Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 8/2 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 9/2.

Α’ ΕΠΣΕ

Απόλλων Ερέτριας-Δροσιά 0-1

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ελλήσποντος 0-5

Σκεπαστή-Λήλας Βασιλικού 3-2

Μακρυκάπα-Όλυμπος Γυμνού 0-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Χαλκίδας-Αστέρας Βατώντα 2-1

Ωρεοί-Ατρόμητος Βασιλικών 0-1

Ερμήλιος-Καστέλλα 2-3

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού 0-0

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλίας-Αυλίδα 2-1

Προποντίδα-Ληλάντιο 3-0

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κύμη-Άρης Αγίου Ιωάννη 2-4

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλωνάρι/Κονίστρες-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 0-3

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νεάπολη-Αθλόπολις 0-3

Μεσσάπειος-Ληλάντιο ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αρτάκη-Ερμήλιος 5-3

Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Δροσιά 0-1

Κάνηθος/Καμάρες-Αθλόπολις/Αλάτσατα 3-1

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αίολος Κριεζών-Αμαρυνθιακός 6-1

Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 3-0 α.α.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Οδυσσέας Γλυφάδας-Αβαντίδες (γήπεδο α’ δημοτικό Γλυφάδας, Μπερέτας (Ανατολικής Αττικής)/Τσέλιος (Ανατολικής Αττικής)-Σοφιάς (Ανατολικής Αττικής), παρατηρητής: Χασάπης (Πειραιά))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Μαγνησιακός-Αστέρας Χαλκίδας (γήπεδο Μαγνησιακού, Δεληγιάννη (Λάρισας)/Καραγιάννης (Λάρισας)-Ντελέζος (Λάρισας)

Απολλωνίδες Ερέτριας-Πιερίδες Μούσες (γήπεδο δημοτικό Ερέτριας, Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)/Περδίκη (Ανατολικής Αττικής)-Μιχαλίτσης (Ανατολικής Αττικής))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Μαρκό-Αρτάκη (γήπεδο δημοτικό Μαρκόπουλου, Καδδάς (Αχαΐας)/Κακαφώνης (Αχαΐας)-Οικονόμου (Αχαΐας), παρατηρητής: Μοιραδωράκης (Πειραιά))

 

Α’ ΕΠΣΕ

2.45 μ.μ.

Αιδηψός-Ταμυναϊκός (γήπεδο Αιδηψού, Παπακυριάκος/Παππάς-Δούκας)

3 μ.μ.

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Αυλωναρίου, Φώτης/Μαρίνος-Πασχαλίδης)

Ηρακλής Ψαχνών-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Ψαχνών, Κηρύκος/Ρέτσας-Κελεπούρης)

ΑΟ Χαλκίς-Παντριαδικός 3-0 α.α.

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Μαντούδι-ΠΑΟ Πολιτικών, γήπεδο Μαντουδίου, Ντούρας/Γάτος-Ντόβολης Ι.)

Αρτεμησιακός-Αλάτσατα (γήπεδο Αρτεμησίου, Μπούρικας/Παυλάτος-Ακριώτης)

Σταυρός-Ταξιάρχης (γήπεδο Τριάδας, Καλαμάτας/Τσάλλα-Γεωργαράς)

Ευβοϊκός Γουβών-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Γουβών, Μητρολιός/Καραβά-Ιωάννου Ι.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12.45 μ.μ.

Σκύρος-Κονίστρες (γήπεδο Σκύρου, Χατζηκαμαγιάννης/Πασχώνης-Μούτουπας)

3 μ.μ.

Δύστος-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Δύστου, Τουλούμης/Σοφίου-Ντόβολης Ε.)

Στύρα-Μαρμάρι (γήπεδο Ζαράκων, Δανιηλίδης/Νέγρης-Νικολάου Γ.)

Κάρυστος-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Καρύστου, Βελέντζας/Παπαθανασίου Γ.-Καραδήμος)

Καλοχώρι/Παντείχι-Ζάρακες (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Σπανός/Σιμιτζής-Καμπούρης)

Άγιος Λουκάς-Λουκίσια (γήπεδο Αγίου Λουκά, Σιαπλαούρας/Κοντογιαννίδης-Μπακατσέλος)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.45 π.μ.

Πανηλιακός-Ελληνικά (γήπεδο Αιδηψού, Δούκας/Παπακυριάκος-Παππάς)

11.30 π.μ.

Ακράτητος Κεχριών-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Κεχριών, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Γάτος)

Κήρινθος-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Κηρίνθου, Κασομούλης/Κούκουρα-Ρουμπής)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.15 π.μ.

Ανάποδος-Έραπος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σιμιτζής/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

11.30 π.μ.

Πισσώνας-Αφράτι (γήπεδο Πισσώνα, Σπανός/Ρέτσας-Κελεπούρης)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Αθλόπολις (γήπεδο Μακρυκάπας, Μούρτικας/Τσάλλα-Νικολάου Σ.)

3.15 μ.μ.

Ολυμπιακός Χαλκίδας-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Πάρκο Λαού, Παπαδόπουλος/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

Καθενοί-Φοίνικας Ψαχνών 3-0 α.α.

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.15 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Μονόδρυ (γήπεδο Αυλωναρίου, Κοντογιαννίδης/Σιαπλαούρας-Μπακατσέλος)

11.30 π.μ.

Κριεζά-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Κριεζών, Σοφίου/Τουλούμης-Ντόβολης Ε.)

 

ΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.30 π.μ.

Αίολος Κριεζών-Κάρυστος (γήπεδο Ζαράκων, Περούλιας)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Λήλας Βασιλικού-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Βασιλικού, Καλαμάτας)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Σκύρος-Αμαρυνθιακός 1-3 (pics+video)

Κώστας Λαγός

Προπονητές: Επιμορφωτικό σεμινάριο στη Χαλκίδα την Τετάρτη 25/9

Κώστας Λαγός

Α’ ΕΠΣΕ: Καστέλλα-Παντριαδικός 0-4

Δημήτρης Νικολάου