Α' ΕΠΣΕ Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α’ ΕΠΣΕ: Πανόραμα (8/3)

Το πανόραμα της Α’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή της 23ης αγωνιστικής, στις 7-8/3.

1η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 8-0

Απόλλων Ερέτριας-Σκεπαστή 2-2

Ηρακλής Ψαχνών-Μακρυκάπα 3-0

Αυλωνάρι-Παντριαδικός 1-1

Αιδηψός-ΑΟ Χαλκίς 2-1

Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού 0-1

Δόξα Προκοπίου-Λήλας Βασιλικού 2-1

Ελλήσποντος-Δροσιά 0-1

2η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός 1-3

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ηρακλής Ψαχνών 0-3

Σκεπαστή-Αυλωνάρι 4-2

Μακρυκάπα-Αιδηψός 3-0

Παντριαδικός-Αμαρυνθιακός 2-1

ΑΟ Χαλκίς-Δόξα Προκοπίου 3-0

Όλυμπος Γυμνού-Δροσιά 2-2

Λήλας Βασιλικού-Ελλήσποντος 1-3

3η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Ηρακλής Ψαχνών 1-1

Αυλωνάρι-Απόλλων Ερέτριας 4-1

Αιδηψός-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-0

Αμαρυνθιακός-Σκεπαστή 0-0

Δόξα Προκοπίου-Μακρυκάπα 2-3

Δροσιά-Παντριαδικός 2-0

Ελλήσποντος-ΑΟ Χαλκίς 2-1

Όλυμπος Γυμνού-Λήλας Βασιλικού 2-3

4η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Ταμυναϊκός 0-3

Ηρακλής Ψαχνών-Αιδηψός 3-0

Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός 0-0

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Δόξα Προκοπίου 1-2

Σκεπαστή-Δροσιά 3-2

Μακρυκάπα-Ελλήσποντος 1-1

Παντριαδικός-Λήλας Βασιλικού 0-2

ΑΟ Χαλκίς-Όλυμπος Γυμνού 2-0

5η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Αιδηψός 5-0

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι 1-1

Δόξα Προκοπίου-Ηρακλής Ψαχνών 0-1

Δροσιά-Απόλλων Ερέτριας 2-1

Ελλήσποντος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 6-0

Λήλας Βασιλικού-Σκεπαστή 1-3

Όλυμπος Γυμνού-Μακρυκάπα 1-1

Παντριαδικός-ΑΟ Χαλκίς 2-1

6η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Ταμυναϊκός 1-1

Αιδηψός-Δόξα Προκοπίου 3-0

Αυλωνάρι-Δροσιά 1-3

Ηρακλής Ψαχνών-Ελλήσποντος 2-0

Απόλλων Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 3-1

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Όλυμπος Γυμνού 0-1

Σκεπαστή-ΑΟ Χαλκίς 3-1

Μακρυκάπα-Παντριαδικός 1-1

7η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Δόξα Προκοπίου 8-0

Δροσιά-Αμαρυνθιακός 2-0

Ελλήσποντος-Αιδηψός 1-1

Λήλας Βασιλικού-Αυλωνάρι 2-2

Όλυμπος Γυμνού-Ηρακλής Ψαχνών 1-2

ΑΟ Χαλκίς-Απόλλων Ερέτριας 0-2

Παντριαδικός-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 3-2

Σκεπαστή-Μακρυκάπα 0-1

8η αγωνιστική

Δροσιά-Ταμυναϊκός 0-4

Δόξα Προκοπίου-Ελλήσποντος 2-6

Αμαρυνθιακός-Λήλας Βασιλικού 2-0

Αυλωνάρι-ΑΟ Χαλκίς 1-0

Αιδηψός-Όλυμπος Γυμνού 2-2

Ηρακλής Ψαχνών-Παντριαδικός 3-0

Απόλλων Ερέτριας-Μακρυκάπα 1-3

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Σκεπαστή 0-3

9η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Ελλήσποντος 1-1

Λήλας Βασιλικού-Δροσιά 2-1

Όλυμπος Γυμνού-Δόξα Προκοπίου 1-0

ΑΟ Χαλκίς-Αμαρυνθιακός 2-0

Παντριαδικός-Αιδηψός 1-2

Μακρυκάπα-Αυλωνάρι 0-1

Σκεπαστή-Ηρακλής Ψαχνών 1-3

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Απόλλων Ερέτριας 3-3

10η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Ταμυναϊκός 2-1

Ελλήσποντος-Όλυμπος Γυμνού 3-1

Δροσιά-ΑΟ Χαλκίς 0-2

Δόξα Προκοπίου-Παντριαδικός 0-1

Αμαρυνθιακός-Μακρυκάπα 0-1

Αιδηψός-Σκεπαστή 0-2

Αυλωνάρι-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4-0

Ηρακλής Ψαχνών-Απόλλων Ερέτριας 6-1

11η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Όλυμπος Γυμνού 0-1

ΑΟ Χαλκίς-Λήλας Βασιλικού 1-1

Παντριαδικός-Ελλήσποντος 0-2

Μακρυκάπα-Δροσιά 2-2

Σκεπαστή-Δόξα Προκοπίου 2-0

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αμαρυνθιακός 0-2

Απόλλων Ερέτριας-Αιδηψός 0-0

Ηρακλής Ψαχνών-Αυλωνάρι 3-1

12η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Ταμυναϊκός 2-0

Όλυμπος Γυμνού-Παντριαδικός 2-0

Λήλας Βασιλικού-Μακρυκάπα 3-0

Ελλήσποντος-Σκεπαστή 0-0

Δροσιά-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 5-0

Δόξα Προκοπίου-Απόλλων Ερέτριας 1-1

Αμαρυνθιακός-Ηρακλής Ψαχνών 1-4

Αιδηψός-Αυλωνάρι 1-1

13η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Παντριαδικός 5-0

Μακρυκάπα-ΑΟ Χαλκίς 4-2

Σκεπαστή-Όλυμπος Γυμνού 2-2

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Λήλας Βασιλικού 0-4

Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος 1-0

Ηρακλής Ψαχνών-Δροσιά  4-0

Αιδηψός-Αμαρυνθιακός 0-1

14η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Ταμυναϊκός 2-3

Παντριαδικός-Σκεπαστή 3-0

ΑΟ Χαλκίς-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4-1

Όλυμπος Γυμνού-Απόλλων Ερέτριας 1-2

Λήλας Βασιλικού-Ηρακλής Ψαχνών 0-1

Ελλήσποντος-Αυλωνάρι 2-1

Δροσιά-Αιδηψός 3-2

Δόξα Προκοπίου-Αμαρυνθιακός 1-1

15η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Σκεπαστή 2-1

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μακρυκάπα 1-2

Απόλλων Ερέτριας-Παντριαδικός 1-0

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Χαλκίς 3-0 α.α.

Αυλωνάρι-Όλυμπος Γυμνού 4-1

Αιδηψός-Λήλας Βασιλικού 5-1

Αμαρυνθιακός-Ελλήσποντος 4-2

Δόξα Προκοπίου-Δροσιά 1-4

16η αγωνιστική

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ταμυναϊκός 0-1

Σκεπαστή-Απόλλων Ερέτριας 3-1

Μακρυκάπα-Ηρακλής Ψαχνών 2-3

Παντριαδικός-Αυλωνάρι 0-3

ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός 4-0

Όλυμπος Γυμνού-Αμαρυνθιακός 1-3

Λήλας Βασιλικού-Δόξα Προκοπίου 1-0

Δροσιά-Ελλήσποντος 2-2

17η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Απόλλων Ερέτριας 2-1

Ηρακλής Ψαχνών-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4-1

Αυλωνάρι-Σκεπαστή 1-1

Αιδηψός-Μακρυκάπα 2-0

Αμαρυνθιακός-Παντριαδικός 3-0 α.α.

Δόξα Προκοπίου-ΑΟ Χαλκίς 0-3

Δροσιά-Όλυμπος Γυμνού 1-2

Ελλήσποντος-Λήλας Βασιλικού 4-1

18η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών-Ταμυναϊκός 1-1

Απόλλων Ερέτριας-Αυλωνάρι 1-1

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αιδηψός 1-7

Σκεπαστή-Αμαρυνθιακός 1-3

Μακρυκάπα-Δόξα Προκοπίου 1-1

Παντριαδικός-Δροσιά 0-3 α.α.

ΑΟ Χαλκίς-Ελλήσποντος 2-3

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού 3-1

19η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι 2-0

Αιδηψός-Ηρακλής Ψαχνών 2-3

Αμαρυνθιακός-Απόλλων Ερέτριας 0-0

Δόξα Προκοπίου-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4-1

Δροσιά-Σκεπαστή 0-1

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα 1-0

Λήλας Βασιλικού-Παντριαδικός 3-0 α.α.

Όλυμπος Γυμνού-ΑΟ Χαλκίς 1-2

20η αγωνιστική

Αιδηψός-Ταμυναϊκός 1-3

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός 0-0

Ηρακλής Ψαχνών-Δόξα Προκοπίου 5-0

Απόλλων Ερέτριας-Δροσιά 0-1

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ελλήσποντος 0-5

Σκεπαστή-Λήλας Βασιλικού 3-2

Μακρυκάπα-Όλυμπος Γυμνού 0-0

ΑΟ Χαλκίς-Παντριαδικός 3-0 α.α.

21η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 1-0

Δόξα Προκοπίου-Αιδηψός 2-1

Δροσιά-Αυλωνάρι 3-1

Ελλήσποντος-Ηρακλής Ψαχνών 0-2

Λήλας Βασιλικού-Απόλλων Ερέτριας 0-1

Όλυμπος Γυμνού-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 7-1

ΑΟ Χαλκίς-Σκεπαστή 0-2

Παντριαδικός-Μακρυκάπα 0-3 α.α.

22η αγωνιστική

Δόξα Προκοπίου-Ταμυναϊκός 0-3

Αμαρυνθιακός-Δροσιά 2-1

Αιδηψός-Ελλήσποντος 0-0

Αυλωνάρι-Λήλας Βασιλικού 2-3

Ηρακλής Ψαχνών-Όλυμπος Γυμνού 6-0

Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Χαλκίς 1-2

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Παντριαδικός 3-0 α.α.

Μακρυκάπα-Σκεπαστή 3-1

23η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Δροσιά 2-1

Ελλήσποντος-Δόξα Προκοπίου 4-1

Λήλας Βασιλικού-Αμαρυνθιακός 1-1

Όλυμπος Γυμνού-Αιδηψός 0-2

ΑΟ Χαλκίς-Αυλωνάρι 1-0

Παντριαδικός-Ηρακλής Ψαχνών 0-3 α.α.

Μακρυκάπα-Απόλλων Ερέτριας 2-0

Σκεπαστή-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4-0

  1. Ηρακλής Ψαχνών 65
  2. Ταμυναϊκός 52
  3. Ελλήσποντος 42
  4. Σκεπαστή 41
  5. ΑΟ Χαλκίς 37
  6. Δροσιά 36
  7. Μακρυκάπα 36
  8. Λήλας Βασιλικού 33
  9. Αμαρυνθιακός 32
  10. Αιδηψός 29
  11. Όλυμπος Γυμνού 26
  12. Αυλωνάρι 25
  13. Απόλλων Ερέτριας 25
  14. Δόξα Προκοπίου 18
  15. Παντριαδικός 17
  16. Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ελλήσποντος-Ταμυναϊκός

Δροσιά-Λήλας Βασιλικού

Δόξα Προκοπίου-Όλυμπος Γυμνού

Αμαρυνθιακός-ΑΟ Χαλκίς

Αιδηψός-Παντριαδικός

Αυλωνάρι-Μακρυκάπα

Ηρακλής Ψαχνών-Σκεπαστή

Απόλλων Ερέτριας-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ευβοιώτες διαιτητές σε εθνικές κατηγορίες (19/1)

Κώστας Λαγός

‘Νήσος Εύβοια Regatta’: Πραγματοποιήθηκε η 3η ιστιοδρομία (photos)

Κώστας Λαγός

ΝΟ Χαλκίδας: Συμμετοχή σε διασυλλογικούς ορίων στο ΟΑΚΑ

Κώστας Λαγός