Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Πανόραμα (8/3)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος παίδων ‘Γκάβαλης Γεώργιος’ της ΕΠΣΕ, ως τις 8/3.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-ΑΕΚ Νέου Πύργου 6-2

Ιστιαία/Άγιος-Ταξιάρχης 3-0 α.α.

Τροπαιοφόρος-Μαντούδι 0-1

2η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού 1-6

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ιστιαία/Άγιος 1-7

Μαντούδι-Ταξιάρχης 3-0

3η αγωνιστική

Ιστιαία/Άγιος-Τροπαιοφόρος 3-1

Ταξιάρχης-ΑΕΚ Νέου Πύργου 0-10

ΟΠΑ Αιδηψού-Μαντούδι 4-1

4η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-Ταξιάρχης 2-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία/Άγιος 0-3

Μαντούδι-ΑΕΚ Νέου Πύργου 1-2

5η αγωνιστική

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Τροπαιοφόρος 6-0

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού 0-11

Ιστιαία/Άγιος-Μαντούδι 3-0

6η αγωνιστική

ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΟΠΑ Αιδηψού 1-2

Ταξιάρχης-Ιστιαία/Άγιος 0-9

Μαντούδι-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

7η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Τροπαιοφόρος 7-1

Ιστιαία/Άγιος-ΑΕΚ Νέου Πύργου 4-1

Ταξιάρχης-Μαντούδι 0-2

8η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-Ιστιαία/Άγιος 0-6

ΑΕΚ Νέου Πύργου -Ταξιάρχης 7-0

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού 3-1

9η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος 0-1

Ιστιαία/Άγιος-ΟΠΑ Αιδηψού 4-2

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Μαντούδι

  1. Ιστιαία/Άγιος 27
  2. ΟΠΑ Αιδηψού 18
  3. Μαντούδι 15
  4. ΑΕΚ Νέου Πύργου 12
  5. Τροπαιοφόρος 4
  6. Ταξιάρχης 1

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τροπαιοφόρος-ΑΕΚ Νέου Πύργου

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης

Μαντούδι-Ιστιαία/Άγιος

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αθλόπολις-Λήλας Βασιλικού 7-5

Νεάπολη-Κύζικος/ΑΟΝΑ 0-6

Ρεπό: Κάνηθος/Δροσιά

2η αγωνιστική

Νεάπολη-Αθλόπολις 1-4

Λήλας Βασιλικού-Κάνηθος/Δροσιά 4-1

Ρεπό: Κύζικος/ΑΟΝΑ

3η αγωνιστική

Κάνηθος/Δροσιά-Νεάπολη 3-2

Αθλόπολις-Κύζικος/ΑΟΝΑ 1-6

Ρεπό: Λήλας Βασιλικού

4η αγωνιστική

Αθλόπολις-Κάνηθος/Δροσιά 2-3

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Λήλας Βασιλικού 8-0

Ρεπό: Νεάπολη

5η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Νεάπολη 4-1

Κάνηθος/Δροσιά-Κύζικος/ΑΟΝΑ 0-5

Ρεπό: Αθλόπολις

6η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Αθλόπολις 2-3

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Νεάπολη 4-2

Ρεπό: Κάνηθος/Δροσιά

7η αγωνιστική

Αθλόπολις-Νεάπολη 8-1

Κάνηθος/Δροσιά-Λήλας Βασιλικού 1-3

Ρεπό: Κύζικος/ΑΟΝΑ

8η αγωνιστική

Νεάπολη-Κάνηθος/Δροσιά 0-0

Κύζικος/ΑΟΝΑ-Αθλόπολις 5-1

Ρεπό: Λήλας Βασιλικού

  1. Κύζικος/ΑΟΝΑ 18
  2. Αθλόπολις 12
  3. Λήλας Βασιλικού 9
  4. Κάνηθος/Δροσιά 7
  5. Νεάπολη 1

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κάνηθος/Δροσιά-Αθλόπολις

Λήλας Βασιλικού-Κύζικος/ΑΟΝΑ

Ρεπό: Νεάπολη

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ληλάντιο-Ερμήλιος 10-5

Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός-Ακαδημία Αρτάκης 16-0

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ακαδημία Ερέτριας 0-3

2η αγωνιστική

Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός-Ληλάντιο 5-1

Ερμήλιος-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 2-4

Ακαδημία Αρτάκης-Ακαδημία Ερέτριας 0-3 α.α.

3η αγωνιστική

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός 1-5

Ληλάντιο-Ακαδημία Αρτάκης 3-0 α.α.

Ακαδημία Ερέτριας-Ερμήλιος 3-0

4η αγωνιστική

Ληλάντιο-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 2-4

Ακαδημία Αρτάκης-Ερμήλιος 0-3 α.α.

Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός-Ακαδημία Ερέτριας 2-0

5η αγωνιστική

Ερμήλιος-Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός 0-4

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ακαδημία Αρτάκης 3-0 α.α.

Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο 1-2

6η αγωνιστική

Ερμήλιος-Ληλάντιο 1-3

Ακαδημία Αρτάκης-Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός 0-3 α.α.

Ακαδημία Ερέτριας-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 2-0

7η αγωνιστική

Ληλάντιο-Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός 2-1

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ερμήλιος 3-1

Ακαδημία Ερέτριας-Ακαδημία Αρτάκης 3-0 α.α.

8η αγωνιστική

Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 4-2

Ακαδημία Αρτάκης-Ληλάντιο 0-3 α.α.

Ερμήλιος-Ακαδημία Ερέτριας 3-3

9η αγωνιστική

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ληλάντιο 2-1

Ερμήλιος-Ακαδημία Αρτάκης

Ακαδημία Ερέτριας-Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός 5-2

  1. Ηρακλής Ψαχνών/Παντριαδικός 21
  2. Ακαδημία Ερέτριας 19
  3. Ληλάντιο 18
  4. Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 15
  5. Ερμήλιος 7
  6. Ακαδημία Αρτάκης 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ηρακλής Ψ./Παντριαδικός-Ερμήλιος

Ακαδημία Αρτάκης-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου

Ληλάντιο-Ακαδημία Ερέτριας

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 3-0 α.α.

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Κάρυστος 0-1

Αίολος Κριεζών-Αμαρυνθιακός 4-10

2η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αυλωνάρι/Κονίστρες 4-4

Κάρυστος-Αμαρυνθιακός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Αίολος Κριεζών 3-4

3η αγωνιστική

Αίολος Κριεζών-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-8

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Κάρυστος 2-1

Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 6-3

4η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αμαρυνθιακός 1-4

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Αίολος Κριεζών 0-4

5η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-4

Αίολος Κριεζών-Κάρυστος 2-3

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι/Κονίστρες ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

6η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι/Κονίστρες 3-3

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 0-2

Αμαρυνθιακός-Αίολος Κριεζών 8-5

7η αγωνιστική

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 0-3

Αίολος Κριεζών-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 4-3

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος

8η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 0-5

Κάρυστος-Αυλωνάρι/Κονίστρες 5-5

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αίολος Κριεζών 2-0

  1. Άγιος Λουκάς/Σκύρος 16
  2. Αμαρυνθιακός 15
  3. Αυλωνάρι/Κονίστρες 9
  4. Αίολος Κριεζών 9
  5. Κάρυστος 7
  6. Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 1

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αίολος Κριεζών-Άγιος Λουκάς/Σκύρος

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Κάρυστος

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι/Κονίστρες

 

  • ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ
  • ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΓΗΠΕΔΑ
  • Β’ ΦΑΣΗ

1. 1ος 1ου ομίλου-4ος 2ου ομίλου

2. 2ος 1ου ομίλου-3ος 2ου ομίλου

3. 1ος 2ου ομίλου-4ος 1ου ομίλου

4. 2ος 2ου ομίλου-3ος 1ου ομίλου

5. 1ος 3ου ομίλου-4ος 4ου ομίλου

6. 2ος 3ου ομίλου-3ος 4ου ομίλου

7. 1ος 4ου ομίλου-4ος 3ου ομίλου

8. 2ος 4ου ομίλου-3ος 3ου ομίλου

  • Γ’ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

9. Νικητής 1-Νικητής 4

10. Νικητής 2-Νικητής 2

11. Νικητής 5-Νικητής 8

12. Νικητής 6-Νικητής 7

  • Δ’ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

13. Νικητής 9-Νικητής 12

14. Νικητής 10-Νικητής 11

  • ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 13-Νικητής 14

  • ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ηττημένος 13-Ηττημένος 14

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Μαρμάρι-Άγιος Λουκάς 2-0

Κώστας Λαγός

Αβαντίδες: Πάντα στην κορυφή των σκόρερ η Φωτεινή Ασημώνη

Κώστας Λαγός

Σ. Νικολάου: ‘Η ήττα μέρος του παιχνιδιού & πρέπει να τη δεχόμαστε όλοι’

Κώστας Λαγός