EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Πανόραμα (22/2)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος προπαίδων ‘Τσιργιώτης Χαράλαμπος’ της ΕΠΣΕ, ως τις 22/2.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης 3-0

Ιστιαία/Άγιος-Τροπαιοφόρος 1-0

2η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία/Άγιος 1-3

Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος 0-1

3η αγωνιστική

Ιστιαία/Άγιος-Ταξιάρχης 5-2

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού 1-1

4η αγωνιστική

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού 0-2

Τροπαιοφόρος-Ιστιαία/Άγιος

  1. Ιστιαία/Άγιος 9
  2. ΟΠΑ Αιδηψού 7
  3. Τροπαιοφόρος 4
  4. Ταξιάρχης 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ταξιάρχης-Ιστιαία/Άγιος

ΟΠΑ Αιδηψού-Τροπαιοφόρος

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Ληλάντιο 3-1

Ηρακλής Ψαχνών-Αθλόπολις 1-2

Νεάπολη-Μεσσάπειος 2-1

2η αγωνιστική

Νεάπολη-Λήλας Βασιλικού 0-2

Ληλάντιο-Ηρακλής Ψαχνών 3-2

Μεσσάπειος-Αθλόπολις 2-9

3η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών-Νεάπολη 5-1

Αθλόπολις-Ληλάντιο 0-1

Λήλας Βασιλικού-Μεσσάπειος 8-0

4η αγωνιστική

Νεάπολη-Αθλόπολις 0-3

Λήλας Βασιλικού-Ηρακλής Ψαχνών 0-5

Μεσσάπειος-Ληλάντιο ΑΝΑΒΟΛΗ

5η αγωνιστική

Ληλάντιο-Νεάπολη 2-4

Αθλόπολις-Λήλας Βασιλικού ΑΝΑΒΟΛΗ

Ηρακλής Ψαχνών-Μεσσάπειος ΑΝΑΒΟΛΗ

  1. Αθλόπολις 9
  2. Λήλας Βασιλικού 9
  3. Ηρακλής Ψαχνών 6
  4. Ληλάντιο 6
  5. Νεάπολη 6
  6. Μεσσάπειος 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ληλάντιο-Λήλας Βασιλικού

Αθλόπολις-Ηρακλής Ψαχνών

Μεσσάπειος-Νεάπολη

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αρτάκη-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 5-0

Ερμήλιος-Αθλόπολις/Αλάτσατα 3-1

Κάνηθος/Καμάρες-Δροσιά 8-0

2η αγωνιστική

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ερμήλιος 0-2

Δροσιά-Αθλόπολις/Αλάτσατα 0-4

Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αρτάκη 0-4

3η αγωνιστική

Ερμήλιος-Κάνηθος/Καμάρες 2-6

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Δροσιά 1-0

Αθλόπολις/Αλάτσατα-Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-1

4η αγωνιστική

Κάνηθος/Καμάρες-Αθλόπολις/Αλάτσατα 3-1

Αρτάκη-Ερμήλιος 5-3

Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Δροσιά 0-1

6η αγωνιστική

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Κάνηθος/Καμάρες 1-1

Ερμήλιος-Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου ΑΝΑΒΟΛΗ

Αθλόπολις/Αλάτσατα-Αρτάκη 2-6

  1. Αρτάκη 12
  2. Κάνηθος/Καμάρες 10
  3. Ερμήλιος 6
  4. Αθλόπολις/Αλάτσατα 4
  5. Δροσιά 4
  6. Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 2
  7. Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Κάρυστος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Άγιος Λουκάς-Αμαρυνθιακός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αίολος Κριεζών-Ακαδημία Ερέτριας 2-4

2η αγωνιστική

Αίολος Κριεζών-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 6-0

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-3

Ακαδημία Ερέτριας-Αμαρυνθιακός 9-1

3η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αίολος Κριεζών 4-1

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος 3-3

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Ακαδημία Ερέτριας 0-6

4η αγωνιστική

Αίολος Κριεζών-Αμαρυνθιακός 6-1

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Άγιος Λουκάς 0-3 α.α.

Ακαδημία Ερέτριας-Κάρυστος

5η αγωνιστική

Κάρυστος-Αίολος Κριεζών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Άγιος Λουκάς-Ακαδημία Ερέτριας 5-4

  1. Άγιος Λουκάς/Σκύρος 12
  2. Ακαδημία Ερέτριας 9
  3. Αίολος Κριεζών 6
  4. Κάρυστος 1
  5. Αμαρυνθιακός 1
  6. Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός

Αμαρυνθιακός-Άγιος Λουκάς

Ακαδημία Ερέτριας-Αίολος Κριεζών

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (8/5/2011): Ιστιαία-Νηλέας Νεοχωρίου 1-0

eviasports

Γ’ Εθνική (γυναικών): Οι διαιτητές στο Απολλωνίδες Ερέτριας-Αστέρας Χαλκίδας

Κώστας Λαγός

Αθλόπολις: Συνεχίζονται κανονικά οι προπονήσεις στην ακαδημία

Κώστας Λαγός
-->