EVIASPORTS ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ ΣΤΙΒΟΣ

ΣΤΙΒΟΣ: Αποτελέσματα διασυλλογικών Κ-18 στη Χαλκίδα

Τ’ αποτελέσματα των διασυλλογικών αγώνων στίβου Κ-18 Ανατολικής Στερεάς & Εύβοιας, που πραγματοποιήθηκαν στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας το Σάββατο 4/7.

100M ΑΝΔΡΩΝ
Α2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 361985 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 11,79 9
Α4 ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 341188 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11,86 7
Α6 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 386156 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 12,07 6
Β1 ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 351225 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 12,26 5
Β3 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2006 388058 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12,68 4
Α8 ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 350500 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12,83 3
Β5 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 368420 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12.90 2
Γ6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 362237 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13,07
Β7 ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 362238 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13.40
Γ2 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2004 388600 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13,53
Γ4 ΜΠΙΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 386675 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 14,19
Γ8 ΚΑΤΣΙΚΑΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 390912 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 14,93
Α -0,50  Β -0,70  Γ +0,30
200Μ ΑΝΔΡΩΝ
Α2 ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 372133 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 23,43 9
Γ4 ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 362366 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 23,97 7
Α6 ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΙΟΛΟΓΟΣ 2003 341195 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 24,13 6
Γ2 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 388900 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 24,47 5
Α8 ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 341188 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 24,56 4
Β5 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 368419 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 24,59 3
Β9 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 362716 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 25,46 2
Γ8 ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ 25,62 1
Β7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 386203 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 25,76 1
Β3 ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 331786 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 26,06 1
A4 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 386156 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. DNS
Γ6 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2004 388600 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ DNS
Α -0,1  Β-0,50 Γ -0,30
400Μ ΑΝΔΡΩΝ
Α5 ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 372133 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 50.70 9
Α3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 368129 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 54,97 7
Β4 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 364868 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 57.40 6
Β6 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 388855 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 57,46 5
Α9 ΜΠΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 383147 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 57,73 4
Α1 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 382990 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 59,25
Α7 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 388594 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 59,36
Β8 ΔΟΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 389675 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,03,83
Β2 ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 362366 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ DNS
800M ΑΝΔΡΩΝ
ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 376597 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 2,02,93 9
ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 362717 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2,09,74 7
ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 388855 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2,12,42 6
ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 388603 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2,12,87 5
1500Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 342000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4,35,95 9
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ 2005 348732 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4,42,85 7
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 346269 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 4,52,59
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 387840 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 5,27,66
2000Μ ΣΤΗΠΛ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 376597 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 6,26,76 9
ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 351690 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 6,38,10 7
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 388198 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 6,45,33 6
ΜΕΚΡΑΣ   ΒΑΙΟΣ 2004 379224 ΑΣ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 6,49,55 5
3000Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΟΣΤΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 342000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10,24,14 9
ΣΑΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 377880 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,07,79
ΤΟΛΙΑΣ  ΗΛΙΑΣ 2006 375700 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,10,43
ΔΟΞΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 389675 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΓΚ
110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Α6 ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΙΟΛΟΓΟΣ 2003 341195 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 15,73 9
Α -1,90
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ  ΑΝΔΡΩΝ
Α6 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 368129 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,00,72 9
4Χ100Μ ΑΝΡΩΝ
Α6 ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 351225 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 48,41 18
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 362237 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
ΚΩΤΤΑΚΗΣ  ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ 2004 341737 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 355909 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
Α4 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 359834 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 49,25 14
ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 377169 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.
ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 331786 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 346269 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.
Α2 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 368420 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 49,79 12
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 368419 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 390327 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 367244 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ
Α5 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 351690 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3,48,89 18
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 388198 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 388594 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 382990 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
Α3 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 364868 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3,50,97 14
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ 2005 348732 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΠΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 383147 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 362717 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 355909 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 6,05 [+0,30] 9
ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 374359 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 6.00 [-0,80] 7
ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 359834 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 5,95 [-1,40] 6
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 362716 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5,87 [+0,30] 5
ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 341197 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5,81 [-0,30] 4
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 368419 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,50 [-0,20] 3
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 368420 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,07 [-0,10]
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 390327 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,98 [-0,20]
ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 360042 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,41 [+0,70]
