Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Πανόραμα (8/3)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος προπαίδων ‘Τσιργιώτης Χαράλαμπος’ της ΕΠΣΕ, ως τις 8/3.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης 3-0

Ιστιαία/Άγιος-Τροπαιοφόρος 1-0

2η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία/Άγιος 1-3

Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος 0-1

3η αγωνιστική

Ιστιαία/Άγιος-Ταξιάρχης 5-2

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού 1-1

4η αγωνιστική

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού 0-2

Τροπαιοφόρος-Ιστιαία/Άγιος 0-1

5η αγωνιστική

Ιστιαία/Άγιος-ΟΠΑ Αιδηψού

Τροπαιοφόρος-Ταξιάρχης

  1. Ιστιαία/Άγιος 12
  2. ΟΠΑ Αιδηψού 7
  3. Τροπαιοφόρος 4
  4. Ταξιάρχης 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ταξιάρχης-Ιστιαία/Άγιος

ΟΠΑ  Αιδηψού-Τροπαιοφόρος

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Ληλάντιο 3-1

Ηρακλής Ψαχνών-Αθλόπολις 1-2

Νεάπολη-Μεσσάπειος 2-1

2η αγωνιστική

Νεάπολη-Λήλας Βασιλικού 0-2

Ληλάντιο-Ηρακλής Ψαχνών 3-2

Μεσσάπειος-Αθλόπολις 2-9

3η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών-Νεάπολη 5-1

Αθλόπολις-Ληλάντιο 0-1

Λήλας Βασιλικού-Μεσσάπειος 8-0

4η αγωνιστική

Νεάπολη-Αθλόπολις 0-3

Λήλας Βασιλικού-Ηρακλής Ψαχνών 0-5

Μεσσάπειος-Ληλάντιο 0-11

5η αγωνιστική

Ληλάντιο-Νεάπολη 2-4

Αθλόπολις-Λήλας Βασιλικού 7-1

Ηρακλής Ψαχνών-Μεσσάπειος 6-1

6η αγωνιστική

Ληλάντιο-Λήλας Βασιλικού

Αθλόπολις-Ηρακλής Ψαχνών

Μεσσάπειος-Νεάπολη

  1. Αθλόπολις 12
  2. Ηρακλής Ψαχνών 9
  3. Ληλάντιο 9
  4. Λήλας Βασιλικού 9
  5. Νεάπολη 6
  6. Μεσσάπειος 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λήλας Βασιλικού-Νεάπολη

Ηρακλής Ψαχνών-Ληλάντιο

Αθλόπολις-Μεσσάπειος

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αρτάκη-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 5-0

Ερμήλιος-Αθλόπολις/Αλάτσατα 3-1

Κάνηθος/Καμάρες-Δροσιά 8-0

2η αγωνιστική

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ερμήλιος 0-2

Δροσιά-Αθλόπολις/Αλάτσατα 0-4

Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αρτάκη 0-4

3η αγωνιστική

Ερμήλιος-Κάνηθος/Καμάρες 2-6

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Δροσιά 1-0

Αθλόπολις/Αλάτσατα-Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-1

4η αγωνιστική

Κάνηθος/Καμάρες-Αθλόπολις/Αλάτσατα 3-1

Αρτάκη-Ερμήλιος 5-3

Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Δροσιά 0-1

5η αγωνιστική

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Κάνηθος/Καμάρες 1-1

Ερμήλιος-Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4-0

Αθλόπολις/Αλάτσατα-Αρτάκη 2-6

6η αγωνιστική

Δροσιά-Ερμήλιος 0-9

Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 1-0

Αρτάκη-Κάνηθος/Καμάρες 7-1

  1. Αρτάκη 15
  2. Ερμήλιος 12
  3. Κάνηθος/Καμάρες 10
  4. Αθλόπολις/Αλάτσατα 4
  5. Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4
  6. Δροσιά 4
  7. Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 2

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Κάρυστος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Άγιος Λουκάς-Αμαρυνθιακός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αίολος Κριεζών-Ακαδημία Ερέτριας 2-4

2η αγωνιστική

Αίολος Κριεζών-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 6-0

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-3

Ακαδημία Ερέτριας-Αμαρυνθιακός 9-1

3η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αίολος Κριεζών 4-1

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος 3-3

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Ακαδημία Ερέτριας 0-6

4η αγωνιστική

Αίολος Κριεζών-Αμαρυνθιακός 6-1

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Άγιος Λουκάς 0-3 α.α.

Ακαδημία Ερέτριας-Κάρυστος

5η αγωνιστική

Κάρυστος-Αίολος Κριεζών 1-2

Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 3-2

Άγιος Λουκάς-Ακαδημία Ερέτριας 5-4

  1. Άγιος Λουκάς/Σκύρος 12
  2. Ακαδημία Ερέτριας 9
  3. Αίολος Κριεζών 9
  4. Αμαρυνθιακός 4
  5. Κάρυστος 1
  6. Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

Αμαρυνθιακός-Άγιος Λουκάς

Ακαδημία Ερέτριας-Αίολος Κριεζών

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

‘Η ΜΝΗΜΗ ΔΑΚΡΥΖΕΙ’: ΔΕΚΑΕΤΙΑ ’70 (‘Οι λοιποί συγγενείς’, μέρος A)

Θανάσης Κούτος

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Αντιστάθηκε όσο μπορούσε! (Αίαντας Αυλίδας-Χανιά 60-82)

Παναγιώτης Νικολάου

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ Όμιλος): Πανόραμα (3/11)

eviasports