Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 22/2 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 23/2.

Α’ ΕΠΣΕ

Αμαρυνθιακός-Δροσιά 2-1

Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Χαλκίς 1-2

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αλάτσατα-Αστέρας Βατώντα 3-2

Σταυρός-Καστέλλα 1-5

Ευβοϊκός Γουβών-ΟΠΑ Αιδηψού 6-0

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Στύρα-Ζάρακες 2-2

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις-ΠΑΟ Κανήθου 4-2

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ

Αίολος Κριεζών-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-6

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αίολος Κριεζών 2-0

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού 0-2

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ηρακλής Ψαχνών-Μεσσάπειος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ληλάντιο-Νεάπολη 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Κάνηθος/Καμάρες 1-1

Ερμήλιος-Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αθλόπολις/Αλάτσατα-Αρτάκη 2-6

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Ακαδημία Ερέτριας 5-4

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αβαντίδες-Γιάννενα (γήπεδο δημοτικό Χαλκίδας, Στάμος (Αθηνών)/Μητράκος (Αθηνών)-Μαραθωνίτης (Αθηνών), παρατηρητής: Καμπούρης (Εύβοιας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αστέρας Χαλκίδας-Διγενής Καρδίτσας (γήπεδο ΕΠΣ Εύβοιας, Καπίρης (Αθηνών)/Λώνη (Αθηνών)-Στεφανοπούλου (Αθηνών))

Απολλωνίδες Ερέτριας-Νηρηίδες Φθίας (γήπεδο δημοτικό Ερέτριας, Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)/Πιτσούνης (Βοιωτίας)-Πούλος (Βοιωτίας))

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Κόρινθος-Αρτάκη (γήπεδο ΔΑΚ Κορίνθου, Κουρλός (Ευρυτανίας)/Καφρίτσας (Αθηνών)-Καλοπίσης (Αθηνών), παρατηρητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3.30 μ.μ.

Δόξα Προκοπίου-Ταμυναϊκός (γήπεδο Προκοπίου, Κηρύκος/Σέρρας-Αργύρης)

Αιδηψός-Ελλήσποντος (γήπεδο Αιδηψού, Κασομούλης/Νέγρης-Αλεξίου)

Αυλωνάρι-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Αυλωναρίου, Παπακυριάκος/Δάλλας-Παππάς)

Ηρακλής Ψαχνών-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Ψαχνών, Βελέντζας/Κελεπούρης-Σιμιτζής)

Μακρυκάπα-Σκεπαστή (γήπεδο Μακρυκάπας, Δανιηλίδης/Ιωάννου Α.-Μαρίνος)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.30 μ.μ.

Ταξιάρχης-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Νέου Πύργου, Φώτης/Κωνστάντιος-Καραβά)

Μαντούδι-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Μαντουδίου, Θεοδώρου/Μούρτικας-Τσάλλα)

Αρτεμησιακός-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Αρτεμησίου, Ρέτσας/Παπαθανασίου Δ.-Καραδήμος)

ΑΕ Χαλκίδας-Ιστιαία (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Πόγκας/Κούκουρα-Λιαγκάκης)

Ερμήλιος-Ωρεοί (γήπεδο Δροσιάς, Κοτταρά/Καρβελάς-Νικολάου Σ.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.45 π.μ.

Σκύρος-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Σκύρου, Χατζηκαμαγιάννης/Δελχάς-Πασχώνης)

3.30 μ.μ.

Μαρμάρι-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Καρύστου, Τουλούμης/Νικολάου Γ.-Ντόβολης Ι.)

Κονίστρες-Αυλίδα (γήπεδο Βρύσης, Μπούρικας/Δούκας-Γάτος)

Δύστος-Ληλάντιο (γήπεδο Δύστου, Παπαδόπουλος/Ντόβολης Ε.-Γεωργαράς)

Απόλλων Παραλίας-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Παραλίας, Ρουμπής/Παυλάτος-Μητρολιός)

Προποντίδα-Λουκίσια (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ντούρας/Κοντογιαννίδης-Μπακατσέλος)

Καλοχώρι/Παντείχι-Κάρυστος (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Γκάτσος/Τσιφλάκος-Πασχαλίδης)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Πανηλιακός-Κήρινθος (γήπεδο Αιδηψού, Αλεξίου/Κασομούλης-Νέγρης)

Ακράτητος Κεχριών-Ελληνικά (γήπεδο Κεχριών, Μούρτικας/Θεοδώρου-Τσάλλα)

12 μ.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Ιστιαίας, Ρέτσας/Παπαθανασίου Δ.-Καραδήμος)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ανάποδος-Πισσώνας (γήπεδο Βαθέος, Μητρολιός/Βελέντζας-Πασχαλίδης)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Καθενοί (γήπεδο Πάρκο Λαού, Παπακυριάκος/Δανιηλίδης-Παππάς)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Έραπος (γήπεδο Κοντοδεσποτίου, Λιαγκάκης/Νικολάου Σ.-Αντωνίου Κ.)

Κύζικος Αρτάκης-Αφράτι (γήπεδο Βατώντα, Κοντογιαννίδης/Ντούρας-Παυλάτος)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κριεζά (γήπεδο Αυλωναρίου, Δούκας/Μπούρικας-Γάτος)

Άρης Αγίου Ιωάννη-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Ντόβολης Ι./Τουλούμης-Νικολάου Γ.)

12 μ.μ.

Κύμη-Μονόδρυ (γήπεδο Μονοδρίου, Παπαδόπουλος/Ντόβολης Ε.-Γεωργαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ηρακλής Ψαχνών/Παντριαδικός-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Μακρυκάπας, Ρουμπής)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10 π.μ.

Τροπαιοφόρος-Ιστιαία/Άγιος (γήπεδο Ιστιαίας, Καραβά)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΑΠΚΟ Δροσιάς: Το νέο διοικητικό συμβούλιο

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Αυλίδα-Ληλάντιο 0-3

Κώστας Λαγός

Αβαντίδες: Συλλυπητήρια ανακοίνωση για Ν. Δαφνή

Κώστας Λαγός