EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ): Φθιώτιδα-Εύβοια 0-3

Η Εύβοια κέρδισε τη Φθιώτιδα με 3-0, για την 6η αγωνιστική του 4ου ομίλου του πανελλήνιου πρωταθλήματος προπαίδων (Κ-12).

Ο Λάμπρου άνοιξε το σκορ για την Εύβοια στο πέμπτο λεπτό της επανάληψης (35′) και στο 45′ ο Αντωνίου διπλασίασε τα τέρματα της. Το τελικό 0-3 διαμορφώθηκε στο 50′ με τον Κουσερή να σημειώνει το τρίτο γκολ των φιλοξενούμενων.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τασιόπουλος Γ. (Θεσσαλίας)/Σαμαράς (Θεσσαλίας)-Τασιόπουλος Κ. (Θεσσαλίας).

Εύβοια (Γιώργος Κρόκος-Αργύρης Μαστραγγελής): Αναγνώστου (50′ Τόγιας), Πολυκαρπίδης (31′ Ρίννης), Πηλιχός (31′ Μίσχος), Μπέμπελος, Ψωμαδέλης (31′ Παπαγεωργίου), Κουσερής, Λάμπρου, Αλαφάκης (40′ Αντωνίου), Αδαμόπουλος (31′ Τσούπρας).

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΠΑΟ Πολιτικών-Κεραυνός Χαλκίδας 0-3

Σαν Σήμερα (13/4/2019): ΑΟ Χαλκίς-Ακαδημία Αρτάκης 0-4 (photos)

2004: Θεολόγος-Όλυμπος Γυμνού 4-1