Α' ΕΣΚΑΣΕ Αγαπημένα ΡΟΗ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (15-16/2)

Συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το διήμερο 15-16Φεβρουαρίου, αλλά και με ένα αγώνα την Τετάρτη 19/2, με τη διεξαγωγή αγώνων σε όλες τις κατηγορίες ανδρών, στα πρωταθλήματα υποδομής, ενώ κάνει πρεμιέρα και η κατηγορία Γυναικών!

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Μαλεσίνα

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Προοδευτική Λαρ.

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Ιτέας

17:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Αναγ. Λαμίας

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Αστ. Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Α.Ε. Λίμνης

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-ΑΠΣ Λαμίας

14:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη

15:00 Κλειστό Άμφισσας Δωρίδα-Άτλας Καρπενησίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-ΧΒΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αίας Αλιβερίου

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μάκαρος

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Κανήθου Δροσιά-Γ.Σ. Αυλίδας

17:00 Κλειστό Καθενών Δόξα Διρφ./Μεσσ.-ΑΓΕ Χαλκίδας

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Κονίστρες

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μώλος

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Πανευβοϊκός

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Στύρα-Ερέτρια

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Φιλαθλητικός-Σύλλας

14:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Κένταυρος Λιβ.

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Κάδμος

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Άρης Θήβας

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ευβοιώτες διαιτητές σε εθνικά πρωταθλήματα (1/12)

Κώστας Λαγός

Βαγγέλης Τόγιας: ‘Το ποδόσφαιρο είναι μικρόβιο’

eviasports

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αλάτσατα 4-1

Κώστας Λαγός