Αγαπημένα ΡΟΗ Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ Όμιλος): Πανόραμα (8/3)

Το πανόραμα του βορείου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή της 23ης αγωνιστικής, στις 7-8/3.

1η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Ευβοϊκός Γουβών 0-4

ΑΕ Χαλκίδας-Ωρεοί 4-0

Σταυρός-Ερμήλιος 0-0

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού 3-1

Μαντούδι-Ιστιαία 2-2

Αλάτσατα-Καστέλλα 3-0

Ταξιάρχης-Ατρόμητος Βασιλικών 0-0

Κεραυνός Χαλκίδας-Αστέρας Βατώντα 1-1

2η αγωνιστική

ΑΕ Χαλκίδας-ΠΑΟ Πολιτικών 1-0

Ευβοϊκός Γουβών-Σταυρός 2-0

Ωρεοί-Αρτεμησιακός 0-3

Ερμήλιος-Μαντούδι 4-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Αλάτσατα 0-4

Ιστιαία-Ταξιάρχης 1-2

Καστέλλα-Αστέρας Βατώντα 1-2

Ατρόμητος Βασιλικών-Κεραυνός Χαλκίδας 0-0

3η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Σταυρός 2-0

Αρτεμησιακός-ΑΕ Χαλκίδας 3-0

Μαντούδι-Ευβοϊκός Γουβών 0-0

Αλάτσατα-Ωρεοί 2-1

Ταξιάρχης-Ερμήλιος 0-1

Αστέρας Βατώντα-ΟΠΑ Αιδηψού 1-0

Κεραυνός Χαλκίδας-Ιστιαία 1-4

Καστέλλα-Ατρόμητος Βασιλικών 4-0

4η αγωνιστική

Αρτεμησιακός-ΠΑΟ Πολιτικών 1-0

Σταυρός-Μαντούδι 1-0

ΑΕ Χαλκίδας-Αλάτσατα 2-1

Ευβοϊκός Γουβών-Ταξιάρχης 4-0

Ωρεοί-Αστέρας Βατώντα 1-2

Ερμήλιος-Κεραυνός Χαλκίδας 3-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Ατρόμητος Βασιλικών 2-2

