Αγαπημένα ΡΟΗ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Πανόραμα (4/3)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος νέων ‘Αναστασίου Φώτης’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων στις 4/3.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αιδηψός/ΟΠΑ-Ιστιαία/Άγιος 2-0

2η αγωνιστική

Ιστιαία/Άγιος-Αιδηψός/ΟΠΑ 1-0

3η αγωνιστική

Αιδηψός/ΟΠΑ-Ιστιαία 1-0

  1. Αιδηψός/ΟΠΑ 6
  2. Ιστιαία/Άγιος 3

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αιδηψός/ΟΠΑ-Ιστιαία/Άγιος

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Αθλόπολις 2-1

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Κύζικος/ΑΟΝΑ 0-2

Ερμήλιος-Λήλας Βασιλικού 1-0

2η αγωνιστική

Ερμήλιος-Δροσιά/Αριστοτέλειος 5-1

Αθλόπολις-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας 0-4

Λήλας Βασιλικού-Κύζικος/ΑΟΝΑ 0-1

3η αγωνιστική

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Ερμήλιος 2-2

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Αθλόπολις 7-0

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Λήλας Βασιλικού 1-2

4η αγωνιστική

Ερμήλιος-Κύζικος/ΑΟΝΑ 1-2

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας 2-2

Λήλας Βασιλικού-Αθλόπολις 1-1

5η αγωνιστική

Αθλόπολις-Ερμήλιος 1-2

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Δροσιά/Αριστοτέλειος 4-3

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 0-0

6η αγωνιστική

Αθλόπολις-Δροσιά/Αριστοτέλειος 1-3

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας 2-1

Λήλας Βασιλικού-Ερμήλιος 0-1

7η αγωνιστική

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Ερμήλιος 0-3

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Αθλόπολις 2-0

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Λήλας Βασιλικού 2-1

8η αγωνιστική

Ερμήλιος-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας 2-1

Αθλόπολις-Κύζικος/ΑΟΝΑ 3-0

Λήλας Βασιλικού-Δροσιά/Αριστοτέλειος 0-0

9η αγωνιστική

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Ερμήλιος 4-2

Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας-Δροσιά/Αριστοτέλειος

Αθλόπολις-Λήλας Βασιλικού 1-1

  1. Κύζικος/ΑΟΝΑ 24
  2. Ερμήλιος 19
  3. Απόλλων Ερέτριας 9
  4. Δροσιά/Αριστοτέλειος 8
  5. Λήλας Βασιλικού 7
  6. Αθλόπολις 5

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ερμήλιος-Αθλόπολις

Δροσιά/Αριστοτέλειος-Κύζικος/ΑΟΝΑ

Λήλας Βασιλικού-Απόλλων/Ακαδημία Ερέτριας

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 1-1

Αμαρυνθιακός-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη 1-3

Ληλάντιο-Ακαδημία Αρτάκης/Αστέρας Βατώντα 6-0

2η αγωνιστική

Ληλάντιο-ΑΕΧ/Παναγίτσα 2-1

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Αμαρυνθιακός 2-2

Ακαδημία Αρτάκης-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη 1-2

3η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Ληλάντιο 0-4

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 1-1

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Ακαδημία Αρτάκης 6-0

4η αγωνιστική

Ληλάντιο-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη 1-2

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Αμαρυνθιακός 3-0

Ακαδημία Αρτάκης-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 1-2

5η αγωνιστική

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ληλάντιο 3-1

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-ΑΕΧ/Παναγίτσα 3-1

Αμαρυνθιακός-Ακαδημία Αρτάκης 0-0

6η αγωνιστική

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-ΑΕΧ/Παναγίτσα 2-0

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-Αμαρυνθιακός 2-0

Ακαδημία Αρτάκης-Ληλάντιο 1-2

7η αγωνιστική

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Ληλάντιο 3-3

Αμαρυνθιακός-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 0-0

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-Ακαδημία Αρτάκης 4-0

8η αγωνιστική

Ληλάντιο-Αμαρυνθιακός 1-0

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη 2-1

Ακαδημία Αρτάκης-ΑΕΧ/Παναγίτσα 0-2

9η αγωνιστική

Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη-Ληλάντιο

Αμαρυνθιακός-ΑΕΧ/Παναγίτσα 4-3

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ακαδημία Αρτάκης 2-0

  1. Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη 19
  2. Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 19
  3. Ληλάντιο 16
  4. ΑΕΧ/Παναγίτσα 11
  5. Αμαρυνθιακός 6
  6. Ακαδημία Αρτάκης/Αστέρας Βατώντα 1

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ληλάντιο-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου

ΑΕΧ/Παναγίτσα-Ολυμπιακός Χ./Νεάπολη

Ακαδημία Αρτάκης-Αμαρυνθιακός

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 3-0 α.α.

Κάρυστος-Αυλωνάρι/Κονίστρες 3-0

Ρεπό: Αίολος Κριεζών

2η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Κάρυστος 0-3 α.α.

Αίολος Κριεζών-Αυλωνάρι/Κονίστρες 0-2

Ρεπό: Άγιος Λουκάς/Σκύρος

3η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αίολος Κριεζών 2-0

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 3-0 α.α.

Ρεπό: Κάρυστος

4η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Κάρυστος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αίολος Κριεζών-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 3-0 α.α.

Ρεπό: Αυλωνάρι/Κονίστρες

5η αγωνιστική

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 3-2

Κάρυστος-Αίολος Κριεζών 2-1

Ρεπό: Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

6η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 0-3 α.α.

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Κάρυστος 5-0

Ρεπό: Αίολος Κριεζών

7η αγωνιστική

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 3-0 α.α.

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Αίολος Κριεζών 8-2

Ρεπό: Άγιος Λουκάς/Σκύρος

8η αγωνιστική

Αίολος Κριεζών-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-6

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι/Κονίστρες 0-3 α.α.

Ρεπό: Κάρυστος

  1. Αυλωνάρι/Κονίστρες 18
  2. Άγιος Λουκάς/Σκύρος 12
  3. Κάρυστος 12
  4. Αίολος Κριεζών 6
  5. Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Αίολος Κριεζών

Ρεπό: Αυλωνάρι/Κονίστρες

 

  • ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ: 2 πρώτοι 1ου ομίλου, 3 πρώτοι από 2ο και 3ο όμιλο και οι 2 πρώτοι από τον τέταρτο.
  • Β’ ΦΑΣΗ (ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ, πρώτο παιχνίδι στις έδρες των τρίτων)

1. 1ος 1ου ομίλου-3ος 2ου ομίλου

2. 2ος 1ου ομίλου-3ος 3ου ομίλου

  • Γ’ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

3. Νικητής 1-2ος 2ου ομίλου

4. 1ος 2ου ομίλου-Νικητής 2

5. 1ος 3ου ομίλου-2ος 4ου ομίλου

6. 1ος 4ου ομίλου-2ος 3ου ομίλου

  • Δ’ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

7. Νικητής 3-Νικητής 5

8. Νικητής 4-Νικητής 6

  • ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 7-Νικητής 8

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΠΣΕ: Καταδικάζει τη βία στα γήπεδα

Κώστας Λαγός

Α’ ΕΠΣΕ: Μακρυκάπα-Δόξα Προκοπίου 1-1

Κώστας Λαγός

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΧΒΑ-Α.Σ. Καρυστίας 87-57

Κώστας Λαγός