ΚΩΤΤΑΚΗΣ  ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ 2004 341737 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΑΚΥΡΟΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2006 388058 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΚΥΡΟΣ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 353264 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 12,59 [-0,50] 9
ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 341197 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12,12 [-0,60] 7
ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 360042 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10,35  [-0,80]
ΥΨΟΣ  ΑΝΔΡΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 344863 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,83 9
ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 377169 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,65 7
ΛΟΥΛΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 386794 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1.60 6
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2006 390655 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 1,55
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 386022 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 13,23 9
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 367443 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12,82 7
ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 374359 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 12,08 6
ΣΟΛΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 359587 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,65 5
ΚΟΥΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 350504 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10,48
ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 377280 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10,37
ΜΑΛΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 375701 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10,22
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΜΑΛΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 375701 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 38,62 9
ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 377280 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 37,18 7
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 367443 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 35,12 6
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 365422 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 20,25
ΑΔΑΜ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 385120 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 20.00
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΟΥΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 350504 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 40,55 9
ΣΟΛΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 359587 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 40.00 7
ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 367244 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 30,05
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 365422 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 26,47
100Μ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α3 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 365829 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13,24 9
Α5 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 344860 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13,28 7
Δ2 ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 376804 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 13,41 6
Α1 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2006 362239 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13,46 5
Α7 ΑΚΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2004 363190 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13,88 4
Γ3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ  ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 360043 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 14,03.20 3
Δ6 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 375050 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 14,03,30 2
Β4 ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΤΕΡΕΖΑ 2006 355908 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 14,18 1
Δ4 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ ΞΑΝΘΟΥΛΑ 2003 391654 ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ 14,22 1
Β2 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 353656 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14,38 1
Β8 ΤΟΥΡΑΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 349867 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 14,46 1
Δ8 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 380543 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 14.70
Β6 ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ 2006 357273 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14,77
Γ7 ΝΙΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2006 386490 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14,86
Γ1 ΚΑΠΕΛΕΝΤΖΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2003 335202 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14,87
Γ5 ΣΙΩΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 365816 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 15,08
Α +0,50 Β-0,80 Γ+0,10  Δ-0,70
200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α5 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 367243 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 26,49 9
Ε4 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 359430 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 27,83 7
Α3 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 344860 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 28.20 6
Β6 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005 365819 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 28,64 5
Α1 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 368015 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 28,72 4
Γ5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 366554 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 28,75 3
Β4 ΒΡΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ 2006 388593 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 28,95 2
Α9 ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 344862 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 29,02 1
Ε8 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 368122 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 29,81 1
Γ7 ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 388612 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 29,94 1
Α7 ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 386026 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30,05 1
Δ6 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΦΛΩΡΑ 2006 388607 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30,07 1
Ε2 ΝΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 356174 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 30,11 1
Δ2 ΚΟΚΚΟΡΕ ΑΡΕΤΗ 2005 371793 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 30,53 1
Β6 ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΣΕΓΑΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 30,71 1
Β8 ΖΗΛΙΑΝΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ 2003 388289 ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 31,05
Β2 ΚΑΛΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 369192 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 31,12
Γ3 ΤΡΑΝΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 383150 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 32,05
Δ8 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΑΛΗΝΗ 2006 388854 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 34,71
Δ4 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 388164 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 35,65
Γ9 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2004 378145 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 37,89
Α+0,20 Β+0,30 Γ+0,30 Δ+0,60 Ε+0,20
400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 349771 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,03,52 9
ΣΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 364251 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 1,05,11 7
ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 344862 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,05,29 6
ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 368015 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,05,55 5
ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 388612 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1,10,17
800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΣΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 364251 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 2,33,82 9
1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 362732 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5,06,70 9
ΜΕΞΗ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 353692 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5,27,33 7
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 371797 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5,58,62 6
ΧΟΛΕΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 365807 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 6,23,42
ΚΟΡΟΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 380545 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ DNS
3000M ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 362732 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 10,47,85 9
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ 2003 368312 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 11,12,51 7
ΧΟΥΜΠΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 359325 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 12,57,74 6
5000Μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΟΥΤΡΑ ΕΛΠΙΔΑ 2003 386151 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 31,22,44 9
