EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ-2ος όμιλος): Πανόραμα (2/7)

Το πανόραμα του δεύτερου ομίλου του ‘4ου Summer Cup’ μη εν ενεργεία ‘Ραφαήλ Σκεμπές’ του ‘Derneki Sports Park’.

1η αγωνιστική

Χαβαλένθια-Άσπρος Γάτος 4-5

Pot & Pan-Vodka Juniors

Ανήλικοι-Provatina United 9-3

Ταλαίπωροι-Trade Logistics

Πιγκουίνοι-Κορωνοϊός FC

Ρεπό: Mikel

2η αγωνιστική

Άσπρος Γάτος-Pot & Pan 4-6

Χαβαλένθια-Mikel

Vodka Juniors-Ανήλικοι 2-3

Provatina United-Πιγκουίνοι (5/7-7.30 μ.μ.)

Trade Logistics-Κορωνοϊός FC (3/7-9.30 μ.μ.)

Ρεπό: Ταλαίπωροι

3η αγωνιστική

Mikel-Άσπρος Γάτος (7/7-10.30 μ.μ.)

Ανήλικοι-Pot & Pan (9/7-8 μ.μ.)

Ταλαίπωροι-Χαβαλένθια (10/7-8.30 μ.μ.)

Πιγκουίνοι-Vodka Juniors (11/7-8.30 μ.μ.)

Trade Logistics-Provatina United (9/7-11 μ.μ.)

Ρεπό: Κορωνοϊός FC

4η αγωνιστική

Άσπρος Γάτος-Ανήλικοι

Mikel-Ταλαίπωροι

Pot & Pan-Πιγκουίνοι

Χαβαλένθια-Κορωνοϊός FC

Vodka Juniors-Trade Logistics

Ρεπό: Provatina United

5η αγωνιστική

Ταλαίπωροι-Άσπρος Γάτος

Πιγκουίνοι-Ανήλικοι

Κορωνοϊός FC-Mikel

Trade Logistics-Pot & Pan

Provatina United-Χαβαλένθια

Ρεπό: Vodka Juniors

6η αγωνιστική

Άσπρος Γάτος-Πιγκουίνοι

Ταλαίπωροι-Κορωνοϊός FC

Ανήλικοι-Trade Logistics

Mikel-Provatina United

Χαβαλένθια-Vodka Juniors

Ρεπό: Pot & Pan

7η αγωνιστική

Κορωνοϊός FC-Άσπρος Γάτος

Trade Logistics-Πιγκουίνοι 4-7

Provatina United-Ταλαίπωροι

Vodka Juniors-Mikel

Χαβαλένθια-Pot & Pan

Ρεπό: Ανήλικοι

8η αγωνιστική

Άσπρος Γάτος-Trade Logistics

Κορωνοϊός FC-Provatina United 6-8

Ταλαίπωροι-Vodka Juniors

Ανήλικοι-Χαβαλένθια

Mikel-Pot & Pan

Ρεπό: Πιγκουίνοι

9η αγωνιστική

Provatina United-Άσπρος Γάτος

Vodka Juniors-Κορωνοϊός FC

Χαβαλένθια-Πιγκουίνοι

Pot & Pan-Ταλαίπωροι

Mikel-Ανήλικοι

Ρεπό: Trade Logistics

10η αγωνιστική

Provatina United-Vodka Juniors

Trade Logistics-Χαβαλένθια

Κορωνοϊός FC-Pot & Pan 2-8

Πιγκουίνοι-Mikel

Ταλαίπωροι-Ανήλικοι

Ρεπό: Άσπρος Γάτος

11η αγωνιστική

Vodka Juniors-Άσπρος Γάτος

Pot & Pan-Provatina United

Mikel-Trade Logistics

Ανήλικοι-Κορωνοϊός FC

Ταλαίπωροι-Πιγκουίνοι

Ρεπό: Χαβαλένθια

  1. Pot & Pan 6 14-6
  2. Ανήλικοι 6 12-5
  3. Πιγκουίνοι 3 7-4
  4. Άσπρος Γάτος 3 9-10
  5. Provatina United 3 11-15
  6. Ταλαίπωροι 0 0-0
  7. Mikel 0 0-0
  8. Vodka Juniors 0 2-3
  9. Χαβαλένθια 0 4-5
  10. Trade Logistics 0 4-7
  11. Κορωνοϊός FC 0 8-16

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ. Μωυσιάδης: ‘Νίκη που τη χρειαζόμασταν πάρα πολύ’

Κώστας Λαγός

Προγνωστικά Βερόνα – Σπαλ με Winmasters (29/07/2020)

eviasports

Β’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές 10ης αγωνιστικής (23-24/11)

Κώστας Λαγός
-->