ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Σκόρερς (9/7)

Οι σκόρερς του ‘4ου Summer Cup’ εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

15 ΓΚΟΛ

Βεζιρτζόγλου (El Professors).

11 ΓΚΟΛ

Βαρτζής (Αστέρας Ραχούλας).

10 ΓΚΟΛ

Ν. Μήτρου (Εύβοια Ρωμ).

8 ΓΚΟΛ

Σπυράκης (Ε Ρε Γλέντια), Λάζρι (Ε Ρε Γλέντια).

7 ΓΚΟΛ

Πέτσας (Abaluben), Αθανασίου (L.A. Team), Χατζηαντωνίου (Αστέρας Ραχούλας), Χιούσκα (Ε Ρε Γλέντια).

6 ΓΚΟΛ

Φισκατώρης (Abaluben), Κατσίμπρας (Goal Bombers), Πολίτης (Ε Ρε Γλέντια).

5 ΓΚΟΛ

Τυλιγάδης (Abaluben), Χατζηλάμπρου (Abaluben), Μαστροκώστας (El Professors), Ντέλεκος (Mikel), Παυλής (Papari S.G.), Τσαλμάς (Ακράτητος Μαλακώντα), Ζαχαριάς (Ακράτητος Μαλακώντα), Χατζηστάμου (Ε Ρε Γλέντια), Α. Μήτρου (Εύβοια Ρωμ).

4 ΓΚΟΛ

Τζάβρας (El Professors), Χ. Ζουρμπουλής (Goal Bombers), Γ. Παύλου (Papari S.G.), Κοίλιαρης (Papari S.G.), Κουζούλογλου (Ακράτητος Μαλακώντα), Δ. Αγγέλατος (Ακράτητος Μαλακώντα), Ντούμας (Αστέρας Ραχούλας).

3 ΓΚΟΛ

Χατζηστάμου (El Professors), Κόλακας (L.A. Team), Καραμπάς (Goal Bombers), Φτούλης (Goal Bombers), Κοντραζίου (Gunners), Καραχάλιος (Mikel), Τσολάκος (Mikel),, Ντρέκης (Papari S.G.) Αποστόλου (Ακράτητος Μαλακώντα), Κουτσαυλής (Αστέρας Ραχούλας).

2 ΓΚΟΛ

Τοκπασίδης (Abaluben), Αθανασίου (Deportivo La Koprites), Σπανός (El Professors), Στύλος (L.A. Team), Ντούρμας (Gunners), Βάρκας (Goal Bombers), Φρυγανιώτης (Mikel), Σκριβάνος (Mikel), Τσάλλας (Papari S.G.), Σόλα (Papari S.G.), Ευαγγελινός (Ακράτητος Μαλακώντα), Μάλλιαρης (Αστέρας Ραχούλας), Γιαλός (Αστέρας Ραχούλας), Γ. Κατσαρής (Εύβοια Ρωμ).

1 ΓΚΟΛ

Τσουκαλάς (Abaluben), Ρουμπής (Abaluben), Χατζηλάμπρου (Abaluben), Παπανέστης (Abaluben), Στούπας (Deportivo La Koprites), Σπηλιώτης (El Professors), Τζουχάκης (L.A. Team), Παχής (L.A. Team), Παύλου (L.A. Team), Λέλος (L.A. Team), Λιάσκος (L.A. Team), Τσουμάνης (Goal Bombers), Σ. Μυρτέζα (Gunners), Θωμάς (Mikel), Παλαιολόγος (Mikel), Πύθουλας (Mikel), Ανέστης (Mikel), Δ. Παύλου (Papari S.G.), Τζαχόλι (Papari S.G.), Τσέτσ (Papari S.G.), Ματσιμάνης (Ακράτητος Μαλακώντα), Ντούρμας (Ακράτητος Μαλακώντα), Κικίδης (Ακράτητος Μαλακώντα), Πάλλης (Αστέρας Ραχούλας), Κοτσαλάς (Αστέρας Ραχούλας), Νικολάου (Ε Ρε Γλέντια), Γ. Καλαμιώτης (Εύβοια Ρωμ), Γ. Βασιλείου (Εύβοια Ρωμ).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Σκύρος-Κάρυστος 0-2

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (12/5/2018): Ηρακλής Ψαχνών-Ολυμπιακός Χαλκίδας 2-0

eviasports

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Οι σκόρερς μετά την 4η αγωνιστική

eviasports
-->