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ 2003 372130 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ DNS
100M ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΜΠΑΡΙΤΑ ΕΛΕΝΗ 2004 384595 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 16.00 9
ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 352958 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 17,28 7
ΤΖΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 359420 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 17,92 6
ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2005 380290 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18,12 5
Α -0,40
4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α5 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 347441 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 52,76 18
ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 359430 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 360043 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2020 375050 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
Α9 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2006 362239 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 52,87 14
ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΤΕΡΕΖΑ 2006 355908 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
ΜΕΞΗ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 353692 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 355910 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
Α3 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 365829 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 53,15 12
ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 353656 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
ΒΡΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ 2006 388593 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005 365819 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
Α7 ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ 2005 351788 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 54,62 10
ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 349771 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.
ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 372764 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ 2006 357273 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.
Α1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 371797 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ DNS
ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 388164 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΟΚΚΟΡΕ ΑΡΕΤΗ 2005 371793 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΤΡΑΝΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 383150 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 349767 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5,79 [+0,10] 9
ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 367243 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,49 [+0,70] 7
ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 367441 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5,28 [+0,20] 6
ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ 2005 367438 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,95 [+0,30] 5
ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 346271 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 4,87  [+0,10] 4
ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 361547 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 4,80  [+0,30] 3
ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 372764 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 4,69 [+0,10] 2
ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ  ΞΑΝΘΟΥΛΑ 2003 391654 ΑΠΣ ΦΘΙΑ  ΛΑΜΙΑΣ 4,56 [+0,70] 1
ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 386026 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4,01 [[+0,10]
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 337318 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3,92 [+0,30]
ΝΕΣΤΩΡΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 360882 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 3,89 [+0,20]
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 390672 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 3,61 [+0,20]
ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2005 361674 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΚΥΡΗ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 349767 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12,14 [+2,00] 9
ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 346271 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 11,38 [+1,30] 7
ΜΠΑΡΙΤΑ ΕΛΕΝΗ 2004 384595 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10,54 [+1,40] 6
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2003 341113 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 9,63 [+3,80] 5
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ 2005 351788 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,61 9
ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 2003 369610 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,58 7
ΣΒΕΤΖΟΥΡΗ ΞΕΝΙΑ 2004 352741 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,58 6
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 373705 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,58 5
ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2003 351787 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 1,45 4
ΛΟΥΛΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 392106 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,35 3
ΚΟΡΔΩΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2004 386155 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,35 2
ΤΣΙΛΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 391655 ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ 1.30
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 364248 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 11,97 9
ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ 2004 342586 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 11,66 7
ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΖΑΡΕΤ 2004 386795 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 11,62 6
ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 370762 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 10,89 5
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 376594 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 10.40 4
ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 376804 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 10,29 3
ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 360740 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 10,12 2
ΡΑΜΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 346421 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 9,66 1
ΜΠΑΛΑΚΑ ΣΟΦΙΑ – ΛΟΥΚΙΑ 2003 356505 ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 9,33
ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 356804 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 8,46
ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 383373 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 7,99
ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2004 378145 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 7,28
ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2005 385082 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 7,24
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ 2004 342586 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 37.20 9
ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΖΑΡΕΤ 2004 386795 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 36,56 7
ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 370762 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 32,75 6
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 376594 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 27,45 5
ΡΑΜΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 346421 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 25,68 4
ΜΠΟΥΡΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2004 360051 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 24,45
ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 360740 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 18.60
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 383373 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 32,82 9
ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΣΗΜΗΝΑ 2005 355751 ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 31.80 7
ΚΕΠΕΝΕΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 392107 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 29,72 6
ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 361547 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 28.40 5
ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 356804 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 26,96
ΣΙΔΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 377168 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 26,95
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 351226 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 26,33
ΚΑΦΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 388292 ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 24,66

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΓΣ Νεάπολης 189
  2. Πίνδαρος Θηβών 148
  3. Ευβοϊκός ΓΑΣ 129
  4. Έσπερος Λαμίας 103
  5. Αναγέννηση Λαμίας 82
  6. ΓΑΣ Ωρωπίων 60
  7. Τρίτων Χαλκίδας 36
  8. Ερμής Σχηματαρίου 33
  9. Άτλας Κύμης 25
  10. ΦΣ Λαμίας 12
  11. ΓΑΣ Λιβαδειάς 12
  12. Ελλήσποντος 11
  13. ΑΚΟ Λιβαδειάς 10
  14. Ξενόδαμος 7
  15. Αναγέννηση Σάμου 5
  16. Φθία Λαμίας 2
  17. Ακαδημία Χαλκίδας 1

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Προγνωστικά Τρίτης. ‘Ώρα μηδέν’ για την Νιουκάστλ

Νίκος Μποζιονέλος

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (16-17/2)

Κώστας Λαγός

Ξεκίνησε προπονήσεις η ΑΓΕΧ!

Παναγιώτης Νικολάου
-->