EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

ΕΠΣΕ: Λίστα διπλωματούχων προπονητών ανά περιοχή

Η τοπική ποδοσφαιρική ένωση κοινοποίησε τη λίστα με τους διπλωματούχους προπονητές του Συνδέσμου Προπονητών Ποδοσφαίρου Εύβοιας, ανά περιοχή.

Αναλυτικά οι προπονητές ανά περιοχή:

ΧΑΛΚΙΔΑ

  1. Δημήτρης Αϊνδιλής
  2. Γιώργος Αντωνίου
  3. Δημήτρης Αντωνόπουλος
  4. Αντώνης Αυλωνίτης
  5. Παναγιώτης Αφράτης
  6. Γιάννης Βάρκας
  7. Μανώλης Βέττας
  8. Λεωνίδας Βόκολος
  9. Δημήτρης Γατόπουλος
  10. Σταύρος Γιαννάκης
  11. Θανάσης Γιαπλές
  12. Γιώργος Δάβρης
  13. Θανάσης Δανέλης
  14. Δημήτρης Δεληγιάννης
  15. Δημήτρης Ελευθεριάδης
  16. Παναγιώτης Ελευθερίου
  17. Δημήτρης Ερμήλιος
  18. Βαγγέλης Ζέρβας
  19. Βασίλης Θαλάσσης
  20. Χρήστος Θεοχάρης
  21. Δημήτρης Καλέντζης
  22. Κώστας Καλλιμάνης
  23. Δημήτρης Καραγιάννης
  24. Γιώργος Καραναστάσης
  25. Γιάννης Καρβέλης
  26. Παντελής Κεβρεκίδης
  27. Ντράγκαν Κνέζεβιτς
  28. Χρήστος Κούρτης
  29. Γιώργος Λάμπρου
  30. Δημήτρης Λύκος
  31. Αργύρης Μαστραγγελής
  32. Σταύρος Μαστραντωνάς
  33. Γιώργος Μουρατίδης
  34. Σταμάτης Μπαλάνος
  35. Γιάννης Μπασούκος
  36. Γιάννης Οικονόμου
  37. Σούλης Παππάς
  38. Θανάσης Πύθουλας
  39. Κώστας Ρωμανός
  40. Νίκος Σαρρής
  41. Θανάσης Σμπρίνης
  42. Κώστας Σταματίου
  43. Βλάσσης Ταβλαρίδης
  44. Τάσος Ταυταρίδης
  45. Βαγγέλης Τόγιας
  46. Παναγιώτης Τοκπασίδης
  47. Βασίλης Τσιμιχόδημος
  48. Γιάννης Τσότσος
  49. Γιάννης Φούρλης
  50. Παναγιώτης Χάλιος

ΑΥΛΙΔΑ

  1. Νίκος Ευσταθίου

ΔΡΟΣΙΑ

  1. Κώστας Λάμπρου

ΒΑΣΙΛΙΚΟ

  1. Κώστας Αγριόδημος
  2. Γρηγόρης Μάλλιαρης
  3. Νίκος Ρόγκας
  4. Σταμάτης Σταμογιάννης

ΕΡΕΤΡΙΑ

  1. Δημήτρης Βαλκάνος
  2. Παναγιώτης Κόντος
  3. Σπύρος Μήτρου
  4. Αντώνης Τσαραντάνης
  5. Θωμάς Τσίγκας

ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ

  1. Μπάμπης Γεωργίου

ΓΥΜΝΟ

  1. Παναγιώτης Κοντογιάννης
  2. Γιώργος Κρόκος
  3. Σπύρος Σταματούκος

ΑΛΙΒΕΡΙ

  1. Βαγγέλης Γκίκας
  2. Βαγγέλης Ντόβολης

ΑΥΛΩΝΑΡΙ

  1. Δημήτρης Καντάρης

ΝΕΟΧΩΡΙ

  1. Παναγιώτης Κότσαρης
  2. Γιώργος Τζόκας

ΚΥΜΗ

  1. Δημήτρης Νικολόπουλος

ΚΑΡΥΣΤΟΣ

  1. Δημήτρης Βατίστας

ΜΑΡΜΑΡΙ

  1. Αντώνης Σταυρόπουλος

ΑΡΤΑΚΗ

  1. Κλεάνθης Κώσταρος
  2. Μιχάλης Μαύρος
  3. Γιάννης Παπαθεοδώρου
  4. Ηλίας Παπαϊωάννου
  5. Μιχάλης Τσίμι
  6. Γιάννης Φαμελιάρης

ΨΑΧΝΑ

  1. Άγγελος Βογιατζής
  2. Νίκος Ίσσαρης
  3. Αργύρης Κεραμιδάς
  4. Νίκος Κιαπέκος
  5. Θανάσης Μεθενίτης
  6. Αντώνης Πριόνας
  7. Σταύρος Σταθαράς

ΤΡΙΑΔΑ

  1. Δημήτρης Ακριτίδης
  2. Θανάσης Λαφαζάνης

ΠΟΛΙΤΙΚΑ

  1. Μιχάλης Κουλούρης

ΠΗΛΙ

  1. Κώστας Σγούρδας

ΑΙΔΗΨΟΣ

  1. Θανάσης Αναγνώστου
  2. Δημήτρης Ζουπανιώτης

ΙΣΤΙΑΙΑ

  1. Γιάννης Βογιατζής
  2. Θανάσης Γουρνάς
  3. Στάθης Κατσικογιάννης
  4. Λάζαρος Κυρπισλίδης
  5. Λάμπρος Σπίντζος
  6. Γιώργος Τσαραμίρσης

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ (που έχουν την δυνατότητα να επανεξετασθούν και δεν έχει ορισθεί ακόμη από την ΕΠΟ, λόγω κορονοϊού)

ΧΑΛΚΙΔΑ

  1. Κώστας Παπαρίδης

ΕΡΕΤΡΙΑ

  1. Νίκος Μπιμπίκας

ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ

  1. Αντώνης Γρηγορίου

ΓΥΜΝΟ

  1. Βαγγέλης Σταματούκος
  2. Μιχάλης Σταματούκος

ΑΛΙΒΕΡΙ

  1. Γιώργος Μπόκαρης
  2. Δημήτρης Νίκας
  3. Γιάννης Παναγιώτου

ΚΟΣΚΙΝΑ

  1. Σάκης Νικολάου

ΣΚΥΡΟΣ

  1. Θόδωρος Τζιλίνης

ΑΡΤΑΚΗ

  1. Γιώργος Βαλήλας
  2. Γιάννης Κατσικογιάννης
  3. Γιάννης Λεζγής

ΨΑΧΝΑ

  1. Μάριος Πριόνας
  2. Χρήστος Τυχάλας

ΑΙΔΗΨΟΣ

  1. Γιώργος Δημητρίου
  2. Παύλος Φαράντος

ΙΣΤΙΑΙΑ

  1. Θανάσης Αλεξόπουλος

Δείτε το σχετικό έγγραφο, πατώντας ΕΔΩ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Αμαρυνθιακός: Ελεύθερος ο Γκ. Τόρα

Κώστας Λαγός

Θανάσης Κούτος: Σάτιρα… Σταράτα… και εκλαϊκευμένα

Θανάσης Κούτος

Σαν Σήμερα (10/12/2011): Καστέλλα-ΑΕ Χαλκίδας 1-1

eviasports
-->