ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Πανόραμα (14/7)

Το πανόραμα του ‘4ου Summer Cup’ εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

1η αγωνιστική

El Professors-Goal Bombers 6-4

Ακράτητος Μαλακώντα-Ε Ρε Γλέντια 7-4

L.A. Team-Gunners 3-0 α.α.

Papari S.G.-Mikel 0-8

Abaluben-Αστέρας Ραχούλας 6-13

Εύβοια Ρωμ-Deportivo La Koprites 5-2

2η αγωνιστική

Goal Bombers-Ακράτητος Μαλακώντα 5-6

El Professors-L.A. Team 10-6

Ε Ρε Γλέντια-Papari S.G. 11-5

Gunners-Abaluben 0-3 α.α.

Mikel-Εύβοια Ρωμ 0-3

Αστέρας Ραχούλας-Deportivo La koprites

3η αγωνιστική

L.A. Team-Goal Bombers

Papari S.G.-Ακράτητος Μαλακώντα 5-9

Abaluben-El Professors 5-9

Εύβοια Ρωμ-Ε Ρε Γλέντια 1-14

Deportivo La Koprites-Gunners 3-0 α.α.

Αστέρας Ραχούλας-Mikel 6-5

4η αγωνιστική

Goal Bombers-Papari S.G. 5-3

L.A. Team-Abaluben 4-4

Ακράτητος Μαλακώντα-Εύβοια Ρωμ

El Professors-Deportivo La Koprites 6-1

Ε Ρε Γλέντια-Αστέρας Ραχούλας 6-7

Gunners-Mikel 0-3 α.α.

5η αγωνιστική

Abaluben-Goal Bombers 3-10

Εύβοια Ρωμ-Papari S.G.

Deportivo La Koprites-L.A. Team

Αστέρας Ραχούλας-Ακράτητος Μαλακώντα

Mikel-El Professors

Gunners-Ε Ρε Γλέντια 0-3 α.α.

6η αγωνιστική

Goal Bombers-Εύβοια Ρωμ

Abaluben-Deportivo La Koprites 10-4

Papari S.G.-Αστέρας Ραχούλας

L.A. Team-Mikel 3-4

Ακράτητος Μαλακώντα-Gunners 3-0 α.α.

El Professors-Ε Ρε Γλέντια 7-5

7η αγωνιστική

Deportivo La Koprites-Goal Bombers

Αστέρας Ραχούλας-Εύβοια Ρωμ 3-6

Mikel-Abaluben

Gunners-Papari S.G. 0-3 α.α.

Ε Ρε Γλέντια-L.A. Team

El Professors-Ακράτητος Μαλακώντα 5-4

8η αγωνιστική

Goal Bombers-Αστέρας Ραχούλας (18/7-8.30 μ.μ.)

Deportivo La Koprites-Mikel (18/7-9.30 μ.μ.)

Εύβοια Ρωμ-Gunners 3-0 α.α.

Abaluben-Ε Ρε Γλέντια (19/7-10 μ.μ.)

Papari S.G.-El Professors (19/7-9 μ.μ.)

L.A. Team-Ακράτητος Μαλακώντα (19/7-8 μ.μ.)

9η αγωνιστική

Mikel-Goal Bombers (20/7-10 μ.μ.)

Gunners-Αστέρας Ραχούλας 0-3 α.α.

Ε Ρε Γλέντια-Deportivo La Koprita (23/7-7 μ.μ.)

El Professors-Εύβοια Ρωμ (22/7-9.45 μ.μ.)

Ακράτητος Μαλακώντα-Abaluben (21/7-8.30 μ.μ.)

L.A. Team-Papari S.G. (22/7-10.45 μ.μ.)

10η αγωνιστική

Goal Bombers-Gunners 3-0 α.α.

Mikel-Ε Ρε Γλέντια (25/7-9.30 μ.μ.)

Αστέρας Ραχούλας-El Professors (27/7-10 μ.μ.)

Deportivo La Koprites-Ακράτητος Μαλακώντα 0-10

Εύβοια Ρωμ-L.A. Team (25/7-10.30 μ.μ.)

Abaluben-Papari S.G. 7-10

11η αγωνιστική

Ε Ρε Γλέντια-Goal Bombers (30/7-7 μ.μ.)

El Professors-Gunners 3-0 α.α.

Ακράτητος Μαλακώντα-Mikel (30/7-10 μ.μ.)

L.A. Team-Αστέρας Ραχούλας 4-5

Papari S.G.-Deportivo La Koprites

Abaluben-Εύβοια Ρωμ 5-8

  1. El Professors 21 49-25
  2. Ακράτητος Μαλακώντα 15 39-19
  3. Αστέρας Ραχούλας 15 37-27
  4. Εύβοια Ρωμ 15 25-24
  5. Mikel 9 20-15
  6. Ε Ρε Γλέντια 9 43-28
  7. Goal Bombers 9 27-18
  8. Abaluben 7 43-48
  9. Deportivo La Koprites 6 13-31
  10. Papari S.G. 6 27-40
  11. L.A. Team 4 20-23
  12. Gunners 0 0-33

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Οι σκόρερς μετά την 9η αγωνιστική

eviasports

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Απόλλων Παραλίας-Νηλέας Νεοχωρίου 2-0

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ): Αβαντίδες-Νεφέλες 5-2 (official video)

Κώστας Λαγός
-->