Αγαπημένα ΡΟΗ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Σκόρερς περιόδου 2019-20

Οι σκόρερς στο πρωτάθλημα νέων ‘Αναστασίου Φώτης’  για την περίοδο 2019-20, μετά την οριστική διακοπή λόγω του κορονοϊού.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

2 ΓΚΟΛ

Φετάχου (Αιδηψός/ΟΠΑ).

1 ΓΚΟΛ

Νίτσογλου (Αιδηψός/ΟΠΑ), Γερογεωργάκης (Ιστιαία/Άγιος).

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10 ΓΚΟΛ

Μακρής (Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης).

6 ΓΚΟΛ

Αποστόλου (Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης).

4 ΓΚΟΛ

Δούκας (Ερμήλιος), Μπρατσιώτης (Ερμήλιος).

3 ΓΚΟΛ

Τρεγκάι (Απόλλων Ερέτριας), Φρούσης (Δροσιά/Αριστοτέλειος), Πάνου (Δροσιά/Αριστοτέλειος), Χατζηλάμπρου (Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης).

2 ΓΚΟΛ

Αργυρίου (Αθλόπολις), Βράκας (Απόλλων Ερέτριας), Τσίγκας (Απόλλων Ερέτριας), Παντελής (Απόλλων Ερέτριας), Συκάς (Απόλλων Ερέτριας), Κράστα (Απόλλων Ερέτριας), Κροκόδειλος (Δροσιά/Αριστοτέλειος), Καπατσούλιας (Ερμήλιος), Σπύρου (Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης), Νόγια (Λήλας Βασιλικού).

1 ΓΚΟΛ

Μπαρόλας (Αθλόπολις), Ι. Μπαλάνος (Αθλόπολις), Βουρδάνος (Αθλόπολις), Οικονόμου (Αθλόπολις), Παύλου (Αθλόπολις), Άλκο (Δροσιά/Αριστοτέλειος), Αβντιάι (Δροσιά/Αριστοτέλειος), Γροντής (Δροσιά/Αριστοτέλειος), Μυλωνάς (Ερμήλιος), Δ. Πετράκης (Ερμήλιος), Ξεφτεράκης (Ερμήλιος), Βελής (Ερμήλιος), Ελευθερίου (Ερμήλιος), Μπανάσης (Ερμήλιος), Ντρέκης (Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης, Μαντάς (Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης), Μάνιας (Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης), Βαγγέλη (Λήλας Βασιλικού), Τζινάι (Λήλας Βασιλικού), Χ. Κεχαγιάς (Λήλας Βασιλικού).

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

8 ΓΚΟΛ

Μπαλόζι (ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα).

4 ΓΚΟΛ

Κουστιμπής (ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα), Βαρτζής (ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα), Σόλα (Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη), Νικολάου (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου).

3 ΓΚΟΛ

Καπουρίτης (Ληλάντιο), Νικόλαρος (Ληλάντιο), Ντούρμας (Ληλάντιο), Ρωμανός (Ληλάντιο), Τζίδρας (Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη), Τσέτα (Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη), Θ. Πάλλης (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου).

2 ΓΚΟΛ

Π. Φισκατώρης (ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα), Λαλάκος (Ακαδημία Αρτάκης/Αστέρας Βατώντα), Μεταξάς (Αμαρυνθιακός), Γκούμας (Ληλάντιο), Θωμάς (Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη), Μπεληγιάννης (Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη), Σίδερης (Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη), Συνοδάκης (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου), Φατούσης (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου).

1 ΓΚΟΛ

Τσαούσογλου (ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα), Μάντσε (ΑΕ Χαλκίδας/Παναγίτσα), Τοκακλίδης (Ακαδημία Αρτάκης/Αστέρας Βατώντα), Γ. Σεφερλής (Αμαρυνθιακός), Χρ. Πάλλης (Αμαρυνθιακός), Ανδρέου (Αμαρυνθιακός), Γρίμπας (Αμαρυνθιακός), Καρακίτσος (Αμαρυνθιακός), Ντόι (Ληλάντιο), Αρτσίτας (Ληλάντιο), Δεϊμέζης (Ληλάντιο), Μπαρίτας (Ληλάντιο), Μαρτσούκος (Ληλάντιο), Σταγάκης (Ληλάντιο), Τσουκαλάς (Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη), Δέδες (Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη), Σούλκα (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου), Μπαμπίν (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου), Χ. Σπύρου (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου), Σουρτζής (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου).

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

6 ΓΚΟΛ

Ι. Γλυκός (Αυλωνάρι/Κονίστρες),

4 ΓΚΟΛ

Μπάρδι (Αυλωνάρι/Κονίστρες).

3 ΓΚΟΛ

Τσεκόρι (Αυλωνάρι/Κονίστρες).

2 ΓΚΟΛ

Χαϊράνι (Αυλωνάρι/Κονίστρες), Νταουτλάρι (Κάρυστος).

1 ΓΚΟΛ

Λάμπρου (Άγιος Λουκάς/Σκύρος), Ιρούκου (Άγιος Λουκάς/Σκύρος), Φτούνης (Άγιος Λουκάς/Σκύρος), Καραμπίνης (Άγιος Λουκάς/Σκύρος), Δημητρός (Αίολος Κριεζών), Πόγκας (Αίολος Κριεζών), Μαστροκώστας (Αίολος Κριεζών), Σέγκος (Αυλωνάρι/Κονίστρες), Μάγκος (Αυλωνάρι/Κονίστρες), Γκιλπάθης (Κάρυστος), Thaci (Κάρυστος), Σπανός (Κάρυστος).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ο Αλέξανδρος Στεφανίδης στο προπονητικό τιμ της XBA!

Παναγιώτης Νικολάου

Γ’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Κύμη-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου 2-6

Κώστας Λαγός

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΧΒΑ-Κονίστρες 69-37

Κώστας Λαγός
-->