Ιστιαία-Καστέλλα 2-1

5η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Μαντούδι 1-0

Αλάτσατα-Αρτεμησιακός 3-0

Ταξιάρχης-Σταυρός 1-2

Αστέρας Βατώντα-ΑΕ Χαλκίδας 1-2

Κεραυνός Χαλκίδας-Ευβοϊκός Γουβών 3-2

Ατρόμητος Βασιλικών-Ωρεοί 7-0

Καστέλλα-Ερμήλιος 1-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία 1-3

6η αγωνιστική

Αλάτσατα-ΠΑΟ Πολιτικών 1-0

Μαντούδι-Ταξιάρχης 2-0

Αρτεμησιακός-Αστέρας Βατώντα 4-0

Σταυρός-Κεραυνός Χαλκίδας 1-0

ΑΕ Χαλκίδας-Ατρόμητος Βασιλικών 2-1

Ευβοϊκός Γουβών-Καστέλλα 1-1

Ωρεοί-Ιστιαία 0-1

Ερμήλιος-ΟΠΑ Αιδηψού 2-1

7η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Ταξιάρχης 1-1

Αστέρας Βατώντα-Αλάτσατα 1-1

Κεραυνός Χαλκίδας-Μαντούδι 0-0

Ατρόμητος Βασιλικών-Αρτεμησιακός 0-2

Καστέλλα-Σταυρός 0-0

Ιστιαία-ΑΕ Χαλκίδας 3-1

ΟΠΑ Αιδηψού-Ευβοϊκός Γουβών 1-2

Ωρεοί-Ερμήλιος 1-1

8η αγωνιστική

Αστέρας Βατώντα-ΠΑΟ Πολιτικών 1-0

Ταξιάρχης-Κεραυνός Χαλκίδας 2-1

Αλάτσατα-Ατρόμητος Βασιλικών 1-0

Μαντούδι-Καστέλλα 1-3

Αρτεμησιακός-Ιστιαία 2-1

Σταυρός-ΟΠΑ Αιδηψού 3-0

ΑΕ Χαλκίδας-Ερμήλιος 5-0

Ευβοϊκός Γουβών-Ωρεοί 4-0

9η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Κεραυνός Χαλκίδας 0-2

Ατρόμητος Βασιλικών-Αστέρας Βατώντα 0-0

Καστέλλα-Ταξιάρχης 3-1

Ιστιαία-Αλάτσατα 1-0

ΟΠΑ Αιδηψού-Μαντούδι 0-2

Ερμήλιος-Αρτεμησιακός 3-1

Ωρεοί-Σταυρός 1-2

Ευβοϊκός Γουβών-ΑΕ Χαλκίδας 4-0

10η αγωνιστική

Ατρόμητος Βασιλικών-ΠΑΟ Πολιτικών 3-0

Κεραυνός Χαλκίδας-Καστέλλα 2-2

Αστέρας Βατώντα-Ιστιαία 1-3

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού 1-1

Αλάτσατα-Ερμήλιος 0-0

Μαντούδι-Ωρεοί 4-0

Αρτεμησιακός-Ευβοϊκός Γουβών 3-1

Σταυρός-ΑΕ Χαλκίδας 2-1

11η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Καστέλλα 1-2

Ιστιαία-Ατρόμητος Βασιλικών 2-3

ΟΠΑ Αιδηψού-Κεραυνός Χαλκίδας 2-1

Ερμήλιος-Αστέρας Βατώντα 2-2

Ωρεοί-Ταξιάρχης 2-2

Ευβοϊκός Γουβών-Αλάτσατα 6-1

ΑΕ Χαλκίδας-Μαντούδι 0-1

Σταυρός-Αρτεμησιακός 1-2

12η αγωνιστική

Ιστιαία-ΠΑΟ Πολιτικών 0-2

Καστέλλα-ΟΠΑ Αιδηψού 4-0

Ατρόμητος Βασιλικών-Ερμήλιος 5-1

Κεραυνός Χαλκίδας-Ωρεοί 4-0

Αστέρας Βατώντα-Ευβοϊκός Γουβών 0-3

Ταξιάρχης-ΑΕ Χαλκίδας 3-1

Αλάτσατα-Σταυρός 1-2

Μαντούδι-Αρτεμησιακός 2-0

13η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-ΟΠΑ Αιδηψού 2-1

Ερμήλιος-Ιστιαία 3-1

Ωρεοί-Καστέλλα 0-5

Ευβοϊκός Γουβών-Ατρόμητος Βασιλικών 3-0

ΑΕ Χαλκίδας-Κεραυνός Χαλκίδας 1-2

Σταυρός-Αστέρας Βατώντα 1-0

Αρτεμησιακός-Ταξιάρχης 1-0

Μαντούδι-Αλάτσατα 1-1

14η αγωνιστική

Ερμήλιος-ΠΑΟ Πολιτικών 0-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Ωρεοί 2-0

Ιστιαία-Ευβοϊκός Γουβών 1-1

Καστέλλα-ΑΕ Χαλκίδας 3-0

Ατρόμητος Βασιλικών-Σταυρός 4-0

Κεραυνός Χαλκίδας-Αρτεμησιακός 0-2

Αστέρας Βατώντα-Μαντούδι 0-2

Ταξιάρχης-Αλάτσατα 4-1

15η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Ωρεοί 3-0 α.α.

Ευβοϊκός Γουβών-Ερμήλιος 4-1

ΑΕ Χαλκίδας-ΟΠΑ Αιδηψού 4-2

Σταυρός-Ιστιαία 1-0

Αρτεμησιακός-Καστέλλα 5-3

Μαντούδι-Ατρόμητος Βασιλικών 2-1

Αλάτσατα-Κεραυνός Χαλκίδας 5-1

Ταξιάρχης-Αστέρας Βατώντα 2-0

16η αγωνιστική

Ευβοϊκός Γουβών-ΠΑΟ Πολιτικών 5-2

Ωρεοί-ΑΕ Χαλκίδας 0-5

Ερμήλιος-Σταυρός 2-1

ΟΠΑ Αιδηψού-Αρτεμησιακός 0-5

Ιστιαία-Μαντούδι 0-3

Καστέλλα-Αλάτσατα 3-4

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης 2-1

Αστέρας Βατώντα-Κεραυνός Χαλκίδας 2-0

17η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-ΑΕ Χαλκίδας 1-3

Σταυρός-Ευβοϊκός Γουβών 0-2

Αρτεμησιακός-Ωρεοί 5-0

Μαντούδι-Ερμήλιος 4-0

Αλάτσατα-ΟΠΑ Αιδηψού 3-0

Ταξιάρχης-Ιστιαία 1-2

Αστέρας Βατώντα-Καστέλλα 2-1

Κεραυνός Χαλκίδας-Ατρόμητος Βασιλικών 1-1

18η αγωνιστική

Σταυρός-ΠΑΟ Πολιτικών 0-0

ΑΕ Χαλκίδας-Αρτεμησιακός 0-1

Ευβοϊκός Γουβών-Μαντούδι 1-1

Ωρεοί-Αλάτσατα 0-4

Ερμήλιος-Ταξιάρχης 2-4

ΟΠΑ Αιδηψού-Αστέρας Βατώντα 1-0

Ιστιαία-Κεραυνός Χαλκίδας 1-1

Ατρόμητος Βασιλικών-Καστέλλα 0-1

19η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Αρτεμησιακός 0-0

Μαντούδι-Σταυρός 2-2

Αλάτσατα-ΑΕ Χαλκίδας 0-2

Ταξιάρχης-Ευβοϊκός Γουβών 1-1

Αστέρας Βατώντα-Ωρεοί 2-0

Κεραυνός Χαλκίδας-Ερμήλιος 2-0

Ατρόμητος Βασιλικών-ΟΠΑ Αιδηψού 2-1

Καστέλλα-Ιστιαία 1-0

20η αγωνιστική

Μαντούδι-ΠΑΟ Πολιτικών 3-1

Αρτεμησιακός-Αλάτσατα 3-2

Σταυρός-Ταξιάρχης 3-1

ΑΕ Χαλκίδας-Αστέρας Βατώντα 2-1

Ευβοϊκός Γουβών-Κεραυνός Χαλκίδας 8-0

Ωρεοί-Ατρόμητος Βασιλικών 0-1

Ερμήλιος-Καστέλλα 2-3

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού 0-0

21η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Αλάτσατα 2-0

Ταξιάρχης-Μαντούδι 0-1

Αστέρας Βατώντα-Αρτεμησιακός 1-1

Κεραυνός Χαλκίδας-Σταυρός 3-1

Ατρόμητος Βασιλικών-ΑΕ Χαλκίδας 2-2

Καστέλλα-Ευβοϊκός Γουβών 1-4

Ιστιαία-Ωρεοί 3-0

ΟΠΑ Αιδηψού-Ερμήλιος 3-0

22η αγωνιστική

Ταξιάρχης-ΠΑΟ Πολιτικών 0-0

Αλάτσατα-Αστέρας Βατώντα 3-2

Μαντούδι-Κεραυνός Χαλκίδας 3-0

Αρτεμησιακός-Ατρόμητος Βασιλικών 2-2

Σταυρός-Καστέλλα 1-5

ΑΕ Χαλκίδας-Ιστιαία 0-0

Ευβοϊκός Γουβών-ΟΠΑ Αιδηψού 6-0

Ερμήλιος-Ωρεοί 2-0

23η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Αστέρας Βατώντα 2-1

Κεραυνός Χαλκίδας-Ταξιάρχης 0-0

Ατρόμητος Βασιλικών-Αλάτσατα 0-0

Καστέλλα-Μαντούδι 3-2

Ιστιαία-Αρτεμησιακός 2-3

ΟΠΑ Αιδηψού-Σταυρός 1-0

Ερμήλιος-ΑΕ Χαλκίδας 3-4

Ωρεοί-Ευβοϊκός Γουβών 0-3

      1. Αρτεμησιακός 54
      2. Ευβοϊκός Γουβών 53
      3. Μαντούδι 42
      4. Καστέλλα 39
      5. ΑΕ Χαλκίδας 38
      6. Αλάτσατα 37
      7. Σταυρός 34
      8. Ατρόμητος Βασιλικών 32
      9. Ιστιαία 32
      10. Ερμήλιος 31
      11. ΠΑΟ Πολιτικών 28
      12. Αστέρας Βατώντα 26
      13. Ταξιάρχης 25
      14. Κεραυνός Χαλκίδας 25
      15. ΟΠΑ Αιδηψού 18
      16. Ωρεοί 2

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεραυνός Χαλκίδας-ΠΑΟ Πολιτικών

Αστέρας Βατώντα-Ατρόμητος Βασιλικών

Ταξιάρχης-Καστέλλα

Αλάτσατα-Ιστιαία

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού

Αρτεμησιακός-Ερμήλιος

Σταυρός-Ωρεοί

ΑΕ Χαλκίδας-Ευβοϊκός Γουβών

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

39η Ανάβαση Πορταριάς ‘Δημήτρης Γαρουφαλιάς’: Διακοπές τέλος!

Μιχάλης Πράσινος

Καστέλλα: Ενίσχυση του ρόστερ με 8 προσθήκες

Κώστας Λαγός

Πάμε Στοίχημα: Ο άσος της Άιντραχτ και το combo στο Λίβερπουλ

eviasports