EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Σκόρερς (29/2)

Οι σκόρερς στο πρωτάθλημα προπαίδων ‘Τσιργιώτης Χαράλαμπος της ΕΠΣΕ, ως τις 29/2.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 ΓΚΟΛ

Αντωνίου (Ιστιαία/Άγιος).

3 ΓΚΟΛ

Μιλάνι (ΟΠΑ Αιδηψού).

1 ΓΚΟΛ

Πολίτης (Ιστιαία/Άγιος), Μπέμπελος (Ιστιαία/Άγιος), Ζουπανιώτη (Ιστιαία/Άγιος), Γαβριήλ (Ιστιαία/Άγιος), Α. Ιωάννου (Ιστιαία/Άγιος), Νάστο (ΟΠΑ Αιδηψού), Ε. Μαρέτσι (ΟΠΑ Αιδηψού), Κουφάι (ΟΠΑ Αιδηψού), Μπατσούλι (ΟΠΑ Αιδηψού), Μάρκου (Ταξιάρχης), Θέμελης (Ταξιάρχης), Αγγελίδης (Τροπαιοφόρος), Τσιαπράκας (Τροπαιοφόρος).

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

7 ΓΚΟΛ

Λάμπρου (Αθλόπολις).

6 ΓΚΟΛ

Πολυκαρπίδης (Αθλόπολις), Ρίννης (Λήλας Βασιλικού).

5 ΓΚΟΛ

Κ. Καλαβρής (Ηρακλής Ψαχνών), Μεταξούλης (Λήλας Βασιλικού).

4 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Αθλόπολις), Τότσι (Ηρακλής Ψαχνών).

3 ΓΚΟΛ

Αλαφάκης (Ηρακλής Ψαχνών), Α. Καλαβρής (Ηρακλής Ψαχνών), Ταυρής (Μεσσάπειος).

2 ΓΚΟΛ

Γαρέφαλος (Ηρακλής Ψαχνών), Χουλιάρας (Ηρακλής Ψαχνών), Παπαγεωργίου (Ληλάντιο), Αρδίζογλου (Ληλάντιο), Κορδή (Λήλας Βασιλικού), Γιαννάκης (Νεάπολη)/

1 ΓΚΟΛ

Μούντριχας (Αθλόπολις), Καραγιώργος (Αθλόπολις), Περγόπουλος (Αθλόπολις), Α. Τόγιας (Ληλάντιο), Γεωργίου (Λήλας Βασιλικού), Πηλιχός (Μεσσάπειος), Γεωργίου (Νεάπολη).

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 ΓΚΟΛ

Χατζηβασιλείου (Αθλόπολις/Αλάτσατα), Αργυρίου (Αρτάκη), Γένης (Αρτάκη), Αλ. Καλαμαράς (Ερμήλιος), Καλημέρης (Κάνηθος/Καμάρες).

3 ΓΚΟΛ

Τζαφέρος (Αρτάκη), Μίσχος (Ερμήλιος), Σπύρου (Κάνηθος/Καμάρες), Τσικόπουλος (Κάνηθος/Καμάρες).

2 ΓΚΟΛ

Ελαιοτριβάρης (Αθλόπολις/Αλάτσατα), Στεργίου (Αθλόπολις/Αλάτσατα), Μπίστα (Αρτάκη), Τζαφέρος (Αρτάκη), Αδαμόπουλος (Αρτάκη), Θεοδώρου (Ερμήλιος), Κωνσταντούρας (Κάνηθος/Καμάρες), Πλέρος (Κάνηθος/Καμάρες), Ρίζος (Κάνηθος/Καμάρες).

1 ΓΚΟΛ

Σαράπης (Αθλόπολις/Αλάτσατα), Γένης (Αρτάκη), Στούμπος (Αρτάκη), Μιτζιφίρης (Αρτάκη), Τσομώκος (Δροσιά), Βρασσάς (Ερμήλιος), Αρόν (Ερμήλιος), Μπρατσιώτης (Ερμήλιος), Μπογιατζόγλου (Ερμήλιος), Τρίκκας (Ερμήλιος), Σαλεμής (Κάνηθος/Καμάρες), Τόγιας (Κάνηθος/Καμάρες), Κεμίδης (Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Μαστρονικολάου (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου), Νερούτσος (Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου).

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 ΓΚΟΛ

Τσούμαρης (Ακαδημία Ερέτριας).

4 ΓΚΟΛ

Πάλλης (Άγιος Λουκάς/Σκύρος), Σταματάκος (Ακαδημία Ερέτριας), Θ. Ψωμαδέλης (Ακαδημία Ερέτριας).

3 ΓΚΟΛ

Χαραλάμπους (Άγιος Λουκάς/Σκύρος), Κοτέλης (Άγιος Λουκάς/Σκύρος), Τσούτης (Αίολος Κριεζών), Τουλούμης (Αμαρυνθιακός), Μωραΐτης (Αμαρυνθιακός).

2 ΓΚΟΛ

Μπότσιος (Αίολος Κριεζών), Αθανασίου (Αίολος Κριεζών), Μητσαλέας (Ακαδημία Ερέτριας), Σεΐντι (Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός).

1 ΓΚΟΛ

Κατερέλος (Άγιος Λουκάς/Σκύρος), Μπάνος (Άγιος Λουκάς/Σκύρος), Μιχάλης (Αίολος Κριεζών), Μαυρογένης (Αίολος Κριεζών), Τεοντορί (Αίολος Κριεζών), Σύρμας (Αίολος Κριεζών), Ρέτσας (Αίολος Κριεζών), Νίκας (Αίολος Κριεζών), Τσαρούμης (Αίολος Κριεζών), Αρσενόπουλος (Ακαδημία Ερέτριας), Σταματάκος (Ακαδημία Ερέτριας), Μητσαλέας (Ακαδημία Ερέτριας), Παπαϊωάννου (Ακαδημία Ερέτριας), Τσίγκας (Ακαδημία Ερέτριας), Αρσενόπουλος (Ακαδημία Ερέτριας), Μήτρου (Ακαδημία Ερέτριας), Ρόφι (Ακαδημία Ερέτριας), Σκουμπρής (Αμαρυνθιακός), Σμυρναίος (Αμαρυνθιακός), Λάμπρου (Αμαρυνθιακού), Σερέλης (Κάρυστος), Επιτροπάκης (Κάρυστος), Τζένης (Κάρυστος), Σαραμάνος (Κάρυστος).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Αποτελέσματα & βαθμολογία (9η αγωνιστική)

eviasports

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Ευβοϊκός Γουβών-Ταξιάρχης 1-3

Κώστας Λαγός

Ιπποβότες: Παρουσίαση επιτραπέζιου ποδοσφαίρου στις 11/5

Κώστας Λαγός