Αγαπημένα ΡΟΗ ΒΟΛΕΪ

Παγκορασίδων ΕΣΠΑΑΑ: Αποτελέσματα & βαθμολογίες (15-16,20/2)

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στο πρωτάθλημα παγκορασίδων της ΕΣΠΑΑΑ, στους ομίλους όπου συμμετέχουν ευβοϊκές ομάδες.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ-Α’ ΦΑΣΗ

Άγιος Στέφανος-Θρακομακεδόνες 0-3  (23-25, 14-25, 17-25)

Λεωνίδας Βασιλικού-Αμαζόνες 0-33 (5-25, 10-25, 11-25)

Καπανδρίτι-Άνοιξη 0-3 (11-25, 5-25, 12-25)

Ωρωπός-Ηρακλής Χαλκίδας 0-3 (10-25, 15-25, 12-25)

Ρεπό: ΟΠΕ Χαλκίδας

  1. Ηρακλής Χαλκίδας 9 9-0
  2. Θρακομακεδόνες 9 9-1
  3. Αμαζόνες 6 6-1
  4. Άνοιξη 6 6-3
  5. ΟΠΕ Χαλκίδας 3 4-3
  6. Άγιος Στέφανος 3 3-6
  7. Λεωνίδας Βασιλικού 0 1-9
  8. Ωρωπός 0 0-6
  9. Καπανδρίτι 0 0-9

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η): 22/2: 5 μ.μ.: Άνοιξη-Άγιος Στέφανος, 9 μ.μ.: Αμαζόνες-Καπανδρίτι, 23/2-3 μ.μ.: ΟΠΕ Χαλκίδας-Λεωνίδας Βασιλικού, Θρακομακεδόνες-Ωρωπός. Ρεπό: Ηρακλής Χαλκίδας.

 

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 2-Α’ ΦΑΣΗ-Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γαλάτσι-ΑΕΚ 3-0 (26-24, 25-16, 25-13)

Σχολή Μωραΐτη-Δεξαμενή 0-3 (13-25, 8-25, 13-25)

Διόνυσος-Ηρακλής Χαλκίδας 2-3 (25-20, 22-25, 16-25, 25-7, 10-15)

Χαλάνδρι-Μαγκουφάνα 0-3 (15-25, 4-25, 12-25)

Παναθηναϊκός-Φοίβος 0-3 (8-25, 13-25, 12-25)

Ρεπό: Ηρακλής Κηφισιάς

  1. Δεξαμενή 9 9-0
  2. Φοίβος 9 9-0
  3. Γαλάτσι 9 9-1
  4. Μαγκουφάνα 6 7-4
  5. Ηρακλής Χαλκίδας 5 6-5
  6. Ηρακλής Κηφισιάς 3 4-4
  7. Παναθηναϊκός 3 3-3
  8. Διόνυσος 1 2-9
  9. ΑΕΚ 0 1-6
  10. Σχολή Μωραΐτη 0 0-9
  11. Χαλάνδρι 0 0-9

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η): 22/2: 6.15 μ.μ.: Ηρακλής Κηφισιάς-Γαλάτσι, 8.30 μ.μ.: Μαγκουφάνα-Διόνυσος, 23/2: 12 μ.μ.: Ηρακλής Χαλκίδας-Σχολή Μωραΐτη, 7 μ.μ.: ΑΕΚ-Χαλάνδρι, 9 μ.μ.: Δεξαμενή-Παναθηναϊκός. Ρεπό: Φοίβος.

 

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 3-Α’ ΦΑΣΗ-Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Φοίβος ΣΦΑ-Τυφών 3-0 (25-8, 25-9, 25-17)

Άνοιξη-Θρακομακεδόνες 3-0 (25-20, 25-11, 25-14)

Απόλλων-Άγιος Στέφανος 0-3 (9-25, 8-25, 18-25)

Ίωνες-Φοίβος ΑΣΟΧ 0-3 (5-25, 17-25, 10-25)

Νίκη Αμαρουσίου-Αμαζόνες 3-1 (21-25, 25-8, 25-21, 25-11)

Ρεπό: ΟΠΕ Χαλκίδας

  1. Φοίβος ΣΦΑ 9 9-1
  2. Άγιος Στέφανος 8 9-3
  3. Φοίβος ΑΣΟΧ 6 7-3
  4. Άνοιξη 6 8-5
  5. Νίκη Αμαρουσίου 6 6-5
  6. Τυφών 4 5-6
  7. ΟΠΕ Χαλκίδας 3 4-3
  8. Αμαζόνες 3 4-6
  9. Ίωνες 0 1-6
  10. Θρακομακεδόνες 0 0-6
  11. Απόλλων 0 0-9

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η): 22/2: 5 μ.μ.: Αμαζόνες-Ίωνες, 8.15 μ.μ.: Θρακομακεδόνες-Απόλλων, 9.15 μ.μ.: Τυφών-Νίκη Αμαρουσίου, 23/2: 5 μ.μ.: ΟΠΕ Χαλκίδας-Άνοιξη, 6 μ.μ.: Άγιος Στέφανος-Φοίβος ΣΦΑ. Ρεπό: Φοίβος ΑΣΟΧ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

River Party διοργανώνει ο Α.Ο. Μονοδρίου!

Παναγιώτης Νικολάου

Π.Π. Ταχύτητας, 4ος γύρος: Ιδανικό φινάλε!

Μιχάλης Πράσινος

Διαιτησία: Απαραίτητα έγγραφα προσκόμισης πριν τον αγώνα

Κώστας Λαγός