Αγαπημένα ΡΟΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ Όμιλος): Πανόραμα 2019-20

Το πανόραμα του βορείου ομίλου της Γ’ ΕΠΣΕ της περιόδου 2019-20.

1η αγωνιστική

Πανηλιακός-ΑΕΚ Νέου Πύργου 1-3

Κήρινθος-Ελληνικά 2-0

Ακράτητος Κεχριών-Ολυμπιακός Λίμνης 0-3 α.α.

2η αγωνιστική

Ελληνικά-Πανηλιακός 0-0

Ολυμπιακός Λίμνης-Κήρινθος 2-0

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ακράτητος Κεχριών 4-1

3η αγωνιστική

Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης 1-3

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ελληνικά 2-1

Ακράτητος Κεχριών-Κήρινθος 0-1

4η αγωνιστική

Κήρινθος-Πανηλιακός 3-2

Ολυμπιακός Λίμνης-ΑΕΚ Νέου Πύργου 1-0

Ελληνικά-Ακράτητος Κεχριών 2-1

5η αγωνιστική

Πανηλιακός-Ακράτητος Κεχριών 2-1

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Κήρινθος 1-2

Ελληνικά-Ολυμπιακός Λίμνης 1-2

6η αγωνιστική

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Πανηλιακός 2-0

Ελληνικά-Κήρινθος 1-4

Ολυμπιακός Λίμνης-Ακράτητος Κεχριών 2-0

7η αγωνιστική

Πανηλιακός-Ελληνικά 4-1

Κήρινθος-Ολυμπιακός Λίμνης 2-2

Ακράτητος Κεχριών-ΑΕΚ Νέου Πύργου 0-6

8η αγωνιστική

Ολυμπιακός Λίμνης-Πανηλιακός 3-0

Ελληνικά-ΑΕΚ Νέου Πύργου 3-5

Κήρινθος-Ακράτητος Κεχριών 1-0

9η αγωνιστική

Πανηλιακός-Κήρινθος 3-1

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ολυμπιακός Λίμνης 1-1

Ακράτητος Κεχριών-Ελληνικά 1-1

10η αγωνιστική

Ακράτητος Κεχριών-Πανηλιακός 1-0

Κήρινθος-ΑΕΚ Νέου Πύργου 2-1

Ολυμπιακός Λίμνης-Ελληνικά 7-2

11η αγωνιστική

Πανηλιακός-ΑΕΚ Νέου Πύργου 1-2

Κήρινθος-Ελληνικά 5-0

Ακράτητος Κεχριών-Ολυμπιακός Λίμνης 0-0

12η αγωνιστική

Ελληνικά-Πανηλιακός 3-0 α.α.

Ολυμπιακός Λίμνης-Κήρινθος 2-2

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ακράτητος Κεχριών 5-0

13η αγωνιστική

Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης 1-0

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ελληνικά 2-2

Ακράτητος Κεχριών-Κήρινθος 1-4

14η αγωνιστική

Κήρινθος-Πανηλιακός 5-0

Ολυμπιακός Λίμνης-ΑΕΚ Νέου Πύργου 1-1

Ελληνικά-Ακράτητος Κεχριών 1-0

15η αγωνιστική

Πανηλιακός-Ακράτητος Κεχριών 1-0

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Κήρινθος 0-1

Ελληνικά-Ολυμπιακός Λίμνης 1-2

16η αγωνιστική

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Πανηλιακός 1-1

Ελληνικά-Κήρινθος 0-1

Ολυμπιακός Λίμνης-Ακράτητος Κεχριών 4-1

17η αγωνιστική

Πανηλιακός-Ελληνικά 5-1

Κήρινθος-Ολυμπιακός Λίμνης 2-1

Ακράτητος Κεχριών-ΑΕΚ Νέου Πύργου 1-0

18η αγωνιστική

Ολυμπιακός Λίμνης-Πανηλιακός 3-3

Ελληνικά-ΑΕΚ Νέου Πύργου 0-2

Κήρινθος-Ακράτητος Κεχριών 1-0

19η αγωνιστική

Πανηλιακός-Κήρινθος 1-0

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ολυμπιακός Λίμνης 6-1

Ακράτητος Κεχριών-Ελληνικά 6-2

20η αγωνιστική

Ακράτητος Κεχριών-Πανηλιακός 0-3

Κήρινθος-ΑΕΚ Νέου Πύργου 2-2

Ολυμπιακός Λίμνης-Ελληνικά 7-2

  1. Κήρινθος 48
  2. Ολυμπιακός Λίμνης 39
  3. ΑΕΚ Νέου Πύργου 35
  4. Πανηλιακός 24
  5. Ελληνικά 12
  6. Ακράτητος Κεχριών 11

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ανακοίνωσε Λαφτσίδη ο Αίαντας Αυλίδας

Παναγιώτης Νικολάου

Σύνδεσμος Προπονητών: Κοπή πίτας & γενική συνέλευση (photos)

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Ευβοϊκός Γουβών-ΟΠΑ Αιδηψού 6-0

Κώστας Λαγός