EVIASPORTS Α' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α’ ΕΠΣΕ: Οι σκόρερς της περιόδου 2019-20

Οι σκόρερς στην Α’ ΕΠΣΕ  για την περίοδο 2019-20, μετά την οριστική διακοπή λόγω του κορονοϊού.

20 ΓΚΟΛ

Ν. Σταματάκος (Ηρακλής Ψαχνών), Ζουζουλής (Σκεπαστή).

15 ΓΚΟΛ

Ανέστης (Ελλήσποντος).

13 ΓΚΟΛ

Ζαχαριάς (Ταμυναϊκός).

12 ΓΚΟΛ

Τρεπεκλής (ΑΟ Χαλκίς), Αλεξίου (Δόξα Προκοπίου), Ν. Μαστροκώστας (Δροσιά), Μαναρίτσας (Ηρακλής Ψαχνών), Σίμωσης (Ταμυναϊκός).

11 ΓΚΟΛ

Σίδερης (Μακρυκάπα).

10 ΓΚΟΛ

Κανάνι (Λήλας Βασιλικού).

9 ΓΚΟΛ

Χ. Ελευθερίου (Δροσιά), Βαρσαμάς (Δροσιά), Κουζούλογλου (Ελλήσποντος), Μήτρου (Ηρακλής Ψαχνών).

8 ΓΚΟΛ

Καραντάκης (Μακρυκάπα), Ντούρμας (Όλυμπος Γυμνού).

7 ΓΚΟΛ

Ι. Μπιμπάι (Αιδηψός), Καραχάλιος (ΑΟ Χαλκίς), Μπασούκος (Απόλλων Ερέτριας), Ντούμας (Ελλήσποντος), Λάμπρου (Ταμυναϊκός).

6 ΓΚΟΛ

Μακρής (Αιδηψός), Ρουμπής (Αμαρυνθιακός), Γ. Τόρα (Αμαρυνθιακός (5)-Ταμυναϊκός (1)), Λάζρι (ΑΟ Χαλκίς), Μπράχα (Αυλωνάρι), Αναγνώστου (Λήλας Βασιλικού), Ι.Β. Θαλασσινός (Σκεπαστή).

5 ΓΚΟΛ

Τσαλιαγκός (Αυλωνάρι), Καρατζάς (Αυλωνάρι), Ρεπετσάς (Ηρακλής Ψαχνών), Σταματούκος (Όλυμπος Γυμνού), Κοτρογιάννης (Όλυμπος Γυμνού), Αγγελάτος (Ταμυναϊκός), Μεταξάς (Ταμυναϊκός), Γιαντόμ (Ταμυναϊκός), Β. Αναστασίου (Ταμυναϊκός).

4 ΓΚΟΛ

Φώτου (Αιδηψός), Παλαιολόγος (ΑΟ Χαλκίς), Χιούσκα (Ελλήσποντος), Γεωργίου (Ελλήσποντος), Ζουλιώτης (Ηρακλής Ψαχνών), Γκάβαλης (Ηρακλής Ψαχνών), Κούκα (Λήλας Βασιλικού), Θ. Θαλασσινός (Σκεπαστή).

3 ΓΚΟΛ

Αναστασιάδης (Αιδηψός), Στεργίου (Αιδηψός), Αλ. Κοντραζίου (Αμαρυνθιακός), Παριανός (Αμαρυνθιακός), Μουτουσίδης (Απόλλων Ερέτριας), Μώρος (Απόλλων Ερέτριας), Ρούσσος (Απόλλων Ερέτριας), Πέππας (Αυλωνάρι), Γ. Κοκκάλας (Αυλωνάρι), Ηλιόπουλος (Αυλωνάρι), Ντραγκότι (Αυλωνάρι), Τσούπρος (Δόξα Προκοπίου), Νικολάου (Ελλήσποντος), Κατσίμπρας (Ελλήσποντος), Τζάνος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Σπανός (Ηρακλής Ψαχνών), Π.Λ. Σκριβάνος (Ηρακλής Ψαχνών), Παπίλας (Λήλας Βασιλικού), Τσούτσης (Μακρυκάπα), Δ. Χασάνδρας (Μακρυκάπα), Τρεγκάι (Όλυμπος Γυμνού), Τσουμάνης (Όλυμπος Γυμνού), Μπαϊμπάκης (Παντριαδικός), Ματράκας (Παντριαδικός), Λούρος (Παντριαδικός, Κωνσταντός (Σκεπαστή), Τηλιόπουλος (Σκεπαστή).

2 ΓΚΟΛ

Α. Μπιμπάι (Αιδηψός), Δ.-Α. Σαββόπουλος (Αιδηψός), Γλύκος (Αιδηψός), Ν. Αναγνώστου (Αιδηψός), Μπασινάς (ΑΟ Χαλκίς), Γ. Σταματάκος (Απόλλων Ερέτριας), Πετράκης (Απόλλων Ερέτριας), Μανδράκας (Αυλωνάρι), Κανελόπουλος (Δόξα Προκοπίου), Καρατζάς (Δόξα Προκοπίου), Γ. Τουλίτσης (Δροσιά), Κρεμασμένος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Κ. Κολιόπουλος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Περήφανος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Στρατής (Λήλας Βασιλικού), Λάμτσε (Λήλας Βασιλικού), Σηφάκης (Μακρυκάπα), Μπαλαμπάνης (Μακρυκάπα), Η. Αργύρης (Όλυμπος Γυμνού), Χ. Ζουρμπουλής (Όλυμπος Γυμνού), Πατερίτσας (Παντριαδικός), Παναγιώτου (Σκεπαστή), Γεωργίου (Σκεπαστή).

1 ΓΚΟΛ

Μ.Γ. Αναγνώστου (Αιδηψός), Κοντός (Αμαρυνθιακός), Αργύρης (Αμαρυνθιακός), Α. Μυρτέζα (Αμαρυνθιακός), Αποστόλου (Αμαρυνθιακός), Λ. Καρλατήρας (Αμαρυνθιακός), Πετρογιάννης (ΑΟ Χαλκίς), Τσίμπος (ΑΟ Χαλκίς), Μακαντάσης (ΑΟ Χαλκίς), Τόλης (ΑΟ Χαλκίς), Λιάσκος (ΑΟ Χαλκίς), Σεχάι (Απόλλων Ερέτριας), Συκάς (Απόλλων Ερέτριας), Μπισμπικόπουλος (Απόλλων Ερέτριας), Τρεγκάι (Απόλλων Ερέτριας), Ε. Τόρα (Απόλλων Ερέτριας), Καράπας (Αυλωνάρι), Καρλής (Αυλωνάρι), Φωτιάς (Αυλωνάρι), Μαστροκώστας (Αυλωνάρι),Τζαφεράι (Δόξα Προκοπίου), Μάλλιαρης (Δόξα Προκοπίου), Γκίκας (Δόξα Προκοπίου), Μακρής (Δόξα Προκοπίου), Ιωσήφ (Δόξα Προκοπίου), Τζέμος (Δροσιά), Άλκο (Δροσιά), Σεϊνταράσι (Δροσιά), Αγγελάτος (Δροσιά), Πάνου (Δροσιά), Κροκόδειλος (Δροσιά), Γιαλός (Ελλήσποντος), Βαρτζής (Ελλήσποντος), Κουτσαυλής (Ελλήσποντος), Ανδρέου (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Λύκος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Παρίσης (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Στεργίου (Ηρακλής Ψαχνών), Χαζαρίδης (Λήλας Βασιλικού), Βάθης (Λήλας Βασιλικού), Τζαφέρος (Λήλας Βασιλικού), Καρβελάς (Λήλας Βασιλικού), Πρίφτι (Λήλας Βασιλικού), Καραλής (Λήλας Βασιλικού), Κικίδης (Λήλας Βασιλικού), Μπασινάς (Μακρυκάπα), Σακκάς (Μακρυκάπα), Μπασινάς (Όλυμπος Γυμνού), Ρουμπής (Όλυμπος Γυμνού), Κοροβέσης (Παντριαδικός), Ξιφαράς (Παντριαδικός), Χρόνης (Παντριαδικός), Ν. Καψάλας (Σκεπαστή), Ανδρέου (Σκεπαστή), Κούτρας (Ταμυναϊκός), Θανάση (Ταμυναϊκός), Λ. Πιλάτης (Ταμυναϊκός), Σπυράκης (Ταμυναϊκός), Πομάρες (Ταμυναϊκός).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΟΠΕ Χαλκίδας: Αγωνιστική πρεμιέρα για γυναίκες, άντρες & κορασίδες

Κώστας Λαγός

ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές φιλικών (19/8)

Κώστας Λαγός

Voilakis Racing Tuning

eviasports
-->