϊός FC

Ρεπό: Ταλαίπωροι

3η αγωνιστική

Mikel-Άσπρος Γάτος 4-7

Ανήλικοι-Pot & Pan 5-4

Ταλαίπωροι-Χαβαλένθια 4-1

Πιγκουίνοι-Vodka Juniors 7-3

Trade Logistics-Provatina United 6-2

Ρεπό: Κορωνοϊός FC

4η αγωνιστική

Άσπρος Γάτος-Ανήλικοι

Mikel-Ταλαίπωροι 6-11

Pot & Pan-Πιγκουίνοι

Χαβαλένθια-Κορωνοϊός FC

Vodka Juniors-Trade Logistics

Ρεπό: Provatina United

5η αγωνιστική

Ταλαίπωροι-Άσπρος Γάτος

Πιγκουίνοι-Ανήλικοι

Κορωνοϊός FC-Mikel

Trade Logistics-Pot & Pan

Provatina United-Χαβαλένθια

Ρεπό: Vodka Juniors

6η αγωνιστική

Άσπρος Γάτος-Πιγκουίνοι

Ταλαίπωροι-Κορωνοϊός FC

Ανήλικοι-Trade Logistics 4-4

Mikel-Provatina United

Χαβαλένθια-Vodka Juniors 3-6

Ρεπό: Pot & Pan

7η αγωνιστική

Κορωνοϊός FC-Άσπρος Γάτος

Trade Logistics-Πιγκουίνοι 4-7

Provatina United-Ταλαίπωροι

Vodka Juniors-Mikel

Χαβαλένθια-Pot & Pan

Ρεπό: Ανήλικοι

8η αγωνιστική

Άσπρος Γάτος-Trade Logistics

Κορωνοϊός FC-Provatina United 6-8

Ταλαίπωροι-Vodka Juniors

Ανήλικοι-Χαβαλένθια

Mikel-Pot & Pan

Ρεπό: Πιγκουίνοι

9η αγωνιστική

Provatina United-Άσπρος Γάτος

Vodka Juniors-Κορωνοϊός FC 2-3

Χαβαλένθια-Πιγκουίνοι

Pot & Pan-Ταλαίπωροι

Mikel-Ανήλικοι

Ρεπό: Trade Logistics

10η αγωνιστική

Provatina United-Vodka Juniors

Trade Logistics-Χαβαλένθια

Κορωνοϊός FC-Pot & Pan 2-8

Πιγκουίνοι-Mikel

Ταλαίπωροι-Ανήλικοι

Ρεπό: Άσπρος Γάτος

11η αγωνιστική

Vodka Juniors-Άσπρος Γάτος

Pot & Pan-Provatina United 11-8

Mikel-Trade Logistics

Ανήλικοι-Κορωνοϊός FC

Ταλαίπωροι-Πιγκουίνοι

Ρεπό: Χαβαλένθια

  1. Ανήλικοι 10 21-13
  2. Πιγκουίνοι 9 22-13
  3. Pot & Pan 9 29-19
  4. Trade Logistics 7 17-15
  5. Άσπρος Γάτος 6 16-14
  6. Ταλαίπωροι 6 17-10
  7. Vodka Juniors 3 13-16
  8. Κορωνοϊός FC 3 11-18
  9. Provatina United 3 27-40
  10. Mikel 0 10-18
  11. Χαβαλένθια 0 8-15

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΑΟ Πισσώνας: Ευχαριστήρια ανακοίνωση για ηλεκτροφωτισμό

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΠΑΟ Λιχάδας-Κύζικος Αρτάκης 3-0

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-ΑΓΕ Χαλκίδας 50-80

Παναγιώτης Νικολάου